3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (0)

14. Çok kötü ya. Çıkmayan maskara yapmışlar. Verdiğim paraya acıdığım ürün

12 ekim 15:18

13. Hiçbir şekilde çıkaramazsınız gözünüzden. Ayrıca çok da yapış yapış bir yapısı var. 

12 ekim 01:43

12. Bugün bir arkadaşımdan mecbur kaldığım için kullandım. Lash sensationali severdim ama bu???

Kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. Aşırı ıslaktı ve asla ama asla çıkmadı. Olival misel suyla yumuşattım.  Diadermine jelle yıkadım. Hindistan cevizi yağıyla ovaladım. Tekrar jelle yıkadım. Yok çıkmıyor. Üstelik silerken kirpik diplerimi kanatıyormuş gibi canımı yAktı sertliği. En son tırnağımla kazıdım kirpiklerimi çeke çeke. Hala göz altıma dökülüyor kalıntılar delireceğim

edit: ayrıca uhu kokuyor. çıkmasın diye içine uhu koymuş olabilirler.

12 ekim 01:26 13 ekim 00:12


11. Önce diadermine arındırıcı makyaj temizleme suyuyla silip üstüne keçi sütlü sabunla 2-3 kez gözlerimi yıkayıp çıkaramadığım maskaradır kendisi.Ertesi sabah kalan kalıntılarını zeytinyağı bile tam temizleyemedi artı gözlerim bulanık görmeye ve yanmaya başladı. Dolabın bir köşesine attım çıkarabilen varsa söylesin de ne ile çıkardığını tekrar kullanabileyim bari :'(

11 eylül 13:26 11 eylül 13:28

10. waterproof olmayanını ne kadar seviyorsam bunu da o kadar sevmiyorum. fırçasının yapısı tamamen aynı olmasına rağmen kirpikleri çok hafif boyayıp kaskatı etmekten başka bir işe yaramıyor. günlük hayatta kullanırken altına başka bir maskara sürüp onunla şekillendirdikten sonra bunu bir nevi sabitleyici olarak kullanıyorum.

ama waterproof olmanın hakkını veriyor o konuda hiçbir şey diyemem. havuzda ve denizde kullandım. benim gibi kafasını her sudan çıkarışında gözlerini ovan birisi bile çıkaramadı bu rimeli.

yaz mevsiminde sıcaklığın 60 küsür derecelere çıktığı nadide ilimiz urfa'da kullanıyorum aylardır. göz kapaklarımdan ter damlasa da akmadı. çok karmaşık duygular içindeyim sözlük.

29 ağustos 02:09

1

9. ürünü sürüp havuza gittim. göz altımda siyah topçuklar şeklinde akma yaptı. ben beğenmedim. normal şartlarda kullanımda kalıcılığı fazla olabilir ancak waterproof ürünü daha çok yazın havuz, deniz gibi yerlerde kullandığım için kullanışlı olmadığını düşünüyorum. çıkarmaya gelince mutlaka waterproof temizleyicisi kullanın. yoksa göz altına iyice dağılıyor. Çıkarmakta zorlanabilirsiniz.

28 ağustos 09:17

8. kirpikleri oldukça kıvrık gösteren ve topak topak olmayan bir maskara. tek sorunu ne yaparsam yapayım tamamen kirpiklerimden temizleyemiyorum. (neutrogena çift fazlı göz makyaj temizleyicisi ile deniyorum.)

bu nedenle waterproof olanını tekrar almayacağım.

2 haziran 10:32 12 ağustos 14:25


1

7. keşke titanic de suya bunun kadar dayanıklı olsaydı... kabus gibi bir şey bu, asla kirpiklerimden arındıramıyorum, fırçası berbat bana kalırsa, maybelline rocket volume bunu ezer geçer ben o kadar söylüyorum, bu kadar kızmamın en büyük sebebi ise kirpiklerimi gözle görünür şekilde döküp azaltmasıydı.

kolay kolay bir ürünü beğenmediğim için kullanmadan çöpe atma olayını yapmam, bu benim ilkim oldu.

27 mayıs 23:11

6. Sanırım bu maskaraya aşık oldum.

Hayatımda ilk kez suya dayanıklı bir rimel kullanıyorum. Normalde havuz denizden ziyade gözaltına akmaması benim için önemli olan. Kirpikleri fırçasının şeklinden dolayı güzelce kavrayıp kaldırıyor ve bu sebeple kirpik kıvırma olayından kurtulabilirsiniz. Birazdan body shop papatya yağı ile çıkartmaya çalışıp editleyecegim.

Edit: papatya yağı ile gayet kolay bir şekilde cikarabildim. Tavsiye ediyorum.

15 nisan 22:02 15 nisan 22:22

5. kirpik tipim düz ve uzun. ne denediysem bir türlü kirpiklerimin kıvrık şeklini koruyamıyordum ve bu maskarayla sonunda o görünümü elde edebildim. hem tel tel ayırıyor hem de kirpiklerimin aşağıya düşmesine engel oldu ki bu benim için en artı özelliği diyebilirim. waterproof olduğu için çıkarması biraz zorladı o yüzden garnier’ın çift etkili göz temizleyicisini satın aldım. onunla beraber fazla ovalamadan gözümde beklettiğimde kolaylıkla çıkarabildim ve dökülmeyle karşılaşmadım. 

26 şubat 01:40 28 şubat 00:01