4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1022)
  • oylar ()
  • medya (14)
5

1022. Üç dört saat içinde verdiği hacmi yitirmese tek tek ayrılmış kirpikleri sevdiğim için hayatımın sonuna kadar alacağım tek rimel olabilirdi. Yine de hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim bir maskara. Elimde bulunan maskaralardan bazıları kirpiklerimi birbirine yapıştırdığında üzerinden hemen bununla geçiyorum. Saatlerce dursa da kirpik altına dökülme yapmıyor. Bende gösterdiği olumsuz tek yanı başta da dediğim gibi verdiği hacmi uzun süre koruyamaması oldu.

2 saat önce

1021. Geçenlerde ilk defa aldım ve kullandım. Sürdükten sonra (hele de 2-3 kat sürdüyseniz) bir türlü kurumak bilmiyor ve alt kirpiklere filan bulaşıyor. Pratik bulmadım, piyasada onun kadar uzatıp kıvırabilecek ama daha kısa sürede kuruyabilecek maskaralar var, bir daha almam.

14 ekim 21:41

1020. Makyajda en sevdiğim maskaranın güzel olup kirpikleri olduğundan daha kıvrık ve tel tel göstermesi. Beni tamamiyle tatmin eden indirime girdikçe stokladığım muhteşem maskara. 

3 ekim 18:38


1019. bu maskarayı ben de çok seviyorum. elimdekiler bittikten sonra sanırım sadece bununla devam edeceğim yoluma. pamuğu gözümde bekletmeme rağmen bende de biraz kirpik dökülme sıkıntısı yaşanıyor fakat başka gün sürdüğüm loreal ya da max faktörü silerken de bir iki kirpik görüyorum. muhtemelen çok fazla rimel sürdüğümüzde markası ne olursa olsun çıkarmada zorlandığımız için dökülüyor bence. benim kirpiklerim zaten birçok rimelle uyum gösterdiğinden kıvrıklık ve renk konusunda bende de arşa çıkma olayını gerçekleştirdi. güzel performans, sürümü kolay e daha ne olsun. sonuç olarak seviyoruz kendisini.

3 ekim 10:10

1018. Bu maskarayı bu kadar geç keşfettiğim ve ön yargılı davrandığım için çok kızıyorum kendime. Benim favori maskaram push up drama normalde ama denemek için golden rose cat walk almıştım çok çok beğendiğim söylenemez ama idare eder seviyedeydi. Bunu denedikten sonra “işte bütün her şeyiyle aradığım bu!” Diye çığlık attım.

3 ekim 01:44

4

1017. En sevdiğim olabilir.Asla pul pul dökülme yapmıyor ve çok doğal duruyor.

1 ekim 20:53

1016. Sevmeyeni çok ama ben bunu kullanmaya başladığımdan beri başka rimel kullanmadım. Uzatmasından, verdiği hacimden acayip memnunum. Evet çıkmıyor ama size önerim makyaj temizleme yağlarıyla ovalayarak çıkarmanız hiç zorluk çıkarmıyor o zaman

1 ekim 14:13


1015. Kendisi cok uzun zamandir bittikce aldigim maskaradir. Ve fakat artik baska seyler denemek istedim ve degistirdim ama hicbiri onun gibi dogal duruslu ve verimli degil. Yine donecegim demektir

1 ekim 12:36

4

1014. waterproof olanının suyla akmamasına bizzat kefil olduğum maskara.

dün sevgilimin beni aldattığını öğrendiğimden beri kilo kilo ağladım, hala gözümde olduğu gibi duruyor mübarek.

1 ekim 06:50

5

1013. Maybellinenin en sevdiğim maskarası. Kat kat sürünce topaklanma yapmıyor, kıvrık kirpiklerimi kaşıma kadar (gizlinot: Ben buna arşa kadar diyorum) uzatıyor. Fırçasının şeklinden dolayı uzatırken dolgunlaştırıyor da. yukarda yazılanlarda gözüme çarpmadı ama ben sadece renginin bana bir tık koyu geldiğini düşünüyorum. Yine de ben bittikçe alıyorum.

1 ekim 00:11