yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. Ülkemize ilk geldiği zaman aşırı merak edip mıncıklamaya gittim. Master chrome olandan 2 çeşit (100 molten gold , 050 molten rose gold ) holografik olandan 1 adet gelmiş inci beyazı Mor yansımalı. Holografik olanın yapısı chrome olanlara göre baya sert. Chromelar ise kremsi , sim sim durmayan harika bir yapıya sahip. Ama neden bu kadar saçma renkler yapılmış anlam veremedim. 100 molten gold felaket sarı, yani ten renginiz nc40dan açıksa çok yapay durur. Yine de bu 100 molten gold olanı avrupalı youtuberlar tarafından hep mac oh darling highlightera dupe gösterilmiş. Bilemem, ben sevemedim.

  Gelelim 050 molten rose gold'a. İşte buna aşık oldum ki aldım. Bunun da rengi olması gerekenden koyu, (nc15/nc20 arasıyım ben) açık ışıltılı bir allık gibi daha çok.Yine de yazın belki daha rahat kullanabilirim.şimdilik mat allıkları ışıltılı yapmak istediğimde üstünden geçiyorum. Bir kere de aydınlatıcı olarak kullandım güzel, çok sırıtmadı. Bu güzelim yapıya bu renkler olmamış maybelline biraz daha açık renkler olsaydı peynir ekmek gibi satardın :/

  Ben indirimsiz 47.90 tl'ye aldım.

  Ukte sahibi (yazar: bluearwen)

  ilgili medya:
  1
  16 şubat 2018 15:55

  2. molten gold rengini ilk geldiğinde bir heyecanla aldım ama rengi çok koyu geldi. anlamadığım ten rengim tati ya da manny mua'dan koyu ama bende onlar gibi parıl parıl parlamadı.

  yalnız hakkını vermek gerek simsiz bir aydınlatıcı. daha pembe duran bir rengi daha vardı onu da denemek istiyorum aslında.

  bir sonraki indirime artık...

  16 şubat 2018 16:07

  3. Gold rengi dışında diğerlerinin yapısı çok kötü diyorlardı bütün youtuberlar ama goldu çok seviyorlar. Ben aldım indirimden ve gerçekten simsiz koyuluğu çok rahatsız etmedi. Sadece kalıcığı tartışılır. İndirimli fiyatını hak edebilir. Burnun üstü için koyu kalıyor fakat yanaklarımda çok sevdim. 

  17 şubat 2018 02:55


  4. 050 molten rose gold rengini alıp yapısına, dokusuna hayran kaldığım aydınlatıcı. ilk çıktığı zamandan bu yana çok kişinin drugstoreda favori aydınlatıcılarından biri olduğunu bildiğim için güzel olduğu konusunda şüphem yoktu ancak maalesef ki bana da rengi koyu geldi.

  yani ben buğday tenli olmama rağmen ben bile koyu bulduysam beyaz tenliler hiç bakmasın. duochrome olanları denemek istemedim çünkü gözenekleri çok belli ederler diye bir düşüncem var nedense.

  benim bu ürünün en sevdiğim yanı dokusuz durması oldu. çok aydınlık durmasa da yine de kullanıyorum allık üzerine ya da direkt aydınlatıcı olarak.

  17 şubat 2018 21:09 17 şubat 2018 21:12

  5. çok çok beğendiğim aydınlatıcım. toz aydınlatıcılara önyargılı bakıyordum ama buna bayıldım. bende molten rose gold rengi var, öyle çok pembe turuncu görünüyor ama tende (macte nc15, n4, bobbi brownda cool ivory) çok güzel duruyor. nasıl anlatsam, böyle hem simsiz hem metalik hem doğal. kalıcılığı çok iyi. mesela loreal merry glow drops kullandığımda bir süre sonra dağılıyor hafif diğer yerlere doğru, ilk etkisi kayboluyor. bu ise gün sonuna kadar koyduğunuz yerde kalıyor. ışık vurmadığında ise dokusunu rengini belli etmiyor. bugün ilk defa üzerine glow dropsu denedim, powderın üstüne cream konulmaz ama güzel oldu, kurtardı yani. hatta normal cildime koymamdan daha derli toplu oldu. tabi minicik koyduğumu söylemeliyim. ben real techniques setting brushla uyguluyorum. parmakla güzel uygulanmıyor.

  2 temmuz 2018 12:33 2 temmuz 2018 12:36

  6. altın rengi aydınlatıcı ararken molten gold rengini almıştım. ben mary louyla karıştırıyorum genelde hem rengini açıyor hem de istediğim parlaklığı veriyor. Tek başına da renk olarak iyi geldi bana tam istediğim sarı ışıltıyı veriyor. Simli değil çok parlamıyor, doğal duruyor.

  2 temmuz 2018 12:42

  7. Bu serinin tek beğendiğim rengi molten rose gold oldu . Diğerleriyle pek anlaşamadım . İçeriğinde sim yok . Çok hoş , metalik , yansımalı bir görünüm sağlıyor . Günlük olarak kullanılabilir kanımca , bir çoğuna fazla parlak geliyor olsa bile . Benim gayet beğendiğim bir highlighterdır kendisi ..

  18 eylül 2018 03:04


  5

  8. molten rose gold rengini bayılarak kullanıyorum. hediye olarak geldi. daha önce hep sarı alt tonlu aydınlatıcı kullanmıştım, başta biraz temkinli yaklaştım. kışın nc25, yazın nc30 tenimde pembe pembe durmadı. simsiz olması en büyük artısı. real techniques aydınlatıcı fırçasını hafifçe dokundurup dağıtınca doğal, ıslatıp kullanınca ben buradayım diyen bir yansıması var.

  30 eylül 2018 09:26

  9. dün akşam YouTube'da makyaj videoları izlerken ismini hatırlayamadığım bir youtuber bu aydınlatıcının molten gold isimli renginin anastasia beverly hills amrezy muadili olduğunu söyledi.

  30 eylül 2018 13:49

  10. Ağırlıklı olarak şampanya ve tonları aydınlatıcı kullanan biri olarak 050 Molten Rose Gold rengini tamamen deneysel ve kışın soğuk makyajlarda kullanırım belki diye aldım. Ve "belki" yi geri çekiyorum. Ne rengi ne yapısını ne de duruşunu bu kadar sevebileceğimi düşünmüyordum. Sedefli aydınlatma sağlıyor ve sim sim durmuyor. İnce yapılı. Uygulama ve belirginliğini ayarlayabilirsiniz. Nötr-soğuk alt tonlu sayılırım. Sarı alt tonlu iseniz nasıl duracağından bu nedenle emin değilim. Far olarakta kullanmayı düşünüyorum

  25 kasım 2018 20:53