5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (2)

14. Kalıcılık sıfır kabul ama kolay sürülen yağlı yapısı, ten rengime gitmesi ve uygun fiyatıyla her türlü gideri var benim için. havalar biraz soğuyunca hemen elimin gittiği ruj bu oldu.

Tanım: Yarı mat nemlendirici etkili ruj.

22 eylül 23:03

13. Renk tonu çok güzel olan ancak pek de kalıcı olmayan ruj. Silindiği zaman dudakta bıraktığı belli belirsiz renk tonu bile hoşuma gidiyor. Nemlendirmesi iyi ve dudak çizgime dolmadığı için memnun kaldım. Kalıcılığı daha fazla olsaydı mükemmel rujlarım kutuma girmeye hak ka kazanacaktı.

26 mayıs 16:23

12. kalıcılığı pek olmayan ama rengi çok tatlı olan bir ruj. ben bu ruju günlük olarak dudaklarıma pıt pıt bırakıp elimle dağıtarak uyguluyorum. o zaman sanki kiraz yenmiş de dudakları boyamış duruyor.

25 mayıs 21:22


11. beyaz tenlilerde oldukça güzel duran bir renk. ışıltılı yapısına rağmen kalıcılığı oldukça iyi, kremsi yapısı ile sürümü kolay ancak bordo rengi olması sebebiyle sürmeden önce dudak kalemi ile çerçeve yapmak gerekiyor. flormar 205 numaralı dudak kalemi uyum sağlıyor.

9 mayıs 15:31

10. hem nemlendirici özelliği, hem de renkleri çok göz alıcı. severek kullanıyorum.

17 ocak 2017 23:16

9. Sürümü kolay, rengi güzel bir bordo ancak ben de pek kalıcı olmayan ürün.

Bitmesi için sürekli yanımda taşıyorum ve arada tazeliyorum...

4 ocak 2017 13:14 4 ocak 2017 13:18

8. Acele bir kararla nasıl olsa indirimde fiyatı uygun sonuçta ne kadar kötü olabilir ki diye aldığım ruj.Gerçekten kötü çıktı,bana iyi bir ders oldu,bir daha da ruj acil ihtiyaçmış gibi atlamam öyle.Rengine,sürüm kolaylığına diyecek bir şey yok fakat ben malesef güzel yorumlara katılamayacağım,kalıcılık sıfır.Yağlı bir yapısı olduğu için dağılıyor,asla sabitlenmiyor.Çok hafif minik bir dokunuşla bulaşabiliyor,kolay sürülüp sabitlenen rujlar varken bunu bir daha almam

2 kasım 2016 12:01


7. kabında koyu kiremit rengi gibi dursa da dudakta çok tatlı, günlük bir bordoya dönüşen ruj. ilk gördüğümde eyvah dedim, gene olmadı, gene istediğim gibi bir bordo bulamadım, fakat sonra deneyince iyi ki almışım dedim. keşke mat olsaydı bence de ama sorun değil, matlaştırılabilir neticede. havalar tam ısınmadan birkaç kez daha sürmek gerek.

12 nisan 2016 21:13

6. Bordo rujda aradığım şeyin kolay sürüm olduğunu sayesinde keşfettiğim ruj

Drugstore zibilyon tane bordo rujum var

En son gidip mac in diva sını almaya karar vermiştim, denememle vazgeçmem bir oldu -sürülmüyor resmen!

sonra watsons indiriminde buna denk geldim ve euraka!

boşuna istiflemişim o rimmel londonları, wet n wildları

Özetle mat bordo ruj sürmeye çalışmak size de kafayı yediriyorsa bir de bunu deneyin

Hayır, mat değil fakat bordo mu bordo

Dipnot: gün ışığında tek kat halini görsellere ekledim

2 aralık 2015 14:22 2 aralık 2015 15:29

5. aa koyu renk hem de çok ucuz diye coşkuyla almış bulunduğum ruj. net bir bordo istediğim zaman vaktim varsa elimdeki mat rujları kullanıyorum (hala yeterince becerikli olmadığımdan biraz zamanımı alıyor düzgün sürmek) ama pek vaktim yoksa ve yine de açık renk bir ruj kullanmak istemiyorsam bu ruju sürüp yüzük parmağımla dağıtıyorum, birkaç kere tekrar ediyorum bunu ve hızlıca gayet güzel bir sonuç alıyorum.

30 eylül 2015 21:31