3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • oylar (18)
  • medya (4)

120. Nyx epic liberodan sonra en rahat sürümü olan eyeliner. Simsiyah eylenier isteyenler için çok uygun.

16 haziran 09:26

119. Sürmesi gerçekten çok kolay olan keçe uçlu eyeliner. Ama ben genelde simsiyah eyeliner sevdiğim için çok memnun kalmadım. Belli bir süre sonra rengi soluyor ve çabuk kuruyor.

15 haziran 11:13

118. Son dönem favorim. Yağlı göz kapaklarım sıcaklarda daha da yağlanıyor ve bu eyeliner bende en azından günü kurtarmama yetiyor. Uygulaması kolay ve mat. Göz kapaklarım düşük olduğu için gün sonunda çok az üst tarafa bulaşma yapabiliyor ama yine de f/p olarak çok başarılı.

4 haziran 12:38


3

117. Denediğim eyeliner’lar içinde bana uygulamada en kolaylık sağlayanı.

Ancak çabuk kuruması ve tam istediğim rengi vermemesi gibi bir problem var. Alix avien eyeliner’ı buna göre çok daha fazla dayanmıştı. Şöyle bir avantajı da var ki  parçalanmıyor.

Yani hem avantajları hem dezavantajları var. Bidaha alır mıyım bilmiyorum

4 haziran 12:14 4 haziran 19:24

116. Eğer benim gibi eyeliner çekmekte dünyadaki en yeteneksiz insansanız mutlaka denemeniz gereken ürün. O kadar rahat eyeliner çekebiliyorsunuz ki ben de kendime şaşırdım açıkçası nasıl oldu diye. Yalnız tek handikapı bence yeterince siyah değil. Hafif grimsi gibi duruyor yani. Ama elinizin alışması için uygun fiyatlı bir ürün arayışındaysanız kesinlikle tavsiyemdir

4 haziran 12:11

3

115. Kendi tecrübemi özet geçmek istiyorum.

Bana göre;

Artıları:

-kullanımı çok pratik

-kendi kendine kuruma yapmadı

-fiyatı uygun

-siyahlığı güzel.gri yada füme gibi degil.

Eksileri:

-kalıcılığı çok kötü. akma yapmadı bende ama hemen uçup gitti, hiç sürmemiş gibi oldu.

-keçe ucu zamanla kötüleşiyor.

-ürün yarıya yaklaştıktan sonra çizgi çizmeye çalışırken bir çiziyor bir çizmiyor (yani ürün keçeye bir az geliyor bir çok geliyor siz anladınız onu)

-fırçası bana kalın geldi birazcık.

Kalıcılığı kötü olduğu için yoluma jel eyeliner ile devam edecegim. Zaten göz kapaklarım çok düşük,süremiyorum da doğru dürüst. Eyeliner benim neyime. 

4 haziran 03:35

4

114. makyaj çantamda daima duran bir ürün. makyajı her gün yapmam fakat ne zaman gözlerimi aşırı boş hissetsem veya süslenmek istesem süreceğim bi üründür.başka eyelinerlar da denedim fakat göz kapaklarınız hafif şişse ve eliniz çok alışkın değilse bunla alıştırma yapın.

3 haziran 22:30


4

113. Hem siyah rengine hem kahverengine sahip olduğum eyeliner.

Önce iyi yanlarından bahsetmek istiyorum. Kalem oldukça kullanışlı eyeliner çekme konusunda başarısız olan arkadaşlara bile yardımcı olabilecek bir ürün. Çekerken zorlanmıyorsunuz. ince uçlu oluşu da benim için apayrı bir avantajdı.

Kötü yanlarına gelecek olursak aynı sorunu kahverengi olanda yaşamadım fakat siyah olan yanlışlıkla eliniz değdiği anda bozuluyor akıyor. Ama kahverengi öyle değil daha iyi sabitleniyor.

Renk kalıcılığı konusunda maalesef iki renk de başarılı değil bence. Kahverengi olan siyah olana göre bi tık daha kalıcı.

Ben indirimden 15 lira gibi bir fiyata almıştım. Kahverengi olanı tekrar almayı düşünüyorum ama siyah olanı almam. Bi de aklım lacivert olanda da kaldı. Onu da denemek istiyorum.

24 mayıs 22:04

112. Sürüş açısından çok rahat ancak kalıcılık ve siyahlık açısından aynı şeyi söyleyemem. Ben fırçasını farklı eyeliner ile kullanarak bu sorunu çözdüm.

16 mayıs 20:28

111. 5. ya da 6. tüpümü kullanıyorum kesinlikle sürümü inanılmaz kolay olan, çok hafif gün sonunda akma yapan, iki gözüme sürmesi 20 saniyemi alan kullandığım en pratik eyeliner

20 mart 10:35