sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1128)
  • oylar (252)
  • medya (14)
  5

  1128. Memnun kaldığım maskaradır. 

  Bir indirim döneminde, her şey henüz bu kadar pahalı değilken almıştım. Çok övüldüğünü, kullananların memnun kaldığını duymuştum. Haklılarmış. Kirpiklerim biraz seyrek fakat uzundur. Çok güzel hacim verdi. Bunu yaparken aynı zamanda kıvrattı. Az bir miktar alıp bir lat sürersem çok doğal bir görüntü verdi. Yok gibi rimel oldu .d 

  Ama biraz sulu bir rimel. Çok alındığında kirpikleri yapıştırma tehlikesi var. Bir de kokusu beni biraz rahatsız etmişti ama zamanla alıştım galiba, artık rahatsızlık hissetmiyorum. Çıkarması bence kolay, saatlerce uğraşmıyorum. Birazcık dalin şampuanı elime döküp, ıslatıp gözlerimi hafifçe ovuşturup yıkıyorum sonrasında bir de makyaj temizleme suyuyla üstünden geçiyorum. Pamukta siyahlık olmuyor bile. (Benim kullandığım waterproof değil) Memnun kaldım, bitince tekrar şans verebilirim.

  10 haziran 11:09

  1127. ilk açıldığında o kadar ıslak oluyor ki, ilk 3 4 gün katiyen kullanamıyorum yapış yapış oluyor gözüm. sonrasında hafif hafif kurumaya başlıyor mükemmel formuna anca açıldıktan 1 hafta 10 gün sonra ulaşıyor bence. çok iyi bir maskara tek tek ayırıyor.

  9 haziran 08:35

  1126. Kirpikleri kıvırıyor ve gayet dayanıklı, gün içinde hiçbir sorun yaşamadım ancak başlarda çok kalın bir yapısı olduğunu düşünüyorum, neden bilmiyorum ama ürünün yarısını bitirdikten sonra daha güzel duruyor. Sanırım sebebi başta kalın bir görünüm vermesi, bolca kullanınca da bu etki artıyor doğal olarak. Bunun dışında hiçbir negatif gözlemim olmadı. Günlük kullanıma uygun. 

  30 mayıs 06:47

  1125. Herkesin övdüğü gibi bir bende oham yuhum durmadı , anlamadım . Fakat ilk aldığımda zor çıkıyor dedikleri için korka korka almıştım , beni hiç zorlamadı şaşılır ki . Üstüne üstlük bununla yetinmedim bir de bunun suya dayanıklısını aldım . Çok beğendim . O kirpikler gün boyu kıvırdığınız gibi , bir de upuzun . E akmıyor da . Bu ürün de bende çok çabuk çıktı . Bu arada yağlı temizleyici kullanıyorum . Kısacası suya dayanıklı olandan daha memnunum . 

  25 nisan 19:54

  1124. Bir iki hafta öncesine kadar piyasadan kalkmadıkça asla değiştirmeyi düşünmediğim maskaramdı.Simsiyah,kıvıran,hacim veren,uzatan,göz altlarına akmayan,maskarasız yok gibi olan kirpiklerimi takma kirpiğe çeviren tam aradığım maskara.4-5 tane bitirip yenisi aldıktan sonra biraz kirpiklerimin azaldığını farkettiğim halde mevsim geçişi falandır diyerek kullanmaya devam ettim.Tam o sıralarda bu maskarayı kullanan kuzenim de bana kirpiklerini döktüğünü başka önerebileceğim maskara olup olmadığını sorunca bir acaba dedim.Ama yine canım maskarama toz kondurmak istemeyerek “yok ya silmenden falan kaynaklıdır yavaş yavaş silmeyi dene pamuğu biraz gözünde beklet öyle sil”falan dedim.Ama bir kaç haftadır farkediyorum ki yavaş yavaş silmeme rağmen sildiğim pamuğa her seferinde en aşağı 3-4 tane kirpik düşmüş oluyor.Artık değiştirme zamanının geldiğini kabullendim başka arayışlar içindeyim.Üstelik daha yeni almıştım :(

  25 nisan 13:42

  1123. Waterproof olanını kullanıyorum. Kirpiklerimden akmayan bir rimel bulmak benim için imkansıza yakındı bu ürüne kadar.  Ancak Verdiği kıvrımı gün boyu muhafaza ettiğini söyleyemeyeceğim. Ve daha da önemlisi Kirpikleri aşırı döküyor. bitince bir daha almayı düşünmüyorum. 

  24 nisan 14:27

  1122. İlk kullandığımda kesinlikle nefret ettiğim bi süre durup kıvamı oturduktan sonra denemek için kullanıp vazgeçemediğim bi maskara oldu kesinlikle. Maskara konusunda sıkıntılı bir tip olduğum için seyrek düz ve renksiz kirpiklerimde çok hoş bir etkisi oldu.

  24 nisan 14:16

  1121. Kirpiklerimden ümidimi kestiğim anda karşıma çıkan canım rimelim... resmen kirpiklerim kıvrılıyor artık! İnanamıyorum hala. Dümdüz, iflah olmaz kirpikler için birebir.  Daha önce neden satın almayıp kendimi üzmüşüm ki acaba? Durmadan aynadan gözlerime bakıyorum, gözlerimin fotoğraflarını çekiyorum...

  23 nisan 21:57

  3

  1120. Herkes memnun kalıyor öneriyor bir de ben deneyeyim diyerek indirimden aldığım bir ürün oldu. Ancak maalesef çok memnun kalamadım ben bu maskaradan. Fırçası plastik fırça ve kavisli, kirpikleri kavrıyor ve kıvırıyor da ancak fırça benim için biraz kısa kaldı sanırım. Yani bir seferde tüm hepsini kavramadığından parça parça 2-3 sefer üzerinden geçiyorum ama fırçadan mı kıvamından mı bu sefer de yapış yapış yapıyor kirpikleri. Maskarada kirpik tipiniz çok önemli bence, ki benim daha fırça uçlu tok ve iri maskaralarla iyi anlaştığımı anlamamı sağladı. Dökme ya da akma gibi sorunlarla karşılaşmadım ben o yüzden çok sevdiğim ama bitmiş olan bir dior maskaramın fırçası ile kullanarak değerlendirmeye çalışıyorum. 

  10 nisan 23:12

  1119. Suya dayanıklısı bazen çok kirpiklerimi döküyor. Nivea’nın çift fazlısıyla temizleyerek çıkarıyorum onunla kolay çıkıyor. En azından zorlanmıyorum. İşte sorun ara ara yoğun kirpik dökmesinde. Normalinin kirpik döküp dökmediğini bilmiyorum, normaliyle karışmasın.

  4 nisan 20:01