3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (8)
  • medya (1)

34. Evet mükemmel bı ürün kabul ediyorum ilk olarak koyu rengini aldim morluklarını muntazam örttü lakin renk iyice koyulaşıp turunculasti ve ben gibi fondöten kullanmayan birinde leş gibi durdu sonra açık rengine geçtim, umutluydum fakat bu seferde ruh gibi oldum hala seviyorum fakat farklı renkleri gelmeli yoksa suanlik renkler benim için çöp

28 haziran 11:41

33. ben sevdim açıkcası. light rengini kullanıyorum çok çok açık tenimden mütevellit. çok sorunlu göz altlarım yok aydınlık bir görünüm sağlıyor. kalın bir ürün. çok çok az alıp pamaklarımda ısıtıp uyguluyorum güzelce sabitleniyor, pudra gerektirmiyor.

22 haziran 12:14

32. Bir gün boynumda oluşan bir kızarıklığı kapatmak amacıyla namını önceden de duymuş olmamın etkisiyle indirimsiz aldığım bir üründü. 36 tl gibi bir fiyatı vardı, en açık rengiydi. Beyaz tenimle tam uydu. İlk uyguladığımda harika kapattığını düşündüm fakat sonra garip bir şekilde etkisi geçmeye başladı. Daha sonra günlük makyajımda da göz altlarımda ve sivilcelerimde kullandım ama bana hep etkisi daha sonra geçiyor gibi geldi. Ayrıca diğer süslülerin de dediği gibi çizgilere çok doluyor, bitince bir daha kullanmayacağım bir ürün.

9 haziran 01:32


3

31. kapatıcılığı benim için yeterliydi ancak yapısı kuru ve çizgilere doluyor. aynı kapatıcılığa sahip daha nemli yapıda bir kapatıcı bulursam bunu birdaha almam. uygulamadan önce kullanılacak bölgeyi iyice nemlendirmek gerekiyor yoksa biraz pul pul görüntü yapabiliyor. rengi ilk uyguladığımda açıkken, ürünü dağıttığımda cildimle bütünleşti. benim ürün derecelendirme sistemime göre bu kapatıcı ''eh işte işimi görüyor en azından'' derecesinde.

edit-''geçenlerde kapatıcığım bittiği için aldığım nemlendirici'' diye bir cümle kurmuşum, okuyanlardan göz sağlıklarını bozduğum için özür diliyorum.

5 haziran 15:42 7 haziran 09:55

30. bence ortadan fazla kapatıcılığa sahip bir kapatıcı ama çok kurutuyor. sadece özel günlerde kullanabileceğim bir ürün. aydınlık vermesi yönünden beğendim. light rengi bana tam oldu ama renk skalası çok kötü bence buğday tenliler kullanamaz çünkü açık rengi çok açık, beyaz tenliler için. koyu rengi ise çok koyu sadece esmer tenlilere olur gibi geliyor bana.

23 nisan 15:18

29. günlük olarak kullanıp çizgilere dolduğunu görünce hayal kırıklığına uğradığım kapatıcıdır. normalde rimmel london wake me up+ wet n wild kontor kitteki sarı pudrayı üzerinden geçen bunu da gün sonuna kadar kullanan bir insanım. Bu kapatıcıya da aynı şeyi yaptım aynı pudrayı kullandım. saat 2 gibi çizgilenme yaptığını gördüm. ben memnun kalmadım.

19 nisan 21:57

28. Oldukca memnun oldugum kapatici ama ben su sekilde uyguluyorum: garnier bb kremi goz altlarim dahil her yere uyguluyorum, ardindan bu urunle goz altlarimi aydinlatiyorum. Cok da guzel kapaniyor goz altlarim, hemen ardindan bir toz pudrayla geciyorum ve sabitleniyor. Oldukca memnunum.

13 nisan 22:55


27. Acik rengi benim tenime uygun oldu. Gunluk olarak kullanip memnun kaldigim bir kapaticidir. Fakat bitirince fit me alabilirim.

20 mart 20:42

26. concealer aramalarım sırasında yurtdışında çok övüldüğünü gördüm, ilk geldiğinde de hemen denedim.ama o ne saçma renkler ya biri aşırı açık diğeri aşırı koyu. bu iki tonun arasında normalde iki renk daha var. ya bu markanın türkiye temsilcisi dalga mı geçiyor acaba bizimle, niye iki uç renk getirip orta tonlarda bir renk getirmiyorlar? yurt dışında dedikleri gibi çok pigmentli bir ürün ama çoğu kişiye uygun tonlar yok.

19 mart 22:30

25. herkes o kadar övdü ki Ülkeye gelir gelmez koşa koşa gittim aldım. örtücülüğü güzel ama asla sabitlenmiyor çok fazla çizgilere doluyor ve çok kısıtlı renk seçeneği var 

19 mart 16:00