4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (729)
  • oylar (66)
  • medya (12)

729. Gerçekten beğendiğim bir maskara. Uzunluk ve hacim verme konusunda oldukça başarılı.Ayrıca kalıcılığıda gayet iyi gün içerisinde asla dökülme yapmıyor. Sadece ilk zamanlar biraz sıvı olduğundan topaklanma yapsa da birkaç kullanım sonrası düzeliyor

16 mart 15:45

728. şu an kirpiklerimde bulunan ve asla ağırlık yapmayan kirpikleri de fırça gibi sertleştirmeyen bir rimel olur kendileri. lakin zor temizlenmesi baya üzücü:(

16 mart 15:26

727. Gördüğüm, duyduğum kadarıyla seveni de çok sevmeyeni de. Ben şahsen severek kullanıyorum kendilerini. Arkadaşlarım arasında da tek seven benim sanırım. Kirpik uzunluğu, gürlüğüne göre sevip sevmeme de değişiyor olabilir. Akma vb. bir sorunla karşılaşmadım ben. Bu kadar "seviyorum seviyorum" dedim ama bitirince gidip yine bu ürünü alıp almayacağımı bilmiyorum. Farklı ürünler denemeyi severim :)

15 mart 19:36


726. sevenin çok sevdiği sevmeyenin nefret ettiği maskaradır.ben seven taraftayım.onlarca maskara deneyerek kendi isteklerime hitap eden bir ürün aradım.önceliğim gün boyu kirpiklerimin düşmemesi ve tek tek ayırmasıydı.(kirpiklerim uzun sayılan bir boyutta,gür fakat kıvrık değil.)gerçekten ne zaman sürsem maskaramı sormuşlardır, oldukça memnunum.zor çıkıyor diyenler içinse kendi uyguladığım minik bir tavsiye:gözlerinizi önce ıslatıp daha sonra makyaj temizleme suyunuzla silerseniz çok kolay çıktığını göreceksiniz :)

15 mart 17:05

725. çok sevdiğim bir maskara fakat ilk açıldığında en az 2-3 hafta kurumasını bekiyorum yoksa kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor ve dünyanın en çirkin kirpikli insanına dönüştürüyor beni fakat birazcık kuruduktan sonra verdiği etki mikemmelllll kaldırıyor kıvırıyor volüm veriyor ve uygun fiyatlı (bkz: dahaneisterimki)

8 mart 10:55

724. intense black versiyonunu severek kullandığım maskara. ilk aldığımda kirpiklerimi yapıştırması ve çıkarma esnasında kirpiklerimi döktüğü için pek beğenmemiştim ancak bir iki hafta sonra kıvamı güzelleşiyor ve sıcak suyla yavaş yavaş yıkayarak çok güzel çıkartabiliyorsunuz. püf noktası sıcak su.

8 mart 00:52

723. maskarada marka olarak maybelline'i çok seviyorum. hemen hemen bir çok ürününü denemeye çalışmışımdır fakat bir daha almam diyeceğim tek maskarası bu. evet kirpikleri güzel gösteriyor, siyahlığı tam olarak veriyor(gizlinot: bir çok maskarada bu sonucu alabiliyorum). fakat her çıkarmaya çalıştığımda(gizlinot: çift fazlı sular ve yağlarla denedim) bir kaç kirpiğimi döktü (gizlinot: gözümü hırpalayarak temizlemediğim halde). en son kirpiklerim rimel uygulansa bile güzel görünmeyecek hale gelmişti. kısaca, sahip olduğumu güzelleştireyim derken sahip olduklarımdan da oldum.

8 mart 00:34


722. ben bu rimelin iki versiyonunu da denemiş biri olarak, normal lash'e göre intense black olanını daha çok sevdim ya. normal lashde kirpiklerim pamukta kalırken bunda öyle bir sorunla karşılaşmadım. pamuğu biraz gözümde bekletip ovaladığımda, rahatlıkla çıkarmışlığım bile var ağır bir göz makyajını mesela.

7 mart 23:15

721. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-satın-aldıkları-son-kozmetik-ürünü?i=746220 şurada) hakkında bir şeyler yazdığım yeni kullanmaya başladığım maskara.

güzel ama overrated. bu kadar temizlenmiyor şikayetleri varken catrice'in glam& doll serisine linkleyip sessizce gideceğim.

(bkz: catrice glam & doll false lashes maskara) fırçası buna muadil.

(bkz: catrice glam & doll volume waterproof maskara)

(bkz: catrice glam & doll curl & volume maskara)

7 mart 21:59 7 mart 22:00

720. ilk çıktığı günden beridir severek kullanıyorum kendisini. kirpiklerimi örümcek bacağına çevirmiyor mesela:d tek tek ayırması güzel. tek sorunu zor çıkması. bazen gözümü çıkarıyor gibi oluyorum hatta, ama vazgeçmeeem. hem uygun fiyatlı. hem siyahlığı güzel hem akma yapmıyor kirpik diplerime dökülmüyor daha ne olsuun. ben rimelimi buldum değiştirmiyorum süslüler. bazen altına golden rose catwalk maskarasını kullanıyorum ve vaaaoovovv

7 mart 15:08