3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (17)
  • medya (1)

87. Kesinlikle aldığıma pişman olduğum bi ürün oldu.ilk başta sürüşünün yumuşak olmasına kanıp aldım ama bu kadar yağlı olacağını düşünememişim.. Hele aydınlatıcı kısmının kalıp gibi durup gözeneklerime dolması.. Çöpe attım hiç Bi işe yaramıyor

2 ekim 22:34

86. light olanını kullanmaktayım ve oldukça memnunum~ kontür rengi efsane, tam bir gölge rengi. highlight ve kontür kısmı karışmasını ben henüz yaşamadım, çünkü kontürü keskinleştirmek için highlight kısmını da sürüyorum her defasında. eşit oranda azalmış oluyorlar.

bu arada bu ürün keskin kontür yapmaya uygun değil pek, üç kat geçerim diyorsanız sorun değil ama :)

30 eylül 13:06

85. aydınlatıcı kısmının bir işe yaramadığı ürün.

kontür kısmını da fırçayla alıp kullanıyorum çünkü direk yüzüme sürersem aydınlatıcı da geliyor.

ne vardı yani şunları iki taraflı yapsaydınız...

21 eylül 17:33 21 eylül 18:55


3

84. tasarımı hatalı, rengi muhteşem ürün. atmaya kıyamayıp da kenarda tutan süslüler için uyguladığım yöntemi paylaşayım; kontür kısmını bıçakla aydınlatıcı kısmından ayırdım (gizlinot: margarin gibi kolayca kesiliyor zaten) çorba kaşığının içinde erittim ve kullanmadığım bir ruj kabının içine boşaltıp 15dk buzdolabında beklettim. sonuç, ruj kalınlığında, tek renkli bir kontür stick... aydınlatıcısını sevmediğim için ona bir işlem yapmadım ama dileyenler onu da eritip başka bir ruj kabına koyabilir.

16 ağustos 20:28 16 ağustos 20:31

83. aldığım ilk contour stick. gördüğüm en overrated ürün. iki taraflı kullanım olduğu için çok kullanışsız bir kere, contour uygulayayım derken birden aydınlatıcı sürülebiliyor. yumuşak evet elle dağıtılabilir ama çok yağlı. bu yüzden çok rahatsız ediyor kalıp yağ sürüyormuşum gibi hissediyorum yüzüme. benim beceriksizliğim olabilir belki ama benim yüzümde o keskin contour ifadesini yaratmadı. bence zaten öyle iddialı bir ürün de değil. ama sihirli ellerde harika bir ürüne dönüşebilir çünkü bazı kızlar gerçekten so wizard ^^

6 ağustos 20:52 6 ağustos 20:55

82. tam bir saçmalık paranıza yazık bunu alacağınıza nyx contour sticki öneririm. o da çok iyi değil ama stick kontür kullanacağım diyosanız çok yanlış bir ürün.

27 temmuz 23:28

81. aldığıma pişman oldum verdiğim o otuz lira oturdu içime. kontür kısmı için almıştım ben ama sürmeye çalışsam illa o aydınlatıcı kısmını bulaştırıyorum, hadi sürdüm diyelim dağıtmaya çalışsam hemen siliniyor ürün. burnuma kontür yapayım bari dedim onu da beceremedim öyle kenarda bekliyor şu an 

16 haziran 19:05 2 temmuz 21:59


80. Yumuşak bir dokusu olan ürün. Çift taraflı olma özelliğini sevmiyorum, kontür yaparken diğer tarafta bir şekilde bulaşıyor. Yapışık olmaları hoş değil. Ayrıca aydınlatıcı kısmını da beğenmiyorum. Fondöten, kapatıcı, (pudra bazen) üstüne çok yapay duruyor, ahım şahım bir ürün de değil zaten. Bir de kullandığım bölgede sivilce yapıyor bence. Özellikle dikkat etmedim ama şimdi, ne zaman bu ürünü kullansam yüzümün dış taraflarına doğru sivilce çıktığı geldi aklıma. Bu yüzden tekrar almam. Başka pek çok alternatif var.

13 haziran 13:01

79. Ben mi kullanamadım bilmiyorum ama ya dağıtamıyorum çizgi olarak kalıyor ya da tam dağıttığımda tamamen siliniyor kaybolup gidiyor. Hiçbir etkisi olmadı bende. Nasıl kullanılıcağını da tam kesitiremedim. Alp Kavasoğlunun videolarını izleyerek aynı şekilde uyguladım ama beceremedim niyeyse. Ayrıca bir kısmını sürerken dğer kısmı da bulaşıyor sürekli.

12 haziran 23:07

4

78. Genel olarak sevdiğim bir ürün.

Ben direk alıp yüzüme sürmüyorum önce fırça ile alıp dağıtıyorum. Gayet doğal ve güzel duruyor.

Direk alıp sürdüğümde ise dağılışını ve yumuşak yapısını seviyorum.

Tek sevmediğim yanı bence içinden çok az çıkıyor bu ürünün. Keşke biraz daha çıksa.

9 haziran 22:27