2.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar (9)
  • medya (1)

75. Yumuşak bir dokusu olan ürün. Çift taraflı olma özelliğini sevmiyorum, kontür yaparken diğer tarafta bir şekilde bulaşıyor. Yapışık olmaları hoş değil. Ayrıca aydınlatıcı kısmını da beğenmiyorum. Fondöten, kapatıcı, (pudra bazen) üstüne çok yapay duruyor, ahım şahım bir ürün de değil zaten. Bir de kullandığım bölgede sivilce yapıyor bence. Özellikle dikkat etmedim ama şimdi, ne zaman bu ürünü kullansam yüzümün dış taraflarına doğru sivilce çıktığı geldi aklıma. Bu yüzden tekrar almam. Başka pek çok alternatif var.

13 haziran 13:01

74. Ben mi kullanamadım bilmiyorum ama ya dağıtamıyorum çizgi olarak kalıyor ya da tam dağıttığımda tamamen siliniyor kaybolup gidiyor. Hiçbir etkisi olmadı bende. Nasıl kullanılıcağını da tam kesitiremedim. Alp Kavasoğlunun videolarını izleyerek aynı şekilde uyguladım ama beceremedim niyeyse. Ayrıca bir kısmını sürerken dğer kısmı da bulaşıyor sürekli.

12 haziran 23:07

4

73. Genel olarak sevdiğim bir ürün.

Ben direk alıp yüzüme sürmüyorum önce fırça ile alıp dağıtıyorum. Gayet doğal ve güzel duruyor.

Direk alıp sürdüğümde ise dağılışını ve yumuşak yapısını seviyorum.

Tek sevmediğim yanı bence içinden çok az çıkıyor bu ürünün. Keşke biraz daha çıksa.

9 haziran 22:27


72. bir hevesle alıp kime vereceğimi şaşırdığım ürün oldu.aydınltici kısmı tamamen cop benim için.kontür kısmı ise eh işte çamur gibi bii renk verdi suratıma hadi dağıttık diyelim bu seferde uçup gitti.ikinci el sayfalarında satmayı planladığım üründür kendisi.zira iki kere denedim ikisindede memnun kalmadım.

18 mayıs 09:27

71. açık buğday tenliyim, bende koyu olan rengi bulunmaktadır. öncelikle şunu belirtmeliyim ki eğer sivilceye meyilli bi cildiniz varsa asla ve assla kullanmamalısınız. benim cildim normalden karmaya dönük fakat sivilceye meyilli bir cilt, aldığım ilk günden beri ne zaman sürdüysem anında orada sivilce çıkmıştır. fakat diğer özelliklerinden bahsedecek olursam öncelikle ürün kremsi yapıda çift taraflı bir kontur rengi bir de aydınlatıcı diye geçen(gizlinot: mat bir kremsi pudra mı desem?) bir ürün. bu özelliği benim için eksi bi yön çünkü kullanırken rahat olmuyor bir süre sonra yani azalmaya başladıkça renkler birbirine karışıyor yüzde. keşke çift taraflı olsaymış. kontür için uygun bir renk bence güzel bir gölge yaratıyor. kalıcılığı da iyiydi. ancak dediğim gibi sivilce sıkıntısı olan kullanmasın bence.

17 mayıs 14:42

3

70. Kontur tarafını sevip bitirdiğim aydınlatıcı tarafını çöpe attığım üründür.

17 mayıs 13:52

69. Kontür kısmını çekip alıvermek, o aydınlatıcıdan acilen kurtarmak istediğim ürün. Yorumlarda da çok kere belirtilmiş, kontür kısmının rengi gerçekten çok güzel, tam bir kontür rengi falan ama aydınlatıcı kısmı gerçekten yürek burkuyor. Hem hiçbir işe yaramiyor, hem de kontur yapayım derken yanağa bulaşıp (tasarımından dolayı) insanı sinir ediyor. Onu oraya kim, ne akla hizmet koydu diye düşünüyor insan. Keşke sadece kontür renginden bir stick yapsalar...

3 mayıs 17:08


68. light rengine sahip olduğum kontür. üründen genel anlamda memnun kaldım. kontür rengi yüzüme tam oturdu. bir süre sonra aydınlatıcı ile kontür sanki birbirlerine karışacaklarmış gibi duruyor sanki. keşke öyle birleşik olmasalardı diye düşünüyorum. dağıtması kolay başarılı bir ürün

30 nisan 17:41

67. kontür kısmını ne kadar beğendiysem aydınlatıcı kısımından o kadar nefret ettim. krem yapıda olduğu için uygulaması çok pratik , ben yüzüme uygulayıp elimle yediriyorum 1 dk bile almıyor. çok doğal görünüyor, makyaj olduğu belli olumuyor, günlük makyaj için en ideal ürün bence bu. aydınlatıcı kısmından daha kötü tarafı ise ürünün tasarımı. ürünü kullandıkça ucu sivriliyor ve kullanımı zorlaşıyor. 

24 nisan 23:06

66. Maybelline markasının yanılmıyorsam ilk çıkardığı kontür ürünüdür. İlk çıktığı zaman medium rengini almıştım ama yapısı fazla yağlı kontür kısmı fena sayılmaz fakat aydınlatma kısmı epey kötü. Kullanımı rahat ama ben toz ürünleri daha çok seviyorum sanırım bu yüzden tekrar almayacağım bir ürün.

2 şubat 13:22