4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1024)
  • oylar ()
  • medya (14)

1024. geçtiğimiz haziran ayı boyunca kirpiklerimde kullandığım maskara. bu sürede seyahatte olduğum için makyaj temizleme mendilleriyle temizleyebildim ve buna rağmen rahat çıkıyordu, ancak yine de birer ikişer kirpik kaybı derken kirpiklerim seyreldi sonunda, bu yüzden ara vererek kullanmak iyi bir fikir olabilir. kullandığım aralıkta hayatımın en güzel dönemini yaşadım diyebilirim, kirpiklerimi uzun gösteren başka maskaralarım da vardı öncesinde ama bunun tel tel ayırması, örümcek bacağı gibi yapmadan hacim vermesi, kıvırması, kıvrıklığını koruması (gün içinde belki 1-2 kez tekrar kıvırıyordum çok gezdiğim günlerde) filan özellikle makyajın geri kalanı yok gibiyse net ipek kirpik ya da takma kirpik gibi görünüyordu. saçlarımın 3 numara kadar kısa olduğu bir dönemde yüzümde pozitif anlamda bu kadar dikkat çeken bir detayın olması aşırı iyi hissettirmişti. bu arada ben high end ürünler arasında bu kadar memnun olduğum bir ürünle karşılaşmadım henüz, muadil öneriniz varsa alırım.

16 ekim 22:52

1023. Allah aşkına nasıl çıkmıyor sizin kirpiğinizden bu maskara 10 kat mı sürüyorsunuz lorealin Micel suyuyla (mavi kapaklı olan) tek seferde çıkarıp bir kerede kalıntıları almak için üstünden geçiyorum seyrek ve ince kirpiklerimde yılda Max 1-2 dökülme ancak oldu. Asla vazgeçmeyeceğim maskara. Ayrıca waterproof olmayanı bile denizde akmıyor

16 ekim 13:43

5

1022. Üç dört saat içinde verdiği hacmi yitirmese tek tek ayrılmış kirpikleri sevdiğim için hayatımın sonuna kadar alacağım tek rimel olabilirdi. Yine de hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim bir maskara. Elimde bulunan maskaralardan bazıları kirpiklerimi birbirine yapıştırdığında üzerinden hemen bununla geçiyorum. Saatlerce dursa da kirpik altına dökülme yapmıyor. Bende gösterdiği olumsuz tek yanı başta da dediğim gibi verdiği hacmi uzun süre koruyamaması oldu.

16 ekim 07:36


1021. Geçenlerde ilk defa aldım ve kullandım. Sürdükten sonra (hele de 2-3 kat sürdüyseniz) bir türlü kurumak bilmiyor ve alt kirpiklere filan bulaşıyor. Pratik bulmadım, piyasada onun kadar uzatıp kıvırabilecek ama daha kısa sürede kuruyabilecek maskaralar var, bir daha almam.

14 ekim 21:41

1020. Makyajda en sevdiğim maskaranın güzel olup kirpikleri olduğundan daha kıvrık ve tel tel göstermesi. Beni tamamiyle tatmin eden indirime girdikçe stokladığım muhteşem maskara. 

3 ekim 18:38

1019. bu maskarayı ben de çok seviyorum. elimdekiler bittikten sonra sanırım sadece bununla devam edeceğim yoluma. pamuğu gözümde bekletmeme rağmen bende de biraz kirpik dökülme sıkıntısı yaşanıyor fakat başka gün sürdüğüm loreal ya da max faktörü silerken de bir iki kirpik görüyorum. muhtemelen çok fazla rimel sürdüğümüzde markası ne olursa olsun çıkarmada zorlandığımız için dökülüyor bence. benim kirpiklerim zaten birçok rimelle uyum gösterdiğinden kıvrıklık ve renk konusunda bende de arşa çıkma olayını gerçekleştirdi. güzel performans, sürümü kolay e daha ne olsun. sonuç olarak seviyoruz kendisini.

3 ekim 10:10

1018. Bu maskarayı bu kadar geç keşfettiğim ve ön yargılı davrandığım için çok kızıyorum kendime. Benim favori maskaram push up drama normalde ama denemek için golden rose cat walk almıştım çok çok beğendiğim söylenemez ama idare eder seviyedeydi. Bunu denedikten sonra “işte bütün her şeyiyle aradığım bu!” Diye çığlık attım.

3 ekim 01:44


4

1017. En sevdiğim olabilir.Asla pul pul dökülme yapmıyor ve çok doğal duruyor.

1 ekim 20:53

1016. Sevmeyeni çok ama ben bunu kullanmaya başladığımdan beri başka rimel kullanmadım. Uzatmasından, verdiği hacimden acayip memnunum. Evet çıkmıyor ama size önerim makyaj temizleme yağlarıyla ovalayarak çıkarmanız hiç zorluk çıkarmıyor o zaman

1 ekim 14:13

1015. Kendisi cok uzun zamandir bittikce aldigim maskaradir. Ve fakat artik baska seyler denemek istedim ve degistirdim ama hicbiri onun gibi dogal duruslu ve verimli degil. Yine donecegim demektir

1 ekim 12:36