4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (897)
  • oylar (131)
  • medya (13)
4

897. İnanılmaz düz olan kirpiklerimi kıvırıcıya gerek kalmadan kıvırabilen tek maskara diyebilirim.Ancak temizliğinin zor olduğuna katılıyorum ve nazikçe silmeye gayret etsem de pamukta kalan 2 3 tel kirpiği görmek beni üzüyor

5 ağustos 13:47

896. Türkiye'ye geldiği andan itibaren istisnasız kullandığım tek mascara olabilir kendisi. Maybelline'in mascaralarini oldum olası severim zaten ama bu başka. Aşk yaşıyoruz resmen. Fırçasınin plastik oluşu,simsiyah durması ve akmaması beni mest ediyor. Tek eksisi zor çıkması. Onun dışında severimm

1 ağustos 20:32

895. kız kardeşimin 13 tl gibi bir fiyata aldığı zamanlardan çok sonra tanıştığım, kirpiklerimi belirginleştiren, tel tel ayıran, yeterince iyi olduğunu düşündüğüm maskara.

kirpiklerimin uzun ama seyrek olması nedeniyle belirginleştirme konusunda benden iyi puan aldı. fakat aktığı için pek anlaşamıyoruz.

1 ağustos 12:27


894. 6.sını bitirip 7.sini dün cozmetika indiriminden 15.90 a aldığım maskaradır. Normal fiyatı 36 tl dir.

Kirpikleriniz uzun fakat düz ise tavsiye ederim. Ben yıllardır çok pahalı ürünler dışında bir çok maskara denedim ama bunun kadar iyi kirpiğimi kıvırıp kaşıma değdireni kullanmadım. Çıkarması biraz zahmetli o kısma katılıyorum ama değer diye düşünüyorum.

Aynı ürünün bir de suya dayanıklısı bir de intense olanı var ben intense olanı kullandım çok bariz fark görmedim fakat suya dayanıklı olan çok çok zor çıkıyormuş o yüzden yanaşmıyorum almaya pek.

1 ağustos 00:35

893. Bir iki haftadır deneyimliyorum bu ürünü şimdilik seyrek kirpiklerimle iyi anlaştılar :) uzatması, kıvırması ve verdiği hacim benim için gayet iyi. Girdilerde temizlenmesinin zor olduğundan bahsedilmiş ama ben öyle bir problem yaşamadım. (Temizleyici olarak sephora çift fazlı göz temizleyici kullanıyorum.)  

1 ağustos 00:30

892. ben bu ürünü aldım üç kez kullandım kirpiklerimden temizleyemedim ve bir kenara attım. geçen gün elimde olan makyaj malzemelerini kontrol ederken bir açıp koklayayım dedim bozulmuştu çöpe attım. şahsım adına konuşuyorum bir daha almam.

31 temmuz 19:08

5

891. ürün harika benim gibi kirpik fukarasında bile işe yarıyor, 5 tane bitirdim hiç sorun yaşamadım derken kirpiklerimi 3er 5er dökmeye başladığını farkedince yarıda bıraktım. belki mevsimseldir, belki makyaj temizleme suyumu değiştirdim ondandır diye kendimi avutuyorum şimdilik kış gelince tekrar bi deneyeceğim şansımı.

31 temmuz 13:55


890. Her ne kadar kirpikleri dökse ve temizlemesi zor olsa da güzel bir ürün

28 temmuz 16:08

889. bence kolaylıkla çıkan bir maskara. uzatması ve tek tek ayırıyor olması bile alınmaya değer. tek kötü yanı dökülme yapıyor olması. fazla uyguladığınızda da kirpikleriniz örümcek bacağına dönebilir

26 temmuz 14:26

888. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım bu ürün kirpikleri tek tek ayırması yönüyle kalbimi fethetse de sanki kirpikleri kırıyor. Ayrıca ilk kullandığımda gözlerimi alerji yaptı ve bir ara kullanmaya ara verdim. Şimdi tekrar kullanıyorum herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım.

22 temmuz 16:52