• linki kopyala
  • şikayet et

maybelline lash sensational maskara

4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • girdiler (580)
  • oylar (16)
  • medya (11)

580. ilk açıldığında çok ıslak olması sebebiyle sevemediğim ama daha sonrasında aşık olduğum maskaradır. 2 tüp normal versiyonunu kullandıktan sonra şimdi 3. tüpüm olan intence black versiyonu da bitmek üzere. kirpiklerimi çok güzel kaldırıyor ve uzatıyor. (uçları sarı cılız kirpiklerim var). aman aman bi dolgunluk vermese de kirpiklerimi yapıştırmaması da çok güzel. eğer loreal paradise bu ara bu kadar popüler olmasa gözüm kapalı yine aynısından alırdım amaa sanırım kapitalizmin oyununa gelip paradise yi deneyeceğim şayet karşılaştırma videolarında paradise daha tek tek ayırmış ve hacimli duruyordu.

dün 23:32

579. aylar once aldim ve dun dibini gordum, gozlemlerim soyle;

ilk acildiginda yapisi dolayisiyla inanilmaz yapismisti. ama bi sure sonra normal haline donuyor. ayirma ve uzatma konusunda gayet iyi, uzatma konusunda onceki kullandigim maskaralardan (gizlinot: pastel big'n black-maybelline black drama) bi tik daha asagida sadece. suda kesinlikle akma yapmiyor. (gizlinot: denizde bile yuzulup onaylandi) hacim vermiyor ama, benim maskarada en onem verdigim ozellik hacim oldugundan tekrar almam, ama gunluk olarak gayet iyi bi maskara. eger hacim aramiyorsaniz hic akmaz yapismaz gayet guzel ve kullanisli.

13 ekim 23:14

578. niye bu kadar abartıldığını anlamadığım maskara. kirpikleri birazcık uzun göstermesinin haricinde çok bir numarası yok. asla çıkmıyor diyenleri de şaşkınlıkla dinliyorum. zira bu maskarayı çıkaramayan hayatında ya hiç waterproof maskara kullanmamıştır ya da hiç çift fazlı makyaj temizleyici kullanmamıştır. çift fazlı herhangi bir temizleyiciyle iki adımda tamamen çıkıyor.

3 ekim 17:11

577. Deve kirpikleriniz yoksa (benim gibi swh) kirpiklerinizi olduğundan kıvrık gösteren ve ayıran bir maskara. Kardeşim bu maskaradan sonra kirpik kıvırıcıyı bıraktı. En belirgin özelliğinin kıvırmak olduğunu söyleyebilirim bu nedenle. Ben mi? Hala kıvırmaya devam swh

29 eylül 21:52


576. Sonunda merak edip aldım. Uzun süredir kullanıyorum. Fırçası harika ama bebek yağıyla temizleyince bile kirpik döktü.

29 eylül 21:05

575. benim çok sevdiğim maskaram. ağırlaştırmdan uzatıp dolgunlaştırıyo, azcık da kıvırıyo. benim kirpiklerimin yapısı yüzünden tek başına kullanamıyorum bu rimeli. çünkü hem kıvırıp hem dolgunlaştıran bi rimele ihtiyacım var. dolgun uzun kirpikler verilmedi bana..

kalıcılığı da güzel. dökülmemesi çok güzel. yapısı biraz ıslak dikkatli olmak gerek.

ben 2 tane kullandım. bi 2 daha kullanırım. zamanında benefit they're real a bayılmıştım para, ki lash sensational ın yanından geçemez.

25 eylül 10:21

574. dün 3.sünü edindiğim canım maskaram. 2. bittikten sonra nedense başka maskaralara yönelmişim nedenini hatırlamıyorum. ama döndüm kürkçü dükkanıma. kirpiklerimi kaşlarıma değdiriyor ve benim maskarada aradığım tek şey bu. hacim de veriyor. çıkarmasına gelince; önce dalin şampuanla minik minik ovarak akıtıyorum ben fazlalığı sonra garnier micellar su ile siliyorum tamamen çıkmış oluyor. en son da zaten temizleme jeli ile yıkıyorum yüzümü temiz pak oluyor :)

24 eylül 15:19

573. kirpiklerim dökülüp tekrar çıktıktan sonra annemin çok severek kullandığı baya pahalı 2 taraflı bir maskara kullanıyordum. annemin o kadar severek kullanmasına rağmen benim kirpiklerimi çok kötü gösteriyordu ben de sürekli "yeni çıkan kirpiklerimin kalitesi çok kötü maskara bile düzeltemiyor" diye düşünüp durdum, oysa ki yeni çıkanlar eskilerinden daha uzundu, güzel durur her şekil diye düşünmüştüm. bir arkadaşımın tavsiyesiyle bugün aldım bu maskarayı. şimdi anlıyorum kirpiklerimin ne kadar güzel olduğunu ya da en azından maskarayla ne kadar güzel olabileceğini. aldığım gibi sürdüm evde ve aynada kirpiklerime bakmaya doyamıyorum. ilk izlenimim süper, bakalım ilerde de aynı izlenimi koruyabilecek mi.

24 eylül 15:05

572. drugstore kahverengi maskara yokluğundan hezeyanlar yaşamıyorsam bugün kahverengi olanını kadıköy'deki gratiste gördüm. önce bir heyecanlandım, sonra tester yoktu ve almadım ben de.

18 eylül 00:26

571. Misel sularla çıkarmaya çalışıldığında gerçekten kirpik döken maskara. Ben bir süredir önce suyla hafifçe ovuşturup akıtıyordum,geçen günlerde ojelerfora selma'nın da bu şekilde çıkarabileceğimizi söylediğini gördüm.

13 eylül 20:35