4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (980)
  • oylar ()
  • medya (14)
4

980. güncel fiyatı 43 liraya çıkmış, ülkemizin milli maskarası. geçen sene tam da bu zamanlar 20 liraya aldığımdan çok eminim. zamanında ben de çok severek kullandım, gerçekten o yelpaze etkisini belirgin bir biçimde veriyor ancak artık maybelline kullandığım bir marka değil, kullansam bile alırken içim acır. (gbkz: kozmetik ürünlerin gün geçtikçe daha da pahalanması)nın benim için en belirgin örneği budur.

ilgili medya:
1
20 eylül 08:26

979. Normal versiyonunu çıkarırken çok zorlanmıyorum, yağ bazlı bir temizliyiciyi küçük bir pamuğa bolca döküp 1 dk bekletiyorum, çözdüğü için kolayca çıkıyor. Yalnız hangi akla hizmet waterproof versiyonunu aldım bilmiyorum, açmıyım da yaza saklıyım bari denizde sürerim.

Dikkatli sürülürse çok güzel kıvrıklık, uzunluk ve ortalama hacim veren maskara. Yalnız fazlasını sıyırarak kullanmak lazım yoksa yapıştırıyor.

20 eylül 01:25

978. çok güzel bir rimel. asla akmıyor. hacim, uzunluk, kalıcılık ne ararsanız var bence. waterproof gibi hatta. çıkarması diğer rimellere göre daha zor evet ama bu sayede kalıcı zaten. makyaj temizleme suyuyla değil de yağlarla çıkarın, çok daha rahat edersiniz.

ben bunun waterproof versiyonunu alma hatasını yapmıştım ve resmen gözüm çıkıyordu. waterproofun da waterproofu olduğu için sanırım...

20 eylül 01:10 20 eylül 01:11


977. Çok uzun süre kullandım. Çokta memnundum ama bi şeytan dürter ya başka şeyler kullanmak için loreal collagen maskaradan devam ettim sonra paradise derken tekrar dönmedim. Ama kullandığım dönemde dökülme yapmadı. Çıkarması zor bir maskara yalnız biraz uğraştırıyor temizlerken.

19 eylül 23:24

2

976. Herkes çok övünce koşarak aldığım maskaradır. Ancak bana gelmedi sanirim kendisi çünkü kivrilmis kirpiklerimi indiriyor ve düz kirpikli bir insan olarak maskaradan en büyük beklentim kirpiklerimi kıvrık tutması(gizlinot: Kıvrılmış kirpiği indirmesin ya tek beklentim bu gercekten ) bunun dışında verdiği siyahlığı çok seviyorum keske kirpiklerimi indirmese

19 eylül 19:32

975. Ben bu rimeli artık sadece fırçası için kullanıyorum nedeni de çoğunuzda olduğu gibi kendi boya kısmının kirpiklerimi dökmesi. Ancak Loreal False Lash Superstar X Fiber Maskaranın 2x yazan ucunu sürüp üzerinden bu rimelin fırçasıyla kirpiklerimi taradığımda hem hacim hem kıvrıklık açısından muazzam bir sonuç elde ettiğimi düşünüyorum. kirpiklerimde mercekle incelenmediği sürece rimel sürülmüş o pıtır pıtır minnak görüntü oluşmuyor. olabildiğince doğal duruyor. bitmiş bir tane varsa elinizde dalin bebek şampuanı yada sadece su ile yıkayıp bunu bir deneyebilirsiniz süslülerim.

19 eylül 18:52

974. Burdaki çoğu entrye katılıyorum bence harika bir rimel,zor çıkıyor olması da bence bi problem değil,kesinlikle önerilir.

19 eylül 02:40


973. en sevdiğim ve bütün kirpiklerimi elime verdiği için kullanmayı bıraktığım maskaramdı. kirpiklerim ancak toparlamışken yine tuzağına düştüm ve tekrar aldım, ancak bu sefer çok kolay çıkmaya başladı gözümden şaşırtıcı bir şekilde. denemek isteyen olursa eğer, le petit marseillais'nin beyaz şeftalili kalıp sabununu kullanıyorum. çok hassas bir şekilde ovuşturuyorum ve tek seferde çıkıyor.

19 eylül 02:21

972. Maybelline fiyatlarıyla ve performanslarıyla bence herkesin kendine uygun ürünü bulabildiği bir marka. Ben mor olanı yıllarca kullandım üstüne de tanımam diyodum ki bence lash sensational hepsinin tahtını salladı. Kıvırması, uzatması, tek tek ayırması her şeyiyle bence çok güzel.

15 eylül 17:26

971. Kirpikleri farkettiren maskara diyebilirim. Özellikle benim gibi kısa ve düz kirpikli biri için gelen zamlardan önce kullanılabilecek harika bir üründü. Yapısının çok ıslak olmaması, tek katla günlük makyajı tamamlıyorken, ikinci ya da üçüncü katta kirpikleri hem hacimli hem de kıvrık göstermesi çok başarılı. Bahsedilmiş olan zor çıkarma hadisesi benim de başımda. Yine de maskara sürmeden belli olmayan kirpikleri bir şahesere dönüştürdüğü için takdir edilesidir.

15 eylül 08:53