4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (749)
  • oylar (108)
  • medya (12)
1

749. kullandığım bir diğer maybelline rimelinde sorun yaşamazken bu rimel gözlerimi, göz kenarlarımı cayır cayır yaktı. param çöpe gitti. parabene alerjim olduğunu biliyorum o yüzden içinde var mı diye merak etmedim değil.

19 haziran 02:06

748. Çok güzel kıvırıyor ama çok çabuk kuruyor.

16 haziran 11:06

747. Çoğu süslünün dediği gibi performans olarak iyi ama çıkarması zor bir maskara. 

Bir önceki girdideki süslünün dediklerine ek olarak sadece suyla yıkayıp biraz bekledikten sonra nivea'nın suya dayanıklı göz makyajı temizleyicisiyle temizleyince sorunsuz bir şekilde çıkarıyorum ben. Hassas göz bölgesine sahip süslülere tavsiye ederim.

15 haziran 14:46


746. Lash sensational sevmem bununla ilgili baska bir girdim vardı ancak cikarmasinin aslinda kolay oldugunu anlatmak istedim sevenlerin kirpiklerini kopartmalarina gerek yok 

Önce kirpiklerimizi gozumuzu sadece su kulaanarak islatiyoruz parmaklarimiz ustunde bekliyoruz suya dayanıklı maskaralar bile çözülmeye basliyor sonra jel makyaj temizleyicilerden kullaniyoruz garnier saf temiz benim isimi gayet güzel görüyor gozlerimizden baslayip butun yuz makyajimizi cok hafif ovalayarak akıtıp sonra yikiyoruz yüzümüzü en zir cikan maskara eyeliner kombinelerde bile kullaniyorum tek kirpik yolmadan tertemiz.

15 haziran 14:42

745. O kadar çok övülüyordu ki indirimde dayanamayıp aldım, maybelline'nin başka rimellerini de kullandığım için ne kadar kötü olabilir dedim ama o kadar kötü.

Tamam siyah, tamam uzatıyor ama temizlemek bir zülum, pütür pütür olup çıkmıyor kirpiklerinizden. Ayrıca 4-5 kirpiğim gitti bunun yüzünden 2 günde, çok döküyor.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hangi maskarayı alsanız bundan iyidir.

15 haziran 14:26

744. severek kullanıyordum artık eski etkiyi alamamaya başladım rocket volume falan deneyeceğim bir de 

11 haziran 14:18

743. Gerçekten hakkında söylenilen övgüleri hakettiğini düşündüğüm maskaradır. Ancak gün içinde göz altıma dökülme yapıyor bunu farkedebiliyorum. 3 arkadaş birlikte aldık bu rimelden gratis indiriminde hepsi aynı şeyi söylüyor. Birde ilk alındığında fazla ıslak (alalı 2 ay oldu hala aynı şekilde yapıyorum) fırçanın fazlalıklarını maskaranın kutusunun ağız kısmına sürerek alıyorum (gizlinot: Anlatamadı)

30 mayıs 23:47


742. Canım favori maskaram One by one piyasadan kalktıktan sonra dönmek zorunda kaldığım ürün. Daha önce de bir tane kullanmıştım. Kıvamı ilk açıldığında aşırı ıslak geliyor ama şöyle 2 haftada filan oturuyor yavaş yavaş. Islak olunca kıvırdığım kirpiklerim düşüyor maalesef. Fırçasının içteki taraklı kısmını çok seviyorum çünkü maskarada en sevdiğim şey kirpikleri tek tek ayırması. Genelde kirpiklerimle çok uğraşırım. Akşamları makyajı silmeden önce elim hep kirpiklerimde yani. Bu yüzden son 2 günde 8 kirpiğimi kaybettim çünkü zamk gibi yapışıyor kirpiklere. Tek olumsuz yönü bu benim için.

30 mayıs 14:51

741. Şu an ikincisini kullanıyorum. İlkini bitirdiğimden değil de, skt si geçtiği için atmıştım.

Bu maskara bu aralar gözümde acıma yapıyor. Nedenini anlamadım. Ama fırçası itibarı ile sanırım en beğendiğim maskara. fırçası tam bir inovasyon ürünü bence.

30 mayıs 14:09

5

740. kirpiklerimi yoktan var eden maskara. kirpiklerim az ama uzun. Bu maskara ve kirpik kıvırıcı ikilisi ile tam istediğim görüntüye ulaşabiliyorum. Tek sorunu gerçekten zor çıkıyor. Çift fazlı göz makyaj temizleme ürünü kullanmasam çıkmıyor.

30 mayıs 04:01