3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (5)
  • medya (2)

24. Acik rengi benim tenime uygun oldu. Gunluk olarak kullanip memnun kaldigim bir kapaticidir. Fakat bitirince fit me alabilirim.

20 mart 20:42

23. Az da sürsem çok da sürsem çizgilerime doldu. Göz altı çizgilerime dolmasının yanı sıra katman katman bir görünüm oluşturdu. Bitince bir daha almayacağım ürünlerin arasına girdi.

20 mart 11:21

22. concealer aramalarım sırasında yurtdışında çok övüldüğünü gördüm, ilk geldiğinde de hemen denedim.ama o ne saçma renkler ya biri aşırı açık diğeri aşırı koyu. bu iki tonun arasında normalde iki renk daha var. ya bu markanın türkiye temsilcisi dalga mı geçiyor acaba bizimle, niye iki uç renk getirip orta tonlarda bir renk getirmiyorlar? yurt dışında dedikleri gibi çok pigmentli bir ürün ama çoğu kişiye uygun tonlar yok.

19 mart 22:30


21. herkes o kadar övdü ki Ülkeye gelir gelmez koşa koşa gittim aldım. örtücülüğü güzel ama asla sabitlenmiyor çok fazla çizgilere doluyor ve çok kısıtlı renk seçeneği var 

19 mart 16:00

20. ülkemize ilk geldiği zaman büyük bi hevesle eve shoptan sipariş vermiştim fakat sevemedim arkadaşlar bu kapatıcı göz altına oturmuyor yerinden oynuyor çizgilere doluyor (bir kapatıcının yapmaması gereken her şeyi yapıyor diyebiliriz) yüzümdeki başka kapatmak istidiğim yerleride kapatmıyor rengi ve yapısıda bi garip, bi kaç ay sonra aklıma geldi belki o zamanki cildimden dolayıdır bu hafta tekrar bi şans veriyim dedim yok yine olmadı affiniton kapatıcı bile bundan bin kat daha güzel zamanında 3 kutu bitirdiğimi biliyorum ondan. kısacası ben yaptım siz yapmayın, almayın.

19 mart 13:17

19. Loreal true match kapatıcının 5 numarasını kullanıyordum, bugday tenliyim, memnun olduğum halde bir de bunu demeyeyim diye master conceal 40medium aldım.(gizlinot:göz altlarım mor değil bariz siyahımsı bayagı koyu)ama kapatmıyor bu bildiğin grileştiriyor, tonunu da sevemedim , sanki turuncumsu değil de hafif kahveye kaçan sarı alttonlu garip bir renk gibi, çizgilere doluyor evet ama düzeltince tekrar dolmuyor bende, keşke bir ton açığı olsaydı.kirli gibi bir rengi var medium’un.loreal true match 5 numara ile yan yana swatchları ekleyeceğim, rengini anlayabilmeniz açısından.

19 mart 12:52

18. 10numarasının örtücülüğü aydınlık kalması çok güzel gün içinde grileşmiyor bende kuru gibi ama kremsi olduğu için süngerle uygulayınca kurutmuyor çizgilere dolması normal yok da diyemem fazla da diyemem rahatsız edecek seviyede olmuyor ürünü fazla almadan uygulanmış hali doğal aydınlık duruyor seviyorum bitmek üzere bendeki 

25 şubat 13:16


17. Hiç hiç sevmedim ben aldığımda iki rengi vardı şuan renk skalası genişledi mi bilmiyorum ama 40 rengi koyu buğday tenimde bariz koyu duruyor ve turunculaşıyor-ki zaten rengi tenimden koyu olduğundan turuncumsu duruyor-. Kullanamıyorum hatta geçenlerde kapağı açık yerde bırakmışım bastım üzerine öyle çöpe gitti bir kısmı resmen sevindim az kaldı diye

16 şubat 19:32 10 mart 00:25

2

16. Fair (gizlinot: Sanırım en açık rengi oluyor ) olanını kullanıyorum. Normalde çizgilere dolma gibi bir sıkıntı çekmem kapatıcıda, bunda da çekmedim. Tek sorun şu ki o kadar da koyu olmayan göz altlarımı kapatmadı. Amacım sadece renk eşitsizliği gidermek. saatler geçtikçe her aynaya baktığımda ürünün uçtugunu görüyorum. Pudrada pek bir işe yaramıyor. Ben memnun değilim.

13 şubat 21:25

15. kapatmayan kapatıcı.

27 ocak 14:16