4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1024)
  • oylar (174)
  • medya (14)

1024. dikkatsizlik sonucu waterproof olanı alındığında insana büyük pişmanlık yaratan maskaradır. göz makyajı temizleme ürünlerinin korkulu rüyası olabilecek kadar ekstra suya dayanıklıdır.

6 kasım 23:49

1023. Zor çıkıyor şeklindeki yorumları okuduğumdan simdiye kadar almamıştım. Geçenlerde indirimde olduğunu ve kahverenginin olduğunu görünce aldım. Uzun süredir kahverengi bir maskara istiyordum çünkü. Kahverengi olaninda mi bu zor çıkma olayi yok acaba diye düşündüm çünkü yağlı cift fazli goz temizleyiciyle normal şekilde çıkıyor. Ilk kez bir maskarayi paketi açar açmaz ilk kullanimda beğendim genelde hep kivamlanana kadar beğenemem ama bu oldukça iyi. Tek tek ayiriyor, iyi bir uzunluk ve kivrim ama normalden aza dogru bir seviyede hacim veriyor. Kahverengi tüpten fırçanın ucuna geldiginde ve çıkarıldığında pamukta çok net görünüyor ama gözde o kadar da fark edilmiyor. Özetle Beğendim alırım sanırım bundan sonra da.

Birkac Mesaj üzerine gelen edit: ben kahverengi lash sensational maskarayi yurtdışından aldım türkiye'de kahverengisinin olup olmadığını bilmiyordum. Sanırım yokmuş.

6 kasım 10:31 6 kasım 13:30

1022. herkes çok zor çıkıyor demiş, ben hiç zorlanmıyorum. yağ ile temizlediğimden mi bilmiyorum ama sorun yaşamıyorum. kirpikleri hem uzatıyor hem de hacim veriyor. akma, bozulma da yapmıyor. benim gibi kirpiksiz biri de böyle diyor ise alın süslüler.

baba eksi yemişim, niye kız sevmiyor musunuz leş senseyşınılı?

30 ekim 09:01 ed.30 ekim 12:04


1021. gördüğüm kadarıyla herkes başlıkta kolay çıkarılamamasından bahsetmiş. daha önce yazılmış ama bu maskara nasıl temizlenir, ben nasıl temizliyorum onu anlatayım istedim.

öncelikle bu maskara formülü itibariyle suda çözünen bir maskara. önce elime biraz sıcak su alıp kirpiklerimi incitmeden maskarayı çözüyorum. bu adımı yapmazsanız maskarayı çıkarmanız biraz zor. daha sonra yağlı bir makyaj temizleyici ile makyajımı güzelce temizliyorum. en sonda da yağlı histen kurtulmak için yüzümü yüz yıkama jelimle yıkıyorum. 

yani sıcak suda çözdüğünüz zaman gayet normal bir maskara gibi çıkarabilirsiniz.

 biraz özelliklerinden bahsetmemem gerekirse benim için olmazsa olmaz, kurtarıcı maskara budur. plastik fırçalı, uzatıyor, kıvırıyor, simsiyah, gün içinde akma dökme yapmıyor, uygulaması çok kolay. 

gözümde görüp soran çok fazla insana da aldırmışımdır kısaca çok sevdiğim, her daim elimde olan bir ürün.

30 ekim 02:09

1020. çok sevdiğim maskaradır.kirpikleri tek tek ayırmasına,uzatmasına bayılıyorum.okuduğum yorumlardan dolayı kirpiklerim dökülür diye korktum ama dökülme yapmadı ben de.

27 ekim 14:32

1019. tek tek ayrılmış, uzun ve hacimsiz kirpik sevenler için favori olabilecek maskara. bir diğer kötü yanı ise kolay kolay çıkmıyor gözden her seferinde 1-2 kirpiğe veda etmek zorunda kalabilirsiniz

17 ekim 22:15

1018. ilk kullanışımda beni çok etkilemişti kendisi. kirpiklerim uzun ve seyrek yapıda, hafif kıvrık. uzunluk verip vermemesi hakkında pek bir şey diyemeyeceğim o yüzden ama güzelce kıvırdı, tek tek ayırdı, biraz da hacim verdi diyebilirim hacim benim için çok da önemli değil ama tek tek ayırıp kıvırması benim için artı. gel gelelim çıkarırken benim için tam bir işkenceye dönüştü. sabırla, yavaş yavaş, nazikçe çıkarmak gerekiyor bu maskarayı ama ben de o üçü de yok malesef. yordu beni. birkaç kirpiğim de gitti beraberinde. ama hiçbi maskara çıkarışımda o pamukta kirpik görmemişliğim olmadı. bir daha kullanmadım ama unutmayacağım seni lash sensational.

17 ekim 20:35


5

1017. geçtiğimiz haziran ayı boyunca kirpiklerimde kullandığım maskara. bu sürede seyahatte olduğum için makyaj temizleme mendilleriyle temizleyebildim ve buna rağmen rahat çıkıyordu, ancak yine de birer ikişer kirpik kaybı derken kirpiklerim seyreldi sonunda, bu yüzden ara vererek kullanmak iyi bir fikir olabilir. kullandığım aralıkta hayatımın en güzel dönemini yaşadım diyebilirim, kirpiklerimi uzun gösteren başka maskaralarım da vardı öncesinde ama bunun tel tel ayırması, örümcek bacağı gibi yapmadan hacim vermesi, kıvırması, kıvrıklığını koruması (gün içinde belki 1-2 kez tekrar kıvırıyordum çok gezdiğim günlerde) filan özellikle makyajın geri kalanı yok gibiyse net ipek kirpik ya da takma kirpik gibi görünüyordu. saçlarımın 3 numara kadar kısa olduğu bir dönemde yüzümde pozitif anlamda bu kadar dikkat çeken bir detayın olması aşırı iyi hissettirmişti. bu arada ben high end ürünler arasında bu kadar memnun olduğum bir ürünle karşılaşmadım henüz, muadil öneriniz varsa alırım.

16 ekim 22:52

1016. Allah aşkına nasıl çıkmıyor sizin kirpiğinizden bu maskara 10 kat mı sürüyorsunuz lorealin Micel suyuyla (mavi kapaklı olan) tek seferde çıkarıp bir kerede kalıntıları almak için üstünden geçiyorum seyrek ve ince kirpiklerimde yılda Max 1-2 dökülme ancak oldu. Asla vazgeçmeyeceğim maskara. Ayrıca waterproof olmayanı bile denizde akmıyor

16 ekim 13:43

5

1015. Üç dört saat içinde verdiği hacmi yitirmese tek tek ayrılmış kirpikleri sevdiğim için hayatımın sonuna kadar alacağım tek rimel olabilirdi. Yine de hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim bir maskara. Elimde bulunan maskaralardan bazıları kirpiklerimi birbirine yapıştırdığında üzerinden hemen bununla geçiyorum. Saatlerce dursa da kirpik altına dökülme yapmıyor. Bende gösterdiği olumsuz tek yanı başta da dediğim gibi verdiği hacmi uzun süre koruyamaması oldu.

16 ekim 07:36