yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (27)
  • medya (5)
  1

  41. An itibariyle çöpe giden eyeliner.

  Olumlu özellikleri: fırça yapısı, inceliği çok güzel, bu sayede hem kalın hem ince eyeliner kolaylıkla çekilebilir. Ayrıca fırçanın ucunda tüylenme de olmuyor. Gün içerisinde akmıyor.

  Olumsuz özellikleri: birkaç kullanımdan sonra yeterince boyamamaya başlıyor, silikleşiyor. Renk versin diye birkaç kez üzerinden geçiyorum. Zaten tek seferde mükemmel eyeliner çekemiyorum, birkaç kez üzerinden geçince de iyice bozuluyor. Dahası tuhaf bir şekilde çizdiğiniz çizgi dalga dalga oluyor, dümdüz olmuyor.

  Maybelline cruelty free bir marka değil. Ürün de zaten para israfı. Tavsiye etmiyorum.

  24 ocak 16:13

  2

  40. Sevmediğim eyelinerdır.En son bundan iki sene önce eyeliner kullanmıştım.Sürümünün kolay olduğu yorumlarını okuyunca ve kahverengi seçeneği olan fazla eyeliner olmayınca indirimde yakalamışken denemek istedim.Benim ürünüm mü sorunlu acaba ya da ben mi beceremiyorum diye düşünürken benimle benzer deneyimleri yaşayanlar varmış yani bende tuhaflık yok.Birincisi ürün dağılıyor ikincisi birkaç sürümden sonra düzgün renk vermiyor ürün sanki kuruyor zaten eyeliner çekene kadar çıldıran beni daha da çıldırtıyor. Tek artı özelliği sürümünün kolay olması tabi renk düzgün çıkarsa. Bence siyah dışındaki renklerde sıkıntı var.

  9 ocak 00:03

  1

  39. beni sinirden çıldırtan eyeliner.

  Kahverengi seçeneği olan çok fazla likit eyeliner yok maalesef, o yüzden seçeneklerimiz biraz daralıyor seçerken. Bu eyeliner'ın forest rengi gerçekten çok çok beğendiğim bir renk, ne bronz kahverengi gibi ne de siyaha benziyor. Daha önceden de alıp kullanmıştım, anneme de siyahını almıştım o zamanlar ve onunki gayet güzel kaymak gibi sürülebiliyorken benimkine gelmiyordu mürekkebi, bastırmak sorunda kalıyordum ucunu fakat o zaman da sivri bir eyeliner elde edemiyordum. O zaman anneminki de iyi gelince dedim ki herhalde bu seferlik kötü ürün denk geldi. Kullandım fakat zaten başta ürünün durumu çok iyi olmadığı için pek uzun süre dayanmadı bu sefer de. Geçenlerde bitince tekrar yenisini aldım renginden memnun kaldığım için. Bu seferki kesinlikle daha kötü, kullanamıyorum bile. Sürüyorum sürüyorum renk gelmiyor. Delirtti beni o kadar para veriyorum hale bak.

  Velhasıl kelam, eğer kahverengi (forest) rengini alacaksınız tekrar düşünün. Çok aradım falan hoşuma giden bir kahverengi eyeliner hala bulamıyorum. Önerisi olan süslü varsa mesaj kutuma bırakabilirsiniz çok müteşekkir olurum.

  4 ocak 14:43


  1

  38. Bu eyelinerdan nefret eden ikinci kişi olacağım sanırım burada. O kadar kötü kokuyor ki, salya gibi kokuyor. Bir süre kokusu geçmiyor. Sonrasında ya burnum alışıyor ya da kokusu geçiyor bilmiyorum. Ucu bozulma yapmadı ama sürerken dağıtıyor. Çünkü ucu kuruyor. İnce işçilik yapmak imkansız resmen. Kuyruk yapayım derken ucuna ürün çok zor ulaştığı için sadece dağıtıyor, kuyruk yapamıyorsunuz yani. Ay çok kötü ürün ya valla. Verdiğim paraya çok üzülüyorum. Almayın süslüler paranıza yazık

  27 aralık 2020 12:56

  37. kolay sürülen ama yeterince siyah olmayan eyeliner. sürerken bile soluk siyah ve gün içinde giderek soluyor. kalıcı değil, siyah değil. şu an kullanıyorum ama ikinci kez tercih edeceğim bir ürün değil.

  25 kasım 2020 14:39 8 aralık 2020 01:37

  1

  36. Kahverengi olanını günlük, bronz far sürdüğüm zamanlarda kirpik dibime kullanmak için almıştım. Geçen gün ilk defa kullandım ve hiç beğenmedim. Ucu keçeli kalem ucu gibi fırça uçları kontrol edemeyenler sevebilir. Renk vermesi çok kötü (hayatımdq ilk defa renk vermeyen bir eyeliner görüyorum) ilk sürdüğünüzde acı bir kahve iken kuruyunca silikleşiyor hemen. Bir kaç defa üstünden geçmek zorunda kaldım. Gittiğim yerde aynaya baktığımda baya baya silindiğini gördüm. Akşam eve geldiğimde gözümün ortasından sonuna kadar olan kısmı tamamen uçmuştu. Çok şaşırdım gerçekten ilk defa bir eyelinerın böyle silinip gittiğini görüyorum. Özetle siyahını bilemem ama kahverengisini sakın almayın. 

  11 kasım 2020 11:28

  35. 3 tane bitirdim.Siyahlığı simsiyah değil,kuruyunca rengi açılıyor fakat sürümü çok kolay.Yeni başlıyorsanız alabilirsiniz,keçe ve kalem uçlu bir ürün.İpince değil,orta veya kalın eyeliner çekmek için daha uygun.Bereketli bir ürün,kolay kolay bitmiyor.

  16 ağustos 2020 18:11


  1

  34. hayatımda kullandığım en kötü ikinci eyeliner diyebilirim. maybelline gibi bir markaya asla yakışmıyor. eşit yoğunlukta çizgi çekmek mümkün değil, boyamıyor boyamıyor bir anda löp diye kalıyor ve bende çok akma yaptı. likit formla bile eyeliner çekmem toplamda 3 dakika sürmez ama benim için çok uğraştırıcı oldu.

  30 temmuz 2020 16:02

  5

  33. Loreal superstar' ın aynı keçe uçlu kalem formundaki eyeliner'ını kullandıktan sonra bu ürün o kadar iyi geldi ki. Çünkü loreal ilk günden beri çok zor boyuyordu sanki ucunu açık bırakmışım da biraz uçmuş gibiydi. Düz bir çizgi çekerken boşluk kalıyordu oraya geri döndüğümde boyadığım yerdeki boyayı topluyordu. Uç kısmından da yeterinceürün gelmediği için tutma yerine yakın kısmı yan tutup kullanmaya çalışıyordum.

  Hyperprecise'a geçince ilk kullanımda dedim ki "oh be dünya varmış!", at diye tek seferde çektim eyeliner'ı. Akma durumu olmadı ama tabi far bazı, sabitleyici sprey gibi ürünler kullanmıştım bu yüzden emin olamıyorum.

  12 temmuz 2020 13:09

  4

  32. Farklı türlerde eyeliner kullanmışlığım var fırçalı, keçeli kalem şeklinde ya da jel eyeliner gibi. Buradaki yorumlara bakarak aldım ben de. 32 tl idi sanırım eve shopta.

  Sürümü çok kolay, incecik eyeliner çekebiliyorsunuz. Siyahlığı da bence gayet güzel. Koyu ve net bir siyah. Ama benim gözkapağımdaki yağlanmadan mıdır bilemeyeceğim bulaşma yaptığını gördüm gün içinde. Kaşıma doğru baya bir yayılma olmuş. Bunun nasıl engellenebileceğini bilen süslüler bana yazarlarsa çok memnun olurum.

  1 haftalık kullanım sonrası ben sanırım kendi yolumu kendim buldum. Öncelikle far sürüp üzerine eyeliner çekmeyi denedim ancak malesef yine yayıldı. Sonra şu yolu buldum ve baya da güzel sonuç aldım. Önce transparan pudrayı göz kapağıma sürüp sonrasında eyeliner çekiyorum ve gün boyu gayet net, siyah ve dağılmayan bir eyeliner'la dolaşıyorum.

  edit: malesef ben bu üründen uzun vadede memnun kalmadım. benim gözümde istediğim verimi alamadım. kalıcı olmadı, bulaşma yaptı. Bunun yerine (bkz: hyperprecise easy brush tip liner)

  29 mayıs 2020 20:42 24 ağustos 2020 11:43