sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (135)
 • oylar (27)
 • medya (4)

135. Sürümü kolay ilk başlayanlar için güzel fakat çabuk kuruyor :(

28 aralık 2018 21:06

134. Benim için Ortalama üstü eyeliner. siyahlığı güzel, kalıcılığı sulu göz benim için yeterli, ince uçlu ama 8-9 kez kullandıktan sonra bitmeye yaklaşma sinyalleri veriyor çok saçma. yine sürülür ama ilk zamanki kolaylık kalmıyor tabii, 10 kullanımlık bir eyeliner kötü. sadece akmadığı için bir tane mutlaka bulundururum kalem kutumda ama kısa ömürlü dediğim gibi.

18 ekim 2018 00:53 ed.18 ekim 2018 10:55

133. İlk makyaj malzememdi kendileri. O zamanlar lise mezuniyetine hazırlanıyordum ve bir kozmetik mağazasından satıcının yardımıyla indirimli fiyata şimdi adını hatırlayamadığım bir maybelline rimel ve color sensational 315 rich plum ruj ile beraber satın almıştım ve mezuniyetimde, fotoğraf çekimlerimde, yakınlarımın düğünlerinde hep bu üçlüyü kullanmıştım.

Şimdilerde tüm ürünlerimi cruelty free almaya gayret ediyorum ve elimde buna dupe olabilecek bir cruelty free ürün yok. Bilen süslüler varsa ne olur bana da haber versin.

17 eylül 2018 02:52

132. Keçe uçlu eyelinerlarımın ikincisi. Bir diğeri NYC markasısındır ki bunun kadar siyah olmayan bir siyah eyeliner görmedim bugüne kadar. Hâlâ o mükemmel,jilet gibi eyeliner görüntüsünü tek seferde tutturamadığımdan(gizlinot: Swh) önce nyc sürüp hatalarımı düzelttikten sonra master precise bebeğimi kullanıp siyah ve düzgün(gizlinot: Kime göre,neye göre) bir görüntü elde ediyorum.

28 ağustos 2018 19:06

5

131. bahtımdan bile kara bu eyeliner resmen çok gözleri sulanan bir insansanız biraz akma yapabilir ben yatmadığım uzanmadığım sürece bu sıkınıtıyı yaşamadım fiyat performans olarak değerlendirirsek kusursuz bir eyelinerdir

20 ağustos 2018 01:39 22 ağustos 2018 12:52

130. Kolay akmayan dağılmayan ve suya ağlamaya dayanıklı iyi bir eyeliner.

14 ağustos 2018 01:22

129. sürümü çok kolay olan keçe uçlu eyeliner. siyahlığı güzel, kalıcı, uygun fiyatlı. bir kere elim alışınca vazgeçemedim bittikçe yenisini alıyorum 

23 temmuz 2018 09:25

128. Fırçası çok rahat istenilen incelikte eyeliner çekilebilen , eyeliner sürerken ki süreyi bir hayli kısaltan ,ilk kullanımlarda rengi cok iyi fakat zamanla soluklaşan ,çok sık kullanmamış olmama rağmen kısa sürede kurumaya başlayıp sürümü zorlaşan eyeliner .

17 temmuz 2018 21:07

127. ergenlik dönemimin vazgeçilmeziydi. eminim en az 10 tane bitirdim o yıllarda sürekli kullanmaktan ve değişik tarzlar denemekten ayrıca rocker bir dönemimde oldu(gizlinot: swh). artıları ve eksileri ile sıralamam gerekirse;

artıları

-benim gibi bir beceriksiz için en güzel kısmı inanılmaz kolay sürülüyor. daha iyisi yanlış yaparsanız ince olduğu için hafif kalınlaştırabiliyorsunuz. sırf bunun için fazla fazla puan alır ve sanırım uzun süre bırakamama sebebim bu.

-bende akma vs yapmadı sadece gözümü kaşırsam biraz bozuluyor o da normal.

-içinde ürün kurumadığı sürece uzun gidiyor ki bu da bizi eksiler listesine götürüyor.

eksileri

-fazla çabuk kuruyabiliyor. üstelik kurur mu kurumaz mı bilemiyorsunuz. dediğim gibi bir sürü kullandım ve bazıları kuruken bazıları bana mısın demedi.

-ben bunu yaşamadım ama siyahından memnun olmayanlar var. bence siyah tonunu veriyor. tam olarak bir eyeliner siyahı değil o doğru ama benim gibi daha çok ince eyeliner sevenler için bence fazlasıyla uygun. yeri geldi üzerinden sürülmesi daha zor olan başka eyeliner ile geçtim ama sırf daha siyah olsun diye o ayrı konu.

-bazen fiyatını hak etmiyor bence. bazen diyorum çünkü sürpriz bir ürün her an herşey olabilir. birkaç kez kullanıp attığım versiyonu da oldu.

genel olarak drugstore fiyatlarını artık bilmiyorum ama bence eskisi gibi ilk eyeliner olamayacak kadar artmış. arada indirim ile iniyor ama sanırım, bunu yazarken bir baktım ve daha uyguna buldum. gene de bir türlü eyeliner beceremiyorum diyenlere öneririm ama hem gençler için hemde eyeliner çekebilenler için pek önerdiğim bir ürün değil artık.

edit: şunu yazmayı unutmuşum makyaj temizlerken cidden çok zor çıkıyor böyle birşey olamaz. makyajımı silmeden uyumaktan nefret ederim bu yüzden gece geç saatlerde savaşmışlığımız var(gizlinot: swh)

21 haziran 2018 13:45 21 haziran 2018 13:50

3

126. Keçe uçlu uygulaması çok kolay. Sevmediğim yanı ben simsiyah net duran eyelinerları beğeniyorum. Ayrıca çok cabuk kurudu üç dört kullanımda ilk etkisini kaybetti. Gözde kalıcılığını zayıf buldum. Yine de ürünün rengi daha siyah olsaydı uygulama kolaylığından dolayı tekrar alabilirdim.

16 haziran 2018 00:26