3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar (9)
  • medya (1)

40. Öncelikle booolca simli bir aydınlatıcı ancak simleri çok küçük olduğu için rahatsızlık vermiyor. Ben hafif pıs pıs ıslattığım bir fırçayla oturtup üstünden süngerle geçiyorum, kalıcılığı kötü olduğu için de en son üstüne hafiften mary lou dokunuşları yapıyorum. Eğer gece makyajında kullanacaksam da mac soft and gentle ile geçiyorum ayna gibi gözüküyor.

Bu ürünün en sevdiğim yanı omuz başları ve köprücük kemiği gibi yerlerde harika sonuç veriyor bence ve cidden bereketli bir ürün çok ufak bir damlası yetiyor.

Çok iyi nemlendirilmiş bir cilt istiyor yoksa kuruyup sadece sim gibi gözükebiliyor, aynı şekilde gün sonunda da tüm yüze simleri dağılabiliyor.

Yine de kullanmaktan memnun olduğum bir ürün ancak biterse tekrar almam, başka likit aydınlatıcılara şans veririm.

10 temmuz 07:35

39. Bu highlitherı gratis indirimimden 29 liraya aldım. Aldığım günden beri de elim en çok buna gidiyor. Çoğu kişi parmağı ile pıt pıt uyguluyor ben de başta öyle denedim ama güzel yediremeyince önce cildime sıkıp sonra sunger le dagitmayi denedim ama bu sefer de sünger çok emdiği için yüzümde hıcbirsey kalmadı, son çare olarak süngerin ucuna hafifçe sıkıp denedim ve oldu, çokta güzel ve doğal bir görüntü elde ettim, doğal bi highlither istiyorsam bunu yapıyorum, bu bana yetmez ben disko topu gibi olayım dediğim zamanlarda da üzerine mary lou geçiyorum ve bütün günü çıkartıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

8 temmuz 21:02

38. Bende açık rengi var, pembe olan.. elimin üzerine biraz damlatıp parmaklarımla pıt pıt yapıp dağıtıyorum ve üzerinden nemli süngerle geçiyorum. Ben genelde pembe tonlu aydınlatıcı kullanırım ve ilk gördüğümde bu gerçekten çok pembe geldi.  Hele yüzüme sürünce şok oldum resmen.. ama nemli sünger ile üzerinden geçmek gerçekten çok iyi sonuç veriyor. Doğal bir aydınlatıcıya dönüşüyor resmen.. bende simli bir duruşu yok? Kalıcılığı da güzel ve zaman geçtikçe cilde iyice oturuyor. 

Sevdim yani :)

16 mayıs 21:09


37. İki rengi getirilmiş bir ürün zaten, ben açık olanı kullandım. Simli değil, doğal durması/belirgin olması kullandığınız miktara bağlı. Teoride hoş ama ben nötr alt tonlu bir insan olarak bile kendime yakıştırmadım, çünkü bildiginiz pembe bir ürün. Sarı alt tonluysaniz ve daha çok şampanya/gold tonları alışıksanız beğenmeyebilirsiniz.

16 mayıs 20:53

5

36. bir kez daha bloggerların ayılıp bayıldığı ürünlerden değil, kendi keşfim olan ürünlerden daha çok memnun kaldığımı bana kanıtlayan highlighter. neden bu kadar geri planda kaldı anlayamıyorum.

medium/nude rengine sahibim. altın/bronz yansımalı. esmerlere çok daha uygun. likit ürün olduğu için ciltle bütünleşiyor ve simsiz doğal bir aydınlık veriyor. elimle ya da nemli süngerle uyguluyorum. bulunduğu yeri üfeleseniz de çıkmıyor, çok güzel sabitleniyor ve kalıcı. indirimde aldım yaklaşık 26 tl idi. fiyatına göre performansı çok iyi ve bereketli. tekrar alırım. ama her gün kullanmadığım için kolay kolay bitmez sanıyorum.

20 mart 16:37

35. Uzun bir zaman önce cosmetica indiminden baya uygun bir fiyata aldım. Aydınlatıcı modasına başta pek isinamasamda  o yüzdeki pırıltı o alttan gelen ışık beni benden aldı . İlk zamanlarda kafamı ayında sürekli saga sola çevirip Bloggerler gibi şekilden şekilde giriyordum hatta . neyse eğer hafif , doğal duran aman da ben burdayım demeyen bir aydınlatıcı arayisindaysaniz bunu edinebilirsiniz. Hem toz aydınlatıcılar gibi bam bam patlamıyor (ki şimdi onlara da bayılıyorum) hem de daha kontrollü olabiliyorsunuz .yüzümde çok uzun saatler makyaj olmadığı icin kalıcılık konusunda birşey diyemeyeceğim ama bence tek sıkıntısı çabuk sabitlenmesi ben bir yanağıma  sürüp hemen sünger ile dağıtıyorum ta tam hazır 

9 mart 14:23

4

34. Medium rengini geçen yazdan beri kullanıyorum, bazen pastelin moonlight highliterı ile karıştırarak uyguluyorum daha kalıcı olsun diye.

İlk sürdüğümde her şey çok güzel, ama günün sonunda bir bakıyorum uyguladığım yerde hiçbir aydınlık yok ve yüzümün tamamı simle parlıyor.

Buna inat kullanmaya devam edeceğim, biterse(keşke) tekrar almam ama.

7 şubat 16:51


33. Bol simli ama küçük simli olan hızlı sabitlenip kuru ve simli durabilen aydınlatıcı. Gayet simli ama simsiz falan değil. Yapı olarak toz olan make up revolution aydınlatıcıları gibi duruyor. Ben daha sedef insanıyım. Bunu dağıtmadan kompakt bir şekilde Uyguladığım zaman ancak istediğim görüntüyü alsam da o zaman da yaldır yaldır parlıyorum. Çok hızlı sabitleniyor ve sim sim durdugundan da ıslak süngerld uygulayinca çok da iyi olmuyor. Barnahlan veya fırçayla yola devam.

7 şubat 13:05

32. Simsiz, doğal, duruşunu kullanımını çok sevdiğim aydınlatıcı. ben süngerle de uğraşmıyorum parmaklarımla sürüyorum. Akşama kadar mutlu mutlu aynalara bakıyorum harika duruyor. çok sevilip karaborsaya düşmez umarım.

7 şubat 12:44

31. Yine sorunun bende olduğunu düşünmeye başladığım bir ürün daha bütün gün çeşitli açılardan dönüp kardeşime yüzümde aydınlatıcı olduğuna inandırmaya çalışsamda hönö nördö lön tarzında bir tepki aldım ama nemli süngerle denememiştim sabahta öyle deneyeyim 

6 şubat 23:37