2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (14)
  • medya (2)
3

39. ben a101den 14.95’e aldım. öncelikle fiyatlar bu haldeyken indirimli olunca bile bu fiyata maybelline maskara alamıyoruz, bu açıdan kesinlikle gayet iyi bir ürün. fırçası diğerlerine göre biraz küçük, kıl aralıkları fazla bu yüzden tamamen ayrılmış kirpikler bekleyemeyiz. yapısı için kesin bir yorum yapamam çünkü henüz bugün açtım ve ıslak olduğu için biraz aktı, ilerleyen günlerde bunu editlerim. kıvırmıyor, aşırı uzatmıyor. gündelik olarak kullanacağım için çok da vurgulu bir şey istemiyorum diyorsanız kesinlikle öneriyorum. ben çok maskara görünümünü sevmiyorum bu yüzden yalnızca kirpiklerimi ortaya çıkaracak kadar siyahlık vermesi ve sürümü kolay olmasıyla beni mutlu etti. tekrar almam muhtemelen ama bitmeden kurtulacağım bir ürün de değil.

6 kasım 15:56

38. tam bir no makeup makeup maskarası. ben ki aldığım her maskarada volume vermesini ararım, ama bu volume vermemesine rağmen kendine hayran bıraktı. uzatıyor ve siyahlaştırıyor. kendi kirpiğinizin daha iyi bir versiyonu gibi. göz makyajını abartmadan, sürdüğünüzde terim yerindeyse tam lolita bakışlar elde ediyorsunuz. o ne demekse. ancak belli bir süre sonra göz altına akma yapıyor . bence tek eksisi bu. arada kontrol etmek lazım.

1 kasım 01:59

37. Haftasonu a101 marketten 14 tl gibi bir fiyata aldığım rimel.öncellikle kirpiklerimden bahsedeyim;kendileri seyrek, uçları sarı,uzun,karışık ve sağ ile sol aynı değil.silikon fırçalar kirpiklerimle anlaşmıyor zaten 3 tane olan kirpiklerimi 1 tane olacak şekilde birleştiriyorlar.ama bu kıl olması ve minnacık olmasıyla gönlümü fethetti.küçük olması sayesinde göz kapağıma hiç bulaştırmadım ve 1 katta o hep kullandığım no makeup makeup lookumu tamamladım.(gizlinot: yani tel tel ayrılmış,uzun,kıvrık duran ve topaklanmayan)benim gözümde biraz aktı ama her rimel aktığı için sıkıntı yapmadım.pul pul dökülme de yapmadı.bir daha alır mıyım?evet alırım.

30 ekim 15:42


36. oyuncak benzetmesi çok doğru. 1 lira olsa verilmemesi gereken, hayatımda gördüğüm, kullandığım en saçma, en gereksiz maskara. fırçası çocuk eylemeye uygun, kesinlikle bir iş yaptığı yok, biraz boyayı kirpiklerinize değdirmek ve olanları yapıştırmak dışında bir etkisi yok.

tanım: kim tasarladı, kim onayladı, kim piyasaya sürdüyse baya iyi eğlendiğini düşündüren maskara. (bkz: ağa bizimle eğleniy)

16 ekim 20:00 16 ekim 20:00

35. Bugün a101'e sınırlı sayıda gelmiş olup ekmek su gibi satılan maskara. Bir gece öncesinde alp' cim sayesinde Türkiye geldiğini öğrendim. Sanıyorum 2000 yılında ilk defa almıştım. Henüz yeni yeni makyaj yapmaya başlamış olan benim ilk makyaj ürünlerinden biriydi. Nostalji yaşadım o şirin boyutu ve rengi ile. Hiç düşünmeden 2 adet aldım.

4 ekim 21:20

34. süslüde çok sevilmemiş olduğunu bile bile meraktan a101'den satın almıştım.

çok klişe olacak ama zamanla rimelin yapısı güzelleşiyor. hatta baya güzelleşiyor.

çünkü ilk kullandığımda "süslüyü dinlemeliydim" , "param boşuna gitti" gibi serzenişlerde bulunsam da şu an "bulursam tekrar alsam mı" diye düşünüyorum.

kirpiklerimi birbirine yapıştırmıyor ki ben kat kat rimel süren biriyim. kalıcılık ise muhteşem değil ama bana idare eder.

23 temmuz 12:14

5

33. Gür, ancak düz ve karışık olan kirpiklerime çok iyi gelen maskara. Tek tek ayırıyor, uzatıyor ve benim neredeyse aşağı bakacak kadar düz olan kirpiklerimi kıvıramasa da yukarı doğru sabitliyor. İlk aldığımda birkaç hafta topaklanma yaptı ama biraz oturunca kalmadı. Fiyatına göre kullandığım en iyi maskara.

19 temmuz 06:23 20 temmuz 04:20


32. daha Türkiye'de yokken övgülerini duyuyordum ve çok merak ediyordum. arkadaşım yurt dışına çıktığında aldırtmıştım ama hayal kırıklığı oldu benim için. sıfır etki.

bu arada kirpiklerim uzun gür ama düz. kirpik kıvırıcıyla bile bir etkisini göremedim.

9 haziran 20:21 27 temmuz 12:39

31. türkiye'ye satışa sunulmadan Sırbistan'dan aldığım maskara. gerçi ben o tatlı pembe kabı için almıştım. (bi de maybelline türkiye makyaj ikonu alp kavasoğlu öve öve bitirememişti)

öncelikle dolgunlaştırmıyor. sadece alt kirpik için kullanılabilinir. onun dışında aşırı ıslak ve bu ıslaklık kalıcı. fırçası çocuk oyuncağı gibi kullanışsız. basit. maybelline gibi çok iyi maskaralar üretmiş bir marka için çok basit kalmış, makyaja yeni başlayanlar için üretilmiş bir nasıl maskara kullanılır diye üretilmis bir oyuncak gibi. İnanın şuraya nasıl kötü bir ürün olduğunu anlatmak için paragraf paragraf yazmak ve kimsenin almaması, hatta uzak durması için makale döşemek isterdim ama üşeniyorum.

çöpe atacak paranız varsa alın tabi.

9 haziran 15:36 11 haziran 11:00

1

30. yaklaşık 3-4 ay önce a101'den 14,90'a edindiğim maskara.

bilfiil her gün kullandım neredeyse bitsin diye. pek bir etkisi yok sadece kirpikleri siyaha boyuyor. kat kat sürülünce de kirpikleri yapıştırıyor. ama ben çok etkisi olmasa da günlük olarak sevmiştim. ortadan bir tık uzun kirpiklerim var ve pek seyrek değildir, o nedenle yetiyordu.

bu ara kokusu biraz kötüleşti diye atmayı düşünüyordum ve gerçekten hatrı sayılır kirpik döktüm ama kötü bir göz temizleyici kullanmıştım ondan sandım. temizleyiciyi bırakalı baya oluyor. maskarayı kullanmaya devam ettim ve dökülme kesilmedi. üstelik bugün baktığımda baya baya boşluklu boşluklu olmuş kirpiklerim. o nedenle tavsiye etmiyorum. gereksiz bir maskara bence. 14,90'ı dahi hak etmiyor.

8 haziran 17:43 8 haziran 17:44