maybelline master bronze palet

3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (1)

8. Almayın bence. İndirimde 20 tl ye aldım o kadar bile etmez. Kalıcılık yarım saat falan. Tozutuyor deli gibi.  

7 aralık 03:49

7. Bu palet o kadar övüldü ama ben beğenmedim. Higlight rengi bana çok pigmentsiz geldi diğer bronz renkler de benim gözümde palette durduğu gibi durmadı yüzüme sürmeye kalktım aşırı turuncu durdu .o kadar heveslenip aldım sonu hüsran

25 kasım 17:05

6. Gaza gelip aldığım ürünlerden birtanesi daha. Hayır gerçekten bu huyumdan nefret ediyorum. A be kızım senin cildin sivilceli,gözenekli, siyah noktalı artı birde killi. Senin ne haddine sim bombası bir ürün almak. Bu sur hop yanaktaki tüm kusurlar iyice kabak gibi ortaya çıksın. Gerçekten su alma huyumdan vazgeçmem lazım. Renkleri şahane gerçekten ama sim bombası bir ürün. Hayatına far paletlerimden sıra gelirse far olarak devam edecek. 

27 eylül 11:41

5. maybelline'in kısa süre önce ülkemize gelen bronz paleti.

ben bronzerları çok seviyorum ve yeni şeyler denemeyi seviyorum. bunu da ülkemize geldiği ilk hafta eve shoptan 25 tlye almıştım.

içinde 1 adet aydınlatıcı 1 adet allık (bence) sıcak ve soğuk tonlu olmak üzere 2 tane bronzer var. hepsinin yapısı yağ gibi ve çok yumuşak bu yüzden sanırım biraz fazla tozutuyorlar. aydınlatıcının rengi baya baya altın ama sürüldüğünde sırıtmıyor güzel bir duruşu var. allık rengi baya baya turuncumsu bir şeftali hafif sürülünce güzel duruyor ama. sıcak tonlu bronzer oldukça güzel, yani ben pek sıcak ürün sevmiyorum bronzerda ama bunu çok beğendim. sanırım turuncu turuncu durmadığı için. sıcak olan her bronzer turuncu durcak diye bişi yok. (gizlinot: ben var sanıyodum :() en son renk ise kontür yapılacak kadar soğuk değil ama yine de soğuk işte (gizlinot: sıcakla soğuk arasında soğuğa daha yakın biyerlerde ) ürünlerin hepsinde ışıltı var bu arada ama yüze çok fazla transfer olmuyorlar unutmadan söyleyeyim. bir de aşırı pigmentli ve kalıcılar yani ben böyle bişi görmedim the balm'a taş çıkarır. o yüzden elinizi hafif tutun :)

bence 25 tlye alınabilecek en güzel yüz paleti kendisi

22 ağustos 19:34


4. renklerine vurulup aldım, hem de indirimde değilken. evet renkler çok güzel ama çok pigmentli değiller, bronzer gün içinde uçup dağılıyor biraz ve inanılmaz tozutuyorlar. şimdiki aklım olsa almam. allık paleti de aklımda kalmıştı ama bundan sonra gidip tekrar para verip alır mıyım bilmiyorum. renkleri muhteşem yine de.

17 ağustos 23:39

3. Evet renkleri çok güzel evet ama şunu unutmayalım. Maybelline cruelty free değil ve hiç bir canlının hayatı bu, acı çekmesi bu renkler için değmez.(gizlinot: Biraz kamu spotu gibi oldu ama mazur görün dayanamadım )

17 ağustos 01:22

2. tanım : maybelline'in 4 renkten oluşan bronzer paleti.

ben bu paleti ilk kez alp kavasoğlu'nun makyajşehirde kanalında yaptığı makyajlardan birinde görüp merak etmiştim.sözlükte başlığı yoktu. youtubeda da doğru düzgün inceleme videosu yoktu. o yüzden biraz tereddüt ettim ama hazır bronzerım bitmişken testerını da beğenmişken aldım.

öncelikle bronzerlar aşırı yumuşak o yüzden fırçayla alırken azıcık tozutuyor.

en sağdaki renk kontür için uygun kızıl durmayan bir kahve. sağdan ikinci renk açık ve orta tenliler için bronzer olarak çok uygun hafif turuncumsu bir renk. sağdan 3. rengi ben allık olarak kullanmayı düşünmüştüm. kutusunda pembemsi somonumsu dursa da yüzümde turuncu durdu. o yüzden allık olarak kullanmayı pek sevmedim. highlighter üstteki yazarın dediği gibi mary lou'ya benziyor. ben toz aydınlatıcı kullanmayı sevmediğim/beceremediğim için bunu da pek kullanamayacağım sanırım.

renklerin hepsi simli bu arada.ama ciltte öyle birazdan sahneye çıkacakmışsınız gibi durmuyor. hafif bir ışıltı veriyor.

onun dışında far olarak da kullanışlı bir palet. ben allık ya da bronzerı göze geçmeyi çok seviyorum(gizlinot: lip and cheek ürünleri veya ). makyajda güzel bir renk bütünlüğü sağlıyor.bu palet de tam çantaya atıp tüm makyajı bununla yapmalık bir palet.

16 ağustos 15:56

1. Keşke ilk makyaja merak duyduğumda ortaya çıksaydı da sadece bu palete sahip olsaydım dedirtecek kadar başarılı bir ürün, bence. İçinde 4 farklı yüz ürününü barındırıyor: aydınlatıcı, allık, bronzlaştırıcı ve gölgelendirici. Hepsi çok kalıcı öyle ki ilk kez bronzlaştırıcımı hele ki aydınlatıcımı tazelemek zorunda kalmadım bu paleti kullandığım günlerde. Biraz toz çıkarma problemi var fakat rahatsız olacak kadar değil, makul seviyede. Teker teker içinde bulunan pudralardan bahsedecek olursam, aydınlatıcı the balm'dan mary lou manizer'a çok benzeyen fakat ondan daha az altın renkli olan, doğal duruşlu bir pudra. Ben mary lou manizer'dan daha çok sevdim. Kaş altı, göz pınarı için çok uygun olmasa da far karıştırma fırçası ile elmacık kemiklerime sürdüğümde çok sevdim. Allık ise gül kurusu renginde, yine çok doğal duruşlu bir allık. Ayrıca mac'in tebeşir allıkları gibi de değil, gayet pigmentli. Bronzlaştırıcı ise kesinlikle benim favorim! The balm'dan desert allığın verdiği güneşten yanmış efekti değil de daha oturmuş bir bronzluk veriyor yüze. Sıcak, koyu bir turuncu/ kahve karışımı. Bu bronzlaştırıcıyı en çok siyah eyeliner + mac viva glam 3 veya mac dubonnet rujlar ile kullanmayı seviyorum. Gölgelendirici rengi pek kullandığımı söyleyemem, bunun sebebi ise günlük hayatta pek kontür yapmamam. Fakat denediğimde de aldığım sonuçtan oldukça memnun kaldım çünkü içinde sıcaklık/kızıllık/turunculuk bulunmuyor ve tamamen kontüre uygun bir şekilde küllü kahverengi renginde. Sonuç olarak eğer doğal makyajlar yapmayı seviyorsanız ve cilt alttonunuz özellikle sıcak ise seveceğiniz bir ürün. İndirimli fiyatı yanılmıyorsam 33 tl. Bu paranın tamamını hakediyor. Tavsiye ediyorum.

ilgili medya:
1
16 ağustos 11:40