4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (973)
  • oylar ()
  • medya (14)
4

973. güncel fiyatı 43 liraya çıkmış, ülkemizin milli maskarası. geçen sene tam da bu zamanlar 20 liraya aldığımdan çok eminim. zamanında ben de çok severek kullandım, gerçekten o yelpaze etkisini belirgin bir biçimde veriyor ancak artık maybelline kullandığım bir marka değil, kullansam bile alırken içim acır. (gbkz: kozmetik ürünlerin gün geçtikçe daha da pahalanması)nın benim için en belirgin örneği budur.

ilgili medya:
1
dün 08:26

972. Normal versiyonunu çıkarırken çok zorlanmıyorum, yağ bazlı bir temizliyiciyi küçük bir pamuğa bolca döküp 1 dk bekletiyorum, çözdüğü için kolayca çıkıyor. Yalnız hangi akla hizmet waterproof versiyonunu aldım bilmiyorum, açmıyım da yaza saklıyım bari denizde sürerim.

Dikkatli sürülürse çok güzel kıvrıklık, uzunluk ve ortalama hacim veren maskara. Yalnız fazlasını sıyırarak kullanmak lazım yoksa yapıştırıyor.

dün 01:25

971. çok güzel bir rimel. asla akmıyor. hacim, uzunluk, kalıcılık ne ararsanız var bence. waterproof gibi hatta. çıkarması diğer rimellere göre daha zor evet ama bu sayede kalıcı zaten. makyaj temizleme suyuyla değil de yağlarla çıkarın, çok daha rahat edersiniz.

ben bunun waterproof versiyonunu alma hatasını yapmıştım ve resmen gözüm çıkıyordu. waterproofun da waterproofu olduğu için sanırım...

dün 01:10 dün 01:11


970. Çok uzun süre kullandım. Çokta memnundum ama bi şeytan dürter ya başka şeyler kullanmak için loreal collagen maskaradan devam ettim sonra paradise derken tekrar dönmedim. Ama kullandığım dönemde dökülme yapmadı. Çıkarması zor bir maskara yalnız biraz uğraştırıyor temizlerken.

19 eylül 23:24

2

969. Herkes çok övünce koşarak aldığım maskaradır. Ancak bana gelmedi sanirim kendisi çünkü kivrilmis kirpiklerimi indiriyor ve düz kirpikli bir insan olarak maskaradan en büyük beklentim kirpiklerimi kıvrık tutması(gizlinot: Kıvrılmış kirpiği indirmesin ya tek beklentim bu gercekten ) bunun dışında verdiği siyahlığı çok seviyorum keske kirpiklerimi indirmese

19 eylül 19:32

968. Ben bu rimeli artık sadece fırçası için kullanıyorum nedeni de çoğunuzda olduğu gibi kendi boya kısmının kirpiklerimi dökmesi. Ancak Loreal False Lash Superstar X Fiber Maskaranın 2x yazan ucunu sürüp üzerinden bu rimelin fırçasıyla kirpiklerimi taradığımda hem hacim hem kıvrıklık açısından muazzam bir sonuç elde ettiğimi düşünüyorum. kirpiklerimde mercekle incelenmediği sürece rimel sürülmüş o pıtır pıtır minnak görüntü oluşmuyor. olabildiğince doğal duruyor. bitmiş bir tane varsa elinizde dalin bebek şampuanı yada sadece su ile yıkayıp bunu bir deneyebilirsiniz süslülerim.

19 eylül 18:52

967. Burdaki çoğu entrye katılıyorum bence harika bir rimel,zor çıkıyor olması da bence bi problem değil,kesinlikle önerilir.

19 eylül 02:40


966. en sevdiğim ve bütün kirpiklerimi elime verdiği için kullanmayı bıraktığım maskaramdı. kirpiklerim ancak toparlamışken yine tuzağına düştüm ve tekrar aldım, ancak bu sefer çok kolay çıkmaya başladı gözümden şaşırtıcı bir şekilde. denemek isteyen olursa eğer, le petit marseillais'nin beyaz şeftalili kalıp sabununu kullanıyorum. çok hassas bir şekilde ovuşturuyorum ve tek seferde çıkıyor.

19 eylül 02:21

3

965. Herkesin övdüğü ama bir türlü kirpiklerimle anlaşamayan maskaradır kendisi. Tamam hacim verdiği doğru. Sürmesi de kolay fakat çıkarmak çok sorun ya. Kirpiklerimi döktü. O güzelim up uzun kirpikleri döktü. Çok sinirliyim çok. Birdaha almam da aldırtmam da 

15 eylül 00:13

964. Favori maskaram. Ne denersem deneyeyim bunun mükemmelliğini bulamıyorum. 3-4 tane bitirdim ve en son kirpiklerimi mahvetti tabii 2-3 aydır kullanmıyordum direniyordum ama bugün gratis indiriminden dayanamadım aldım. Verdiği hacim, uzunluk, tek tek ayırma başka maskaralarda bunu bulamıyorum

14 eylül 18:20