2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (1)
1

5. Ucuna aldanıp kolay eyeliner çekerim şekil şukul yaparım diye düşündüyseniz almayın indirimde bile almayın işe yaramıyor eyelinerin yapısı kötü adeta keçeli kaleme muadil ince olmuyo çirkin bir kıvrık oluyo ve en önemlisi dağılıyo hatta ben sabah makyaj yapıp çıkıyorum güneş kremi nemlendiricimdende kaynaklı olabilir ama akşama göz üstümde dağınık bi karartı oluyo korkunç o fiyatta dağılan bi keçeli kaleme fazla :(

dün 02:03

4. Eyelinera ilk başladığımda en rahat ettiğim en kolay yapabildiğim eyeliner. Göz çevresini çok güzel düzgün çiziyor ama kuyruk yapılmıyor malesef

2 ekim 20:47

3

3. umutla almıştım artistik makyajlar yaparım diye ama maalesef normal eyeliner çekmek bile çok zor,parça parça uğraşırsanız eyeliner çekersiniz ama bunun için bu ürünü almanıza gerek yok,ben sevmedim.

2 ağustos 16:23


2. kullanımı çok rahat, orta ve kalın çizgiler için ideal bir ürün. suya dayanıklı değil, hatta gözünüzü kaşıdığınızda dahi çıkıyor, siyahlığı iki katta güzel.

lakin bu ürünün satış fiyatı 27tl, ben rossman'dan hani şu sezonu geçen ürünleri koyduklari indirim kutusundan, açılmamış olarak 7 tl'ye satın aldım. bu fiyata alınacak en sağlam ürün bence, ayrıca o ürün 7 tl'ye de satılıyorsa bir daha hayatta indirimsiz ya da %30-40 indirimli fiyatına o parayı vermem.

11 temmuz 13:57

1. keçe uçlu bir fırçaya sahip olan master precise curvy, bu tarz eyelinerları kullanmaya alışkın olanlar için ideal bir eyeliner. kum saati şeklinde fırçası ile hem kalın hem de ince çizgiler çekmek mümkün. çoğu inceleme bu ürün için akma yaptığını söylüyor, bende ilk kullanımda biraz akma yaptı, yaklaşık bir hafta kullanmadım ve sonra elime alıp kullanmaya başladığımda bir daha böyle bir durum söz konusu olmadı. fiyatı 30 küsür tl idi yanlış hatırlamıyorsam, ben cosmetica'nın en uzun gece indiriminde 8,5 tl'ye almıştım. zaten sürekli indirimler oluyor, bence bir deneyin derim. bu ürünün bir de waterproof olanı çıksa süper olurdu.

19 mart 2017 22:33