4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (967)
  • oylar ()
  • medya (13)
3

967. Herkesin övdüğü ama bir türlü kirpiklerimle anlaşamayan maskaradır kendisi. Tamam hacim verdiği doğru. Sürmesi de kolay fakat çıkarmak çok sorun ya. Kirpiklerimi döktü. O güzelim up uzun kirpikleri döktü. Çok sinirliyim çok. Birdaha almam da aldırtmam da 

15 eylül 00:13

966. Favori maskaram. Ne denersem deneyeyim bunun mükemmelliğini bulamıyorum. 3-4 tane bitirdim ve en son kirpiklerimi mahvetti tabii 2-3 aydır kullanmıyordum direniyordum ama bugün gratis indiriminden dayanamadım aldım. Verdiği hacim, uzunluk, tek tek ayırma başka maskaralarda bunu bulamıyorum

14 eylül 18:20

965. Bugüne kadar birçok maskara denemiş biri olarak hep bu ürüne dönüyorum, resmen gözbebeğim. Kirpiklerim düz ya da kısa değil o yüzden bi maskaradan asıl beklentim nokta nokta dökülmemesi ve kirpiklerimi düşürmemesidir. Bunların yanı sıra verdiği etki de gayet tatmin edici düzeyde

10 eylül 22:22 11 eylül 02:07


964. Waterproof versiyonu bir maskaradan beklediğim herşey olabilir. Özellikle kıvrılmış kirpikleri havada tutmakla ilgili sorununuz varsa kesinlikle denemelisiniz. İstediğiniz gibi denize, havuza girebilir, spor yapabilir, terleyebilirsiniz, asla akmıyor. Gel gelelim çok zor çıkıyor. Makyaj temizleyiciyle değil yağla çıkarmanızı öneririm. Pamukla ovuştururken kirpik dökebilir.

7 eylül 10:43

963. sanırım maybelline markasının en güzel ürünüdür.çok güzel uzatıyor,hacim veriyor ve kıvırıyor.diğer rimellere göre bir tık zor çıktığı doğru fakat akma yapmadığı için buna değer bence. 

(bu arada waterproof olanı bir o kadar beğenmiyorum çünkü çok kuruyor ve bu sebepten çok dökülme yapıyor)

6 eylül 22:36

962. Ya bu lanet şey nasıl kirpik dokuyor ya!! Daha yeni alıp onca para verdim, güzel şekillendirmemesine mi yanayım yoksa bu kadar entryde övüldüğüne mi. Loreal mıllion lashestan buna geçtim geçmez olaydım, puanım sıffir sıffir sıffir.

6 eylül 18:00

961. hayvan deneyi yapan markaları kullanmadığım için anneminkini deneyerek hakkında fikir sahibi olduğum ürün. kirpikleri dolgunlaştırmasıyla, tek tek ayırmasıyla ve uzatmasıyla gayet güzel bir ürün. yalnız bu versiyonu bu kadar güzelken neden waterproof versiyonu kirpiklerimi örümcek bacağına çevirdi anlayamadım süslüler, waterproof olan yapış yapış çok kötü. (bkz: flormar push up)'ı tek geçerim. onu da boykot ediyoruz... o zaman yaşasın (bkz: essence i love extreme). (gizlinot: swh)

6 eylül 12:31


960. Favori maskaram. Kirpiklerinizi kıvırıcı kullanmadan kıvırabilecek uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız denemelisiniz. İlk aldığınızda yapısı biraz fazla ıslak oluyor ama nerdeyse her rimelde aynı problemi yaşıyorum. Kullanmaya devam edin, yapısı değiştikçe daha çok seveceksiniz. Kirpikleri tek tek ayırıyor,kıvırıyor,uzatıyor akma dökülme yapmıyor daha ne olsun. Tek sorunu zor çıkıyor. Çıkarırken kirpiklere zarar vermemeye dikkat etmek gerekli o yüzden yağlı bi temizleyici kullanmanızı öneririm.

3 eylül 14:54 4 eylül 13:16

959. Kardeşimle süre süre bitiremediğimiz üründür kendisi. Aşırı hacim veren ve bir o kadar gözden zor çıkarılan bi yapısı var. Günlük hayat için 1-2 kat gayet yeterli

1 eylül 18:42

958. 2 yıldır aldığım tek maskara.tek kelimeyle harika.kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor. Tek kat sürmek yeterli oluyor.Hala almayan varsa tavsiye ederim kızlar.

29 ağustos 22:45