maybelline lash sensational maskara

4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (573)
  • oylar (27)
  • medya (11)

573. Kirpiklerimi gerçekten çok güzel gösteren maskara. Akarı kokarı da yok. Tek tek ayırıyor, uzatıp hacim veriyor. Hatta farlı makyajlarda yaşanan bir sorun olan kirpiklerin belirsizleşmesi sorununu baya çözüp nasıl makyaj yaparsanız yapın kirpikleri herkesin gözüne sokuyor. Ama o çıkarma zahmeti yok mu.. Sırf onu yaşamamak için max factor 2000 calorie ile yapıyorum günlük makyajımı. Vaktim güzelliğimden daha kıymetli.

19 kasım 10:21

572. yapısı, fırçası, dökülmemesi ve uygun fiyatıyla benim için loreal butterfly false lash effecte alternatif olmasıyla çok iyi olsa da kirpiklerimi döktü. Çünkü çok zor temizleniyor yağla temizlediğim halde. Ne kadar temizlesem de sabah gözlerimin altı siyah olarak uyanıyorum. Bi daha almayı düşünmüyorum.

3 kasım 16:16

571. Yapısı ıslak,kirpikleri yapıştırıyor,hacim vermiyor ama kıvırıp uzatıyor.çok dikkatli sürdüğümde kirpikleri yapıştırmasını biraz olsun engelleyebiliyorum ancak istediğim hiçbir şeyi bulamadim bu üründe.

3 kasım 08:12

570. ilk aldığım zamanlar neredeyse 2-3 ay o ıslak yapısı yüzünden süremediğim maskara. sürekli açık bırakmıştım. ama kıvamı oturduğunda gayet güzel bir ürün. benim kirpiklerimi uzatmadı, kıvırdı ve orta derece hacim verdi. ikinci katta tek tek ayırıyor kirpikleri. kıvırıcı kullanmasam bile gayet güzel kıvırıyor.

fırçası çok güzel, atmayı düşünmüyorum.

maybelline rocket volume ile favori maskaram kesinlikle.

3 kasım 07:46


569. maskaram bittiği için en son indirimden merak da ettiğim için bu maskarayı aldım. O kadar övüldü ki tepkisiz kalamadım diyelim. genel olarak maybelline maskaraları severim hatta en çok onları severim diyebilirim. Bu maskarayı da her maskarada olduğu gibi bir gece açık bıraktım, o ıslak hali hiç ama hiç sevmem. ertesi gün denediğimde evet kıvırdı ama o kadar. ne bir dolgunluk ne başka bir şey. bana kalırsa çok doğal bir maskara sanırım ki ben o kadar doğal görünümden hoşlanmıyorum. yalnız lens kullanıcısıyım ve gözlerim çok hassas her hangi bir hassasiyet yaratmadı hatta gözümde yokmuş gibi hissettim ağırlık hissi de yok. çıkarmasına gelince ben maskaramı ilk olarak hindistan cevizi yağı ile akıtıyorum sonra bebe şampuanı sonra temizleyici falan o yüzden sıkıntı yaşamadım. şimdi maskarayı bir de bazla deneyeceğim, bakalım dolgunluk hissi verecek mi. Onun dışında falsies black dramayı daha çok sevdiğim hatta kaldırılacağı söylenen one by one maskarayı daha çok beğendiğimi eklemek isterim.

2 kasım 15:03

568. ilk açıldığında çok ıslak olması sebebiyle sevemediğim ama daha sonrasında aşık olduğum maskaradır. 2 tüp normal versiyonunu kullandıktan sonra şimdi 3. tüpüm olan intence black versiyonu da bitmek üzere. kirpiklerimi çok güzel kaldırıyor ve uzatıyor. (uçları sarı cılız kirpiklerim var). aman aman bi dolgunluk vermese de kirpiklerimi yapıştırmaması da çok güzel. eğer loreal paradise bu ara bu kadar popüler olmasa gözüm kapalı yine aynısından alırdım amaa sanırım kapitalizmin oyununa gelip paradise yi deneyeceğim şayet karşılaştırma videolarında paradise daha tek tek ayırmış ve hacimli duruyordu.

16 ekim 23:32

567. aylar once aldim ve dun dibini gordum, gozlemlerim soyle;

ilk acildiginda yapisi dolayisiyla inanilmaz yapismisti. ama bi sure sonra normal haline donuyor. ayirma ve uzatma konusunda gayet iyi, uzatma konusunda onceki kullandigim maskaralardan (gizlinot: pastel big'n black-maybelline black drama) bi tik daha asagida sadece. suda kesinlikle akma yapmiyor. (gizlinot: denizde bile yuzulup onaylandi) hacim vermiyor ama, benim maskarada en onem verdigim ozellik hacim oldugundan tekrar almam, ama gunluk olarak gayet iyi bi maskara. eger hacim aramiyorsaniz hic akmaz yapismaz gayet guzel ve kullanisli.

13 ekim 23:14

566. niye bu kadar abartıldığını anlamadığım maskara. kirpikleri birazcık uzun göstermesinin haricinde çok bir numarası yok. asla çıkmıyor diyenleri de şaşkınlıkla dinliyorum. zira bu maskarayı çıkaramayan hayatında ya hiç waterproof maskara kullanmamıştır ya da hiç çift fazlı makyaj temizleyici kullanmamıştır. çift fazlı herhangi bir temizleyiciyle iki adımda tamamen çıkıyor.

3 ekim 17:11

565. Deve kirpikleriniz yoksa (benim gibi swh) kirpiklerinizi olduğundan kıvrık gösteren ve ayıran bir maskara. Kardeşim bu maskaradan sonra kirpik kıvırıcıyı bıraktı. En belirgin özelliğinin kıvırmak olduğunu söyleyebilirim bu nedenle. Ben mi? Hala kıvırmaya devam swh

29 eylül 21:52

564. Sonunda merak edip aldım. Uzun süredir kullanıyorum. Fırçası harika ama bebek yağıyla temizleyince bile kirpik döktü.

29 eylül 21:05