yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • oylar (34)
  • medya (1)

  89. Watsons online alışverişimde 2 maybelline ürününün yanında hediye geldi. İlk kontür stick ürünüm. Şimdilik memnunum ama kapağına dikkat etmek lazım ürün bulaşabiliyor bir de iki taraflı olmasını tercih ederdim highlighter kısmı daha kullanışlı olurdu.

  19 eylül 2022 19:32

  88. hala devam ediyor mu emin değilim ancak watsons 2 maybelline ürünü alana hediye ediyor. bu sayede elimde 2 tane oldu. kontür kısmından inanılmaz memnunum çünkü parmaklarımla bile yayabiliyorum. fondöten yokken bile.

  fırça yıkamaya çoğunlukla üşendiğim ve bir fırçayı bir haftadan fazla yıkamadan kullanamadığım için bana ilaç gibi geldi.

  aydınlatıcı kısmını henüz çok kullanmadım ama yanımda kapatıcı olmayan bir gün kapatıcı olarak kullanmayı denemiş ve hüsrana uğramıştım. elimde iki tane olduğu için ikisinin de yarısını kesip birleştirerek bir kontür, bir aydınlatıcı stick elde etmeyi düşünüyorum.

  18 eylül 2022 02:27

  87. kontür yapmaya bu ürünle başladım, başlangıç için kullanımının kolaylığı bakımından tercih edilebilir. sonuç olarak pek memnun kaldığımı söyleyemem. dağıtımı çok zor, özellikle aydınlatması yetersiz kalıyor. başka ürünler kullanınca aradaki farkı daha iyi gördüm. güncel fiyatını bilmiyorum ama ben 57 liraya almışım, yine de bu fiyata göre performansı kötü değil.

  27 haziran 2022 19:47


  2

  86. Medium rengine sahip olduğum kontür ürünü. Kontür rengi, soğuk bir ton. Yüze güzel bir boyut kazandırıyor. Dağıttıkça ürün kayboluyor sanki, tek başına kalıcı da değil. Ben kontür tarafını toz kontür ürünlerinin altına uyguluyorum. Bu şekilde memnun kaldım. Aydınlatıcı tarafı ise çok kötü, hiçbir işe yaramıyor.

  Kısacası fiyatına ve miktarına bakarsak almaya değmez. Çok daha iyi ürünler alabiliriz o fiyata.

  17 haziran 2020 15:28

  4

  85. light rengine sahip olduğum ürün. bendeki versiyonun kontür rengi gayet küllü ve amacına uygun. ciltte yağ gibi kaymasını ve el/sünger/fırça üçlüsünden herhangi biriyle çok kolay sürülüp dağıtılabilmesini seviyorum. isteğe göre birkaç kat sürerek daha yoğun ve belirgin bir görüntü elde edebiliyorsunuz. ürünle alakalı yaşadığım tek sıkıntı tüm cildime mat olmayan bir bb krem ya da fondöten gibi bir cilt ürünü sürdükten sonra uyguladığımda çamurumsu durması ve birkaç kat sürmeye çalıştığımda yerinden kımıldayıp dalga dalga görünmesi oldu. genelde fondöten kullanmak yerine sadece yüzümün sıkıntılı yerlerinden(gizlinot: yani tüm suratım lol) kapatıcıyla geçtiğim ve o da hemen sabitlendiği için bu sorunu çok yaşamıyorum ama eğer nemli bitişli cilt ürünleri kullanıyorsanız evet sorun olabilir sizin için. bendeki ürünün şu an kontür kısmı nerdeyse bitik ve içine çökmüş durumda fakat aydınlatıcıyı diğeri kadar kullanmadım, bu sebepten 'keşke iki taraflı yapsalarmış' dediğim çok oldu, daha kullanışlı olurmuş bence. yanlış anlaşılmasın aydınlatıcısı tamamen çöp değil asla, en azından benim cildimde kullanılabilirliği var çünkü bembeyaz durmuyor. genelde bu kadar hafif ürün sevmem aydınlatıcıda ama kimi zaman sanki cildimin kendi ışıltısı gibi duracak kadar hafif bir şey kullanasım geliyor, o zaman pıt pıt elmacık kemiklerimden/yüzümün yüksek yerlerinden geçiyorum gelişigüzel. kalıcılık konusuna gelecek olursak 'wow cildim emdi resmen, yok oldu' denecek bir durumu yok bence ama evet çok kalıcı değil ve üstünden toz bir ürünle geçilmesi gerekiyor çoğu zaman. şu an gratisin sitesinde 85 tl olarak görünüyor, valla neremle gülsem bilemedim açıkçası tamam güzel övdük falan ama bu fiyata alınacak bir ürün değil. ben zamanında indirimden 20-30 tl arası bir şeye almıştım. benim aldığım fiyata göre eksilerine rağmen başlangıç için güzel bir ürün fakat şu anki indirimsiz fiyatı komik gerçekten. 

  12 haziran 2020 01:27

  1

  84. Hayatımda gördüğüm en amaçsız ve en sonuçsuz kontür ürünü olabilir.Ne kalıcılığı var ne de güzel bir duruşu.Neden ve hangi mantıkla üretildiğini hep merak edeceğim.

  29 şubat 2020 12:07 12 haziran 2020 15:06

  83. Light rengine sahip olduğum ürün. Kontür rengi soğuk alttonlu güzel bir ton severek kullanıyorum. Aydınlatıcı rengi fazla beyaz geliyor bana onu pek kullanmadım. Yapısı aşırı kremsi kolay sürüp kolay dağıtıyorum.

  10 temmuz 2019 21:10


  82. Genel olarak sevdiğim ürün. gün boyu makyajımın kalmasını istediğim zamanlarda yüz boyutlandırmayı önce bununla sonra üstünden toz kontür ürünü geçerek yapıyorum. Tek başına çok fazla kalıcı değil. Sürümü kolay, yapısı yumuşacık. Aydınlatıcı kısmını hiç kullanmadım olmasa da olurmuş. Ben 36-37 lira gibi bir fiyata almıştım. 

  17 mayıs 2019 10:25

  4

  81. başlangıç ürünü olarak kullanışlı bir ürün. çok yoğun yapısı yok ve uygulayıp dağıtması kolay oluyor.

  26 şubat 2019 21:33

  80. Yumuşacık bir yapısı var, ciltte yağ gibi kayıyor ve dağıtması çok kolay. Ancak nyx wonder stick gibi çift taraflı tasarlansaymış kullanım açısından çok daha kolay olurmuş bence. Ayrıca almayı düşünen süslülere uyarı; light rengi diğer renge göre daha küllü ve kontür için daha uygun. 

  25 şubat 2019 00:47