3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (8)
  • medya (4)

22. 100 numarasına sahibim. aydınlatması çok güzel. orta derecede kalıcılığa sahip. çok doğal duruşu var. sürdüğümde sanki yüzüm daha bir aydınlık daha sağlıklı görülüyor.

30 nisan 17:44

21. Sim sim durmayan aydınlatıcı. Sürümü kolay stick bir formda. Kalıcılığı çok yüksek değil ama günlük kullanıma çok uygun. Fiyat-Performans olarak orta seviye de :)

13 şubat 17:06

3

20. bende 100 numaralı rengi vardı. ilk olarak olumlu tarafı Uygulaması kolay. yumuşak bir yapısı var ben parmağımla uyguluyor ve dağıtıyordum. kalıcılığı çok iyi olmasa da günü kurtarır. Çok ahım şahım değil ne yazık ki. ilk sürüşünüzde sim sim durmuyor ama bir süre sonra dağılmasıyla simleri farkedebiliyorsunuz. fiyatı ben aldığımda 19 tl ye almıştım şu an %40 indirimde 26 civarı bir fiyata satılıyor ama bence performasına göre fiyatı pahalı. indirimde bulunursa ancak alınır.. bitince yenisini almam. başka aydınlatıcılara şans veririm.

13 şubat 15:40


19. 2 haftadır nude glow rengini kullandığım aydınlatıcı. asla highlighter kullanmam o ne öyle diyodum ama yanılmışım. yapay ve ciltte gözenekli durmuyor. aman aman çok büyük bir aydınlatma da beklemeyin ama hani cildim canlı olsun böyle duru bir parlaklık olsun diyosanız bence gayet uygun. doğal yansımalı bi ışıltısı var bence

25 aralık 2017 02:16

18. 200 numarası şampanyamsı sıcak bir nude olan krem highlighter.

bu ürünü ilk aldığımda uzun süre nasıl sürüleceğini anlama çabasıyla kullanmaya çalıştım. elmacık kemiklerimi belirginleştirmek için kullanıyorum. fondöten veya bb krem uzerine direkt sürünce alttaki ürünün yüzeyini bozuyor. parmaklarıma sürüp pıt pıt hareketlerle sürsem elimin ayarı olmadığından sürmek istediğim alanın 3.5 katına falan sürmüş oluyorum. allıktan sonra sürünce ten makyajını bozmasının yanında, az da olsa allık bölgesine de taşıyor ve hoş bir geçiş olmasını istediğim allık sürdüğüm bölge ile highlighter arasında bir çizgi varmış gibi oluyor. kendimce şöyle bir çözüm buldum. ten makyajımı süngerle yapmışsam süngerin kullanmadığım tarafına sürüyorum, süngeri cildime pıt pıt hareketlerle dokunduruyorum. bu arada kaşlarımı falan doldurup ürünün bir nebze de olsa sabitlenmesine zaman tanımış oluyorum. sonra da allığımı sürüyorum. eğer yanımda sünger yoksa -ki kaybettigimden dolayı bir süredir yok- ten makyajımı fırçayla yapmışımdır. aynı adımları kullandığım kirli fırçayla uyguluyorum.

pratiklik açısından günlük makyajımda nadiren tercih ettiğim ürün. toz aydınlatıcı candır.

13 aralık 2017 09:31 13 aralık 2017 09:34

4

17. ben de 100 numarası olan ürün. öyle aman aman strobing değil tabii ki, istenilen derecede aydınlatabildiğini düşünmüyorum en azından. aşırı derecede büyük simleri yok, yüze doğal bir ışıltı veriyor ancak yapısı aşırı yumuşak. haliyle yüzde sabitlenmiyor ve kısa sürede gidiyor. günlük kullanım için uygun olabilir ama ben gece için daha fazla ışıltı veren bir ürün kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

30 eylül 2017 02:48

16. Biraz simli bir durum var ancak aman aman sim küpü değil. Strobing deyince simli highlighter yerine benim beklentim birazdaha ıslak homojen görünüm. Stick formda bir ürünün simleri nasıl tüm yüzü dağılır anlamış değilim. Üzerinden ince bir pudrayla geçtiğimde bile simleri görebiliyorum, her nedense sadece sürdüğüm yerde değil, yüzümün her yerinde. Kalıcılığı fena değil tüm gün yerinde duruyor. Vay bee olmasam da günlük kullanılabilecek bir aydınlatıcı.

23 ağustos 2017 15:35 30 eylül 2017 21:37


15. aylardır 200 numarasını kullandığım bugün de 100 numarasını edindiğim bayıldığım krem aydınlatıcı.

ben toz haylaytırlar ile zinhar anlaşamıyorum bence oldukça yapay ve kötü duruyolar ciltle asla bütünleşmiyorlar. o yüzden elimdeki tüm toz aydınlatıcıları çıkardım. bu ürün de kurtarıcım oldu.

elimde mac cream color base pearl de var onu da çok seviyorum ve vazgeçilmezim ama bu ürün hem uygun fiyatlı oluşu hem yapısı hem de renkleriyle beni kendine aşık etti.

ürün zaten stick bir formda adından da anlaşıldığı gibi, yağ gibi bir yapısı var. inanılmaz kolay dağılıyor ve 200 numarası şeftali ve bronz allıklarla kullanmak için muhteşem bir renk. evet ilk başta sürdüğünüzde biraz koyu duruyor ama dağıttığınızda asla sırıtmıyor. ben açık tenli bir insanım ona rağmen hiç sırıtmadı herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir renk.

girdileri okuyunca kalıcılık hakkında yazdıklarınıza baya şaşırdım. bugün makyajımı 6.30 da yaptım. girdileri okuduktan sonra kalkıp aynaya baktım ve aydınlatıcı olduğu gibi yerinde ki altına fondöten falan da sürmemiştim.

özetle gerçekten çok sevdiğim bir ürün bu alın aldırın :)

22 ağustos 2017 19:25

14. inci-pembe tonlarındaki rengi türkiye'ye anca gelmiş aydınlatıcı. keriz gibi likit olanını almama ne desem bilemedim aksdhhsjdks. aslında yapısı çok hoş ama likit olanından çok da verim alamadım, bu stickler de kalıcı değil diyorlar. arada kaldım resmen.

15 temmuz 2017 22:06

13. Bir heves alıp çok büyük hayal kırıklığına uğradığım aydınlatıcı. Aslında çok yumuşak bir sürümü var çok da kolay dağılıyor ama ülkemizde en açık rengi 200 ve bu bildiğin pembe be. Ben renkli aydınlatıcılardan hiç hoşlanmıyorum, inci rengi benim favorim genelde, bu belki bi ihtimal bronz makyajlarda kullanabileceğim bi aydınlatıcı, belki bir far olmaktan ileri gidemez benim için

2 haziran 2017 16:52