4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (0)

7. keşke titanic de suya bunun kadar dayanıklı olsaydı... kabus gibi bir şey bu, asla kirpiklerimden arındıramıyorum, fırçası berbat bana kalırsa, maybelline rocket volume bunu ezer geçer ben o kadar söylüyorum, bu kadar kızmamın en büyük sebebi ise kirpiklerimi gözle görünür şekilde döküp azaltmasıydı.

kolay kolay bir ürünü beğenmediğim için kullanmadan çöpe atma olayını yapmam, bu benim ilkim oldu.

27 mayıs 23:11

6. Sanırım bu maskaraya aşık oldum.

Hayatımda ilk kez suya dayanıklı bir rimel kullanıyorum. Normalde havuz denizden ziyade gözaltına akmaması benim için önemli olan. Kirpikleri fırçasının şeklinden dolayı güzelce kavrayıp kaldırıyor ve bu sebeple kirpik kıvırma olayından kurtulabilirsiniz. Birazdan body shop papatya yağı ile çıkartmaya çalışıp editleyecegim.

Edit: papatya yağı ile gayet kolay bir şekilde cikarabildim. Tavsiye ediyorum.

15 nisan 22:02 15 nisan 22:22

5. kac tane bitirdigimi hatirlamiyorum gercekten. tek bildigim benim duz sayilabilecek kirpiklerimi arsa kaldirmasi. herkes zor cikmasindan dem vurmus fakat ben gratislerde satilan bee beauty markasinin cift fazli temizleyicisiyle cok kolay bir sekilde cikariyorum

10 mart 00:32 12 mart 01:36


4. Maybelline lash sensational maskaradan aşırı memnun olduğum için bi de bunu deneyeyim diye aldığım maskaradır. Güzel ve gerçekten isminin hakkını veren bi maskara fakat zaten lash sensational gözden kolay kolay çıkmıyo bi de bu suya dayanıklı hali yani asla ama assssla akmıyor ve çıkmıyor. Zaten amaç bu değil mi dediğinizi duyar gibiyim, evet kesinlikle amaç bu ama bana biraz fazla kalıcı geldi. Lash sensational kullanmaya geri döndüm. Suya dayanıklı olan beni azcık aştı. Denizde havuzda rahat rahat dalın çıkın hiç bişey olmaz çok çok kalıcı.Çok. Çok fazla.

5 eylül 2017 10:03

3. şehirdeki tüm gratislerde normal olanını bulamayıp bundan da sadece bir tane kalmış olduğunu görünce bi deneyeyim ne olacak deyip aldığım oldukça başarılı olan, üç saat aralıksız suda olmama rağmen asla çıkmayan maskara. takdir ettim.

Saati güncelliyorum: beş saat efenim.

17 ağustos 2017 12:31 23 mayıs 09:10

2. Önceleri almamak için çok direndim çünkü iyi yorumdan çok kötü yorum vardı ama en son dayanamayıp aldım ve gayet memnun kaldım. Benim kirpiklerim uzun ama hacimsiz deli gibi bir hacim vermedi ancak beklentimi karşıladı ayrıca herhangi bir dökülme veya makyaj temizleme esnasında kirpiklerimde bir dökülme yaşamadım. favori maskaram diyemem ancak beğendiğim bir ürün oldu.

2 ağustos 2017 21:03

1. gerçekten suya karşı dayanıklı maskara. yaklaşık yarım saattir ağlıyorum ve akma yapmadı. ama ben fırça performansını beğenmiyorum hiç işe yaramıyor bence. ben lorealin çift taraflı maskarasının fırçasıyla kullanıyorum daha güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. bu arada yapısı biraz sıvı o yüzden ilk sürüldüğünde bulaşma yapıyor.

2 ağustos 2017 14:25