3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (10)
  • medya (4)

28. büyük umutlarla alıp  fiyat performans açısından fos olan bir ürün stick highlightların yüz karası. bir dakika falan ciltte kalıyordur. önce vazelin uygulayıp sonra üstüne bunu sürün biraz arttırıyor kalıcığı aldım bari azcık kullanayım diyenler için :)

27 temmuz 23:31

27. 100 numarasına sahibim. aydınlatması çok güzel. orta derecede kalıcılığa sahip. çok doğal duruşu var. sürdüğümde sanki yüzüm daha bir aydınlık daha sağlıklı görülüyor.

30 nisan 17:44

26. Tester olarak kullanmıştım kalıcılığı pek iyi değil günün sonunda haylaytır maylaytır kalmamıştı dağılımı kolay değişik bir ürün kalıcılığından dolayı almadım

13 şubat 18:59


25. Sim sim durmayan aydınlatıcı. Sürümü kolay stick bir formda. Kalıcılığı çok yüksek değil ama günlük kullanıma çok uygun. Fiyat-Performans olarak orta seviye de :)

13 şubat 17:06

3

24. bende 100 numaralı rengi vardı. ilk olarak olumlu tarafı Uygulaması kolay. yumuşak bir yapısı var ben parmağımla uyguluyor ve dağıtıyordum. kalıcılığı çok iyi olmasa da günü kurtarır. Çok ahım şahım değil ne yazık ki. ilk sürüşünüzde sim sim durmuyor ama bir süre sonra dağılmasıyla simleri farkedebiliyorsunuz. fiyatı ben aldığımda 19 tl ye almıştım şu an %40 indirimde 26 civarı bir fiyata satılıyor ama bence performasına göre fiyatı pahalı. indirimde bulunursa ancak alınır.. bitince yenisini almam. başka aydınlatıcılara şans veririm.

13 şubat 15:40

23. 2 haftadır nude glow rengini kullandığım aydınlatıcı. asla highlighter kullanmam o ne öyle diyodum ama yanılmışım. yapay ve ciltte gözenekli durmuyor. aman aman çok büyük bir aydınlatma da beklemeyin ama hani cildim canlı olsun böyle duru bir parlaklık olsun diyosanız bence gayet uygun. doğal yansımalı bi ışıltısı var bence

25 aralık 2017 02:16

22. 200 numarası şampanyamsı sıcak bir nude olan krem highlighter.

bu ürünü ilk aldığımda uzun süre nasıl sürüleceğini anlama çabasıyla kullanmaya çalıştım. elmacık kemiklerimi belirginleştirmek için kullanıyorum. fondöten veya bb krem uzerine direkt sürünce alttaki ürünün yüzeyini bozuyor. parmaklarıma sürüp pıt pıt hareketlerle sürsem elimin ayarı olmadığından sürmek istediğim alanın 3.5 katına falan sürmüş oluyorum. allıktan sonra sürünce ten makyajını bozmasının yanında, az da olsa allık bölgesine de taşıyor ve hoş bir geçiş olmasını istediğim allık sürdüğüm bölge ile highlighter arasında bir çizgi varmış gibi oluyor. kendimce şöyle bir çözüm buldum. ten makyajımı süngerle yapmışsam süngerin kullanmadığım tarafına sürüyorum, süngeri cildime pıt pıt hareketlerle dokunduruyorum. bu arada kaşlarımı falan doldurup ürünün bir nebze de olsa sabitlenmesine zaman tanımış oluyorum. sonra da allığımı sürüyorum. eğer yanımda sünger yoksa -ki kaybettigimden dolayı bir süredir yok- ten makyajımı fırçayla yapmışımdır. aynı adımları kullandığım kirli fırçayla uyguluyorum.

pratiklik açısından günlük makyajımda nadiren tercih ettiğim ürün. toz aydınlatıcı candır.

13 aralık 2017 09:31 13 aralık 2017 09:34


21. Aldığım günden beri 100 rengini neredeyse her makyajımda severek kullandığım aydınlatıcı. pembemsi açık renk sevimli bir aydınlık veriyor ve ıslak görüntüyü sağlıyor bence. Ciltle bütünleşmesi de gayet iyi. Benim için sarılığı ve çok simliliğiyle artık elimin gitmediği mary lou aydınlatıcıyı çoktan unutturan bir ürün oldu.

13 ekim 2017 16:02 24 mart 19:29

4

20. ben de 100 numarası olan ürün. öyle aman aman strobing değil tabii ki, istenilen derecede aydınlatabildiğini düşünmüyorum en azından. aşırı derecede büyük simleri yok, yüze doğal bir ışıltı veriyor ancak yapısı aşırı yumuşak. haliyle yüzde sabitlenmiyor ve kısa sürede gidiyor. günlük kullanım için uygun olabilir ama ben gece için daha fazla ışıltı veren bir ürün kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

30 eylül 2017 02:48

2

19. Bende en açık pembemsi olan rengi var. Bu aydınlatıcı benim ilk stick formda olan aydınlatıcım. Ya bende pek güzel durmuyor bu pembemsi kalıyor aslında ama son zamanlarda parıltısını sevdiğimi farkettim. Özellikle pembe tonlarında ki makyajlarla oldukça uyuştuğunu düşünüyorum. Öyle çok simli değil ve belirgin bir aydınlatıcı. İndirimle birlikte alınabilecek kullanımı pratik aydınlatıcı.

16 eylül 2017 15:05 11 şubat 23:53