maybelline master strobing stick

3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (8)
  • medya (4)
3

18. bende 100 numaralı rengi vardı. ilk olarak olumlu tarafı Uygulaması kolay. yumuşak bir yapısı var ben parmağımla uyguluyor ve dağıtıyordum. kalıcılığı çok iyi olmasa da günü kurtarır. Çok ahım şahım değil ne yazık ki. ilk sürüşünüzde sim sim durmuyor ama bir süre sonra dağılmasıyla simleri farkedebiliyorsunuz. fiyatı ben aldığımda 19 tl ye almıştım şu an %40 indirimde 26 civarı bir fiyata satılıyor ama bence performasına göre fiyatı pahalı. indirimde bulunursa ancak alınır.. bitince yenisini almam. başka aydınlatıcılara şans veririm.

13 şubat 15:40

4

17. ben de 100 numarası olan ürün. öyle aman aman strobing değil tabii ki, istenilen derecede aydınlatabildiğini düşünmüyorum en azından. aşırı derecede büyük simleri yok, yüze doğal bir ışıltı veriyor ancak yapısı aşırı yumuşak. haliyle yüzde sabitlenmiyor ve kısa sürede gidiyor. günlük kullanım için uygun olabilir ama ben gece için daha fazla ışıltı veren bir ürün kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

30 eylül 2017 02:48

16. Biraz simli bir durum var ancak aman aman sim küpü değil. Strobing deyince simli highlighter yerine benim beklentim birazdaha ıslak homojen görünüm. Stick formda bir ürünün simleri nasıl tüm yüzü dağılır anlamış değilim. Üzerinden ince bir pudrayla geçtiğimde bile simleri görebiliyorum, her nedense sadece sürdüğüm yerde değil, yüzümün her yerinde. Kalıcılığı fena değil tüm gün yerinde duruyor. Vay bee olmasam da günlük kullanılabilecek bir aydınlatıcı.

23 ağustos 2017 15:35 30 eylül 2017 21:37


15. aylardır 200 numarasını kullandığım bugün de 100 numarasını edindiğim bayıldığım krem aydınlatıcı.

ben toz haylaytırlar ile zinhar anlaşamıyorum bence oldukça yapay ve kötü duruyolar ciltle asla bütünleşmiyorlar. o yüzden elimdeki tüm toz aydınlatıcıları çıkardım. bu ürün de kurtarıcım oldu.

elimde mac cream color base pearl de var onu da çok seviyorum ve vazgeçilmezim ama bu ürün hem uygun fiyatlı oluşu hem yapısı hem de renkleriyle beni kendine aşık etti.

ürün zaten stick bir formda adından da anlaşıldığı gibi, yağ gibi bir yapısı var. inanılmaz kolay dağılıyor ve 200 numarası şeftali ve bronz allıklarla kullanmak için muhteşem bir renk. evet ilk başta sürdüğünüzde biraz koyu duruyor ama dağıttığınızda asla sırıtmıyor. ben açık tenli bir insanım ona rağmen hiç sırıtmadı herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir renk.

girdileri okuyunca kalıcılık hakkında yazdıklarınıza baya şaşırdım. bugün makyajımı 6.30 da yaptım. girdileri okuduktan sonra kalkıp aynaya baktım ve aydınlatıcı olduğu gibi yerinde ki altına fondöten falan da sürmemiştim.

özetle gerçekten çok sevdiğim bir ürün bu alın aldırın :)

22 ağustos 2017 19:25

14. inci-pembe tonlarındaki rengi türkiye'ye anca gelmiş aydınlatıcı. keriz gibi likit olanını almama ne desem bilemedim aksdhhsjdks. aslında yapısı çok hoş ama likit olanından çok da verim alamadım, bu stickler de kalıcı değil diyorlar. arada kaldım resmen.

15 temmuz 2017 22:06

13. Bir heves alıp çok büyük hayal kırıklığına uğradığım aydınlatıcı. Aslında çok yumuşak bir sürümü var çok da kolay dağılıyor ama ülkemizde en açık rengi 200 ve bu bildiğin pembe be. Ben renkli aydınlatıcılardan hiç hoşlanmıyorum, inci rengi benim favorim genelde, bu belki bi ihtimal bronz makyajlarda kullanabileceğim bi aydınlatıcı, belki bir far olmaktan ileri gidemez benim için

2 haziran 2017 16:52

12. Bu ürünün bu kadar az hype almasına şaşırdım açıkçası. Elim ne zaman makyaj yapsam buna gidiyo. Bendeki nude glow rengi. Aşığıyım be sözlük. Elmacık kemiğimin üstüne c yapıp küçük süngerlerle yedirmek en sevdiğim makyaj adımı. Kalıcılığı bence idare eder ama üstüne toz aydınlatıcı da sürersem bütün gün sağlıklı sağlıklı ışıldıyorum.

21 mayıs 2017 13:58


11. Son günlerde tüm makyajımı kendisiyle yapıyorum.

Far, Kaş altı Kaş üstü c bölgesi burun üstü bıyık bölgesi çene altı. Her işe yarıyor da keşke daha açık renkli olsaymış. Pembe pembe duruyor 200 numarası. Yani trdeki en açığı. Olsun, hoş bir ışıltı veriyor

26 şubat 2017 15:16

10. Türkiyeye sanırım 200 ve 300 numaraları gelmiş.ben açık buğday tenime 200 numarasını aldım ki aslında o bile koyu oluyor dağıtmadan önce.bronz makyajlarda inanılmaz güzel olabilecek bir renk.sürümü,dağıtımı çok kolay ve inanılmaz güzel bir etki veriyor.Ama ne yazık ki kalıcılığı tam manasıyla sıfır.kalıcılığı sıfır olmasa elimden düşürmeyeceğim bir aydınlatıcı olurdu.indirimsiz fiyatı 35 tlydi diye hatırlıyorum

4 şubat 2017 18:02

9. alırken çok umutlu olduğum ama fos çıkan aydınlatıcı. alırken çok umutluydum cidden, testerını deneyip deneyip almaya para vermek istemediğim benefit watt's up aydınlatıcının muadili olabileceğini düşünmüştüm. ki o aydınlatıcının etkisini cidden seviyorum yüzümde. (kıyıp paraya alamadım bir) neyse bunu yüzüme sürüyorum ama sürüyor muyum sürmüyor muyum belli değil yani hiç fark yok. asla aydınlatmıyor bence. çok çok kötü bir ürün olduğunu düşünüyorum süslüler. şimdi belki golden rose stick aydınlatıcı denerim ya da paraya kıydığım bir ara benefit'i alırım.

4 aralık 2016 16:49 4 aralık 2016 18:08