3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar ()
  • medya (0)

10. waterproof olmayanını ne kadar seviyorsam bunu da o kadar sevmiyorum. fırçasının yapısı tamamen aynı olmasına rağmen kirpikleri çok hafif boyayıp kaskatı etmekten başka bir işe yaramıyor. günlük hayatta kullanırken altına başka bir maskara sürüp onunla şekillendirdikten sonra bunu bir nevi sabitleyici olarak kullanıyorum.

ama waterproof olmanın hakkını veriyor o konuda hiçbir şey diyemem. havuzda ve denizde kullandım. benim gibi kafasını her sudan çıkarışında gözlerini ovan birisi bile çıkaramadı bu rimeli.

yaz mevsiminde sıcaklığın 60 küsür derecelere çıktığı nadide ilimiz urfa'da kullanıyorum aylardır. göz kapaklarımdan ter damlasa da akmadı. çok karmaşık duygular içindeyim sözlük.

29 ağustos 02:09

1

9. ürünü sürüp havuza gittim. göz altımda siyah topçuklar şeklinde akma yaptı. ben beğenmedim. normal şartlarda kullanımda kalıcılığı fazla olabilir ancak waterproof ürünü daha çok yazın havuz, deniz gibi yerlerde kullandığım için kullanışlı olmadığını düşünüyorum. çıkarmaya gelince mutlaka waterproof temizleyicisi kullanın. yoksa göz altına iyice dağılıyor. Çıkarmakta zorlanabilirsiniz.

28 ağustos 09:17

8. kirpikleri oldukça kıvrık gösteren ve topak topak olmayan bir maskara. tek sorunu ne yaparsam yapayım tamamen kirpiklerimden temizleyemiyorum. (neutrogena çift fazlı göz makyaj temizleyicisi ile deniyorum.)

bu nedenle waterproof olanını tekrar almayacağım.

2 haziran 10:32 12 ağustos 14:25


1

7. keşke titanic de suya bunun kadar dayanıklı olsaydı... kabus gibi bir şey bu, asla kirpiklerimden arındıramıyorum, fırçası berbat bana kalırsa, maybelline rocket volume bunu ezer geçer ben o kadar söylüyorum, bu kadar kızmamın en büyük sebebi ise kirpiklerimi gözle görünür şekilde döküp azaltmasıydı.

kolay kolay bir ürünü beğenmediğim için kullanmadan çöpe atma olayını yapmam, bu benim ilkim oldu.

27 mayıs 23:11

6. Sanırım bu maskaraya aşık oldum.

Hayatımda ilk kez suya dayanıklı bir rimel kullanıyorum. Normalde havuz denizden ziyade gözaltına akmaması benim için önemli olan. Kirpikleri fırçasının şeklinden dolayı güzelce kavrayıp kaldırıyor ve bu sebeple kirpik kıvırma olayından kurtulabilirsiniz. Birazdan body shop papatya yağı ile çıkartmaya çalışıp editleyecegim.

Edit: papatya yağı ile gayet kolay bir şekilde cikarabildim. Tavsiye ediyorum.

15 nisan 22:02 15 nisan 22:22

5. kirpik tipim düz ve uzun. ne denediysem bir türlü kirpiklerimin kıvrık şeklini koruyamıyordum ve bu maskarayla sonunda o görünümü elde edebildim. hem tel tel ayırıyor hem de kirpiklerimin aşağıya düşmesine engel oldu ki bu benim için en artı özelliği diyebilirim. waterproof olduğu için çıkarması biraz zorladı o yüzden garnier’ın çift etkili göz temizleyicisini satın aldım. onunla beraber fazla ovalamadan gözümde beklettiğimde kolaylıkla çıkarabildim ve dökülmeyle karşılaşmadım. 

26 şubat 01:40 28 şubat 00:01

4. Maybelline lash sensational maskaradan aşırı memnun olduğum için bi de bunu deneyeyim diye aldığım maskaradır. Güzel ve gerçekten isminin hakkını veren bi maskara fakat zaten lash sensational gözden kolay kolay çıkmıyo bi de bu suya dayanıklı hali yani asla ama assssla akmıyor ve çıkmıyor. Zaten amaç bu değil mi dediğinizi duyar gibiyim, evet kesinlikle amaç bu ama bana biraz fazla kalıcı geldi. Lash sensational kullanmaya geri döndüm. Suya dayanıklı olan beni azcık aştı. Denizde havuzda rahat rahat dalın çıkın hiç bişey olmaz çok çok kalıcı.Çok. Çok fazla.

5 eylül 2017 10:03


3. şehirdeki tüm gratislerde normal olanını bulamayıp bundan da sadece bir tane kalmış olduğunu görünce bi deneyeyim ne olacak deyip aldığım oldukça başarılı olan, üç saat aralıksız suda olmama rağmen asla çıkmayan maskara. takdir ettim.

Saati güncelliyorum: beş saat efenim.

17 ağustos 2017 12:31 23 mayıs 09:10

2. Önceleri almamak için çok direndim çünkü iyi yorumdan çok kötü yorum vardı ama en son dayanamayıp aldım ve gayet memnun kaldım. Benim kirpiklerim uzun ama hacimsiz deli gibi bir hacim vermedi ancak beklentimi karşıladı ayrıca herhangi bir dökülme veya makyaj temizleme esnasında kirpiklerimde bir dökülme yaşamadım. favori maskaram diyemem ancak beğendiğim bir ürün oldu.

2 ağustos 2017 21:03

1. gerçekten suya karşı dayanıklı maskara. yaklaşık yarım saattir ağlıyorum ve akma yapmadı. ama ben fırça performansını beğenmiyorum hiç işe yaramıyor bence. ben lorealin çift taraflı maskarasının fırçasıyla kullanıyorum daha güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. bu arada yapısı biraz sıvı o yüzden ilk sürüldüğünde bulaşma yapıyor.

2 ağustos 2017 14:25