4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (8)
  • medya (1)
5

26. bir kez daha bloggerların ayılıp bayıldığı ürünlerden değil, kendi keşfim olan ürünlerden daha çok memnun kaldığımı bana kanıtlayan highlighter. neden bu kadar geri planda kaldı anlayamıyorum.

medium/nude rengine sahibim. altın/bronz yansımalı. esmerlere çok daha uygun. likit ürün olduğu için ciltle bütünleşiyor ve simsiz doğal bir aydınlık veriyor. elimle ya da nemli süngerle uyguluyorum. bulunduğu yeri üfeleseniz de çıkmıyor, çok güzel sabitleniyor ve kalıcı. indirimde aldım yaklaşık 26 tl idi. fiyatına göre performansı çok iyi ve bereketli. tekrar alırım. ama her gün kullanmadığım için kolay kolay bitmez sanıyorum.

20 mart 16:37

25. Uzun bir zaman önce cosmetica indiminden baya uygun bir fiyata aldım. Aydınlatıcı modasına başta pek isinamasamda  o yüzdeki pırıltı o alttan gelen ışık beni benden aldı . İlk zamanlarda kafamı ayında sürekli saga sola çevirip Bloggerler gibi şekilden şekilde giriyordum hatta . neyse eğer hafif , doğal duran aman da ben burdayım demeyen bir aydınlatıcı arayisindaysaniz bunu edinebilirsiniz. Hem toz aydınlatıcılar gibi bam bam patlamıyor (ki şimdi onlara da bayılıyorum) hem de daha kontrollü olabiliyorsunuz .yüzümde çok uzun saatler makyaj olmadığı icin kalıcılık konusunda birşey diyemeyeceğim ama bence tek sıkıntısı çabuk sabitlenmesi ben bir yanağıma  sürüp hemen sünger ile dağıtıyorum ta tam hazır 

9 mart 14:23

24. gidip gelip gratiste deniyorum iki rengin ikisini de sevemedim oysa ki çevremdeki herkes çok övüyor açık olan rengi beyaz alt tonlu ama deneyip üzerinden biraz zaman geçmesini beklediğimde çok sim sim oldu, koyu olanından ise bahsetmek bile istemiyırum ten rengim açık olduğu için highligter olması mümkün değil

7 şubat 22:25 11 şubat 22:25


4

23. Medium rengini geçen yazdan beri kullanıyorum, bazen pastelin moonlight highliterı ile karıştırarak uyguluyorum daha kalıcı olsun diye.

İlk sürdüğümde her şey çok güzel, ama günün sonunda bir bakıyorum uyguladığım yerde hiçbir aydınlık yok ve yüzümün tamamı simle parlıyor.

Buna inat kullanmaya devam edeceğim, biterse(keşke) tekrar almam ama.

7 şubat 16:51

22. Bol simli ama küçük simli olan hızlı sabitlenip kuru ve simli durabilen aydınlatıcı. Gayet simli ama simsiz falan değil. Yapı olarak toz olan make up revolution aydınlatıcıları gibi duruyor. Ben daha sedef insanıyım. Bunu dağıtmadan kompakt bir şekilde Uyguladığım zaman ancak istediğim görüntüyü alsam da o zaman da yaldır yaldır parlıyorum. Çok hızlı sabitleniyor ve sim sim durdugundan da ıslak süngerld uygulayinca çok da iyi olmuyor. Barnahlan veya fırçayla yola devam.

7 şubat 13:05

21. Simsiz, doğal, duruşunu kullanımını çok sevdiğim aydınlatıcı. ben süngerle de uğraşmıyorum parmaklarımla sürüyorum. Akşama kadar mutlu mutlu aynalara bakıyorum harika duruyor. çok sevilip karaborsaya düşmez umarım.

7 şubat 12:44

20. Yine sorunun bende olduğunu düşünmeye başladığım bir ürün daha bütün gün çeşitli açılardan dönüp kardeşime yüzümde aydınlatıcı olduğuna inandırmaya çalışsamda hönö nördö lön tarzında bir tepki aldım ama nemli süngerle denememiştim sabahta öyle deneyeyim 

6 şubat 23:37


19. Aldığımdan beri her gün markete giderken kahvaltıya inerken (Bihter ziyagil effect) evde boş otururken kullandığım yüzümü komple bulamak istediğim aydınlatıcı.bana aydınlatıcı kullandırabilmiş aydınlatıcı.

Ben light rengini kullanıyorum ıslak süngerle sürüyorum. -mary lou sapsarı kalıyordu kalıp gibi- minimal tatlı bir ışıltı veriyor. kuru cildimde bile ıslak görünüyor.çok seviyom öyle böyle değil.

Alın sevin 

6 şubat 21:42

18. İçinde sim yok diyenlerle aynı ürünü kullanıp kullanmadığımı merak ettiren ayrdınlatıcı.

Tamamen sim sim duruyor,ne elimle ne süngerle ne de nemli süngerle iyi bir sonuç alabildim.Doğal bir duruştan tamamen uzak ve başarısız bir ürün.İndirimden almasam parama baya acırdım.Belki nemlendiricimle karıştırıp kullanmayı denerim ancak umudum yok.Nemlendiricimle denersem editlerim.

edit:nemlendiricimle karıştırarak denedim ancak yine beğenmedim.Cildim çok kuru öncelikle,yanaklarımda kendini hiç belli etmedi alnımda ışıltı var gibi oldu ancak simli+pütürlü bir görüntü oluşturdu.Hiçbir şekilde kullanamıyorum yani.

22 ocak 18:15 10 şubat 15:10

17. medium rengine sahibim.Büşra Güler'in bir videosunda görmüştüm günlük makyajıydı sanırım.Onda çok beğenmiştim elime uyguladığımda rengini ve dokusunuda çok beğendim ama yüzümde hiç beğenmedim.Ben beceremiyorum sanırım bu işleri kızda ne kadar güzel sağlıklı ışıldayan cildiyle bütünleşen bir görüntü oluşturmuştu.Bendeki duruşunun uzaktan yakından alakası yok.Zaten şu an yüzümün yarısını sivilceler kapladığı için denemeye biraz ara verdim kimbilir belki benimde bir gün sağlıklı bir cildim olurda bende bunu sürüp sürüp güzel görünebilirim.Fakat bence sim sim duran aydınlatıcılardan çok daha güzel kimde görsem çok doğal duruyor.

16 ocak 16:11