yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (19)
  • medya (4)
  3

  32. medium nude glow rengine sahibim ve stik ürünlerin kullanımı benim için daha pratik olduğundan şimdilik elimin en çok gittiği aydınlatıcım bu. Bittiğinde muhtemelen farklı şeyler denemek için tekrar almayacağım çünkü hayran bırakan bir yanı yok maalesef.

  aydınlatıcıdan bahsedecek olursam içinde büyük sim parçaları yok, rengi koyu buğday tenimle güzel bütünleşiyor. kalıcılığıysa benim için az. açık tenliler diğer tonundan(gizlinot: yanılmıyorsam türkiyede 2 rengi var) daha memnun kalacaktır diye düşünüyorum.

  25 nisan 13:50 26 nisan 11:01

  3

  31. stick formda oluşu nedeniyle çok pratik olsa da, dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunan aydınlatıcı. öncelikle bendeki rengi olan light iridescent pembe alt tonlu oluşuyla oldukça güzel bir renge sahip. bazı stick ürünlere kıyasla yumuşak bir yapıda ve kolayca rengini veren bir ürün. her ne kadar simli değil desek de, içinde minik ışıltılar mevcut ve bir süre sonra bunlar yüzünüzde belirgin hale geliyor. bu tür aydınlatıcılar başta güzel bir şekilde cilde aydınlık efekti verse de, bu likit ürünler kadar doğal durmuyor. yani benim bu tarz ürünlerde yaşadığım en büyük sıkıntı buydu. bir gün nars'taki mua ile sohbet ederken, bana bu tip ürünleri kapatıcı fırçasıyla ve nemli uygulamamın daha doğru bir sonuç vereceğini söylediğinden beri bu şekilde uyguluyorum. gerçekten nemli fırça ile uygulamak ürünü hem daha doğal duruyor hem de strobing etkisini daha net bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. benim gibi biraz daha ıslak bir görüntü seviyorsanız da, mutlaka önden bir illuminator geçip ürünün performansını güçlendirmeniz de mümkün. onun yerine aydınlatıcı efekti veren bir makyaj sabitleme spreyi de kullanılabilir tabii. tercih nasıl bir görüntü istediğinize kalmış tamamen. çünkü maybelline bu ürüne ne kadar strobing adını verse de, stick ürünle bu etki likit ve ürünlere kıyasla daha zor oluyor. özellikle de bu ürünün en büyük sıkıntısı bu etkiyi verme konusunda biraz yetersiz kalışı bana göre. başka ürünlerden yardım alarak desteklemek lazım bence.

  7 kasım 2019 21:55

  4

  30. Bol bol kullandığım aydınlatıcım. Stick şeklinde olduğu için ve yumuşak olduğundan özellikle yazın çok kullanışlı. Doğal bir parlaklık sağlıyor. Beyaz tenliyim ve 100 numarası tam bana göre. Burnumun üstüne, elmacık kemiklerime, kaşlarımın ortasına, dudağımın üstüne ve çeneme sürüp elimle dağıtmayı tercih ediyorum. Cildim kuru olduğundan alnımda soyulma yapıyor tek rahatsız olduğum durum, oraya da sürmeyiveriyorum artık. Fiyatı yüksek bu ara da ben alalı baya oluyor. Daha uyguna muadilleri bulunur belki.

  15 eylül 2019 18:20


  5

  29. bende 100 numarası var yaklaşık 7 8 ay önce almıştım ve her gün kullanıyorum hem de deliler gibi yüzümün her yerine sürerek. bitmiyor abi bitmiyor daha yarısına bile gelmedim.

  tam bir beyaz ten aydınlatıcısı esmer veya buğday tenlilerde bir tık pembe durabilir. ben üstüne wet n wild precious petals (bana koyu geliyor ama çok seviyorum) veya blossom glow sürerek çıkıyorum.

  ne yapayım, disko topu olmak hoşuma gidiyor.

  17 ağustos 2019 15:16 23 aralık 2019 01:41

  28. 200 numarasını kullanıyorum okula giderken ve 3-4 saatlik performansından memnunum eve gelip makyajımı çıkardığımda ilk sürdüğüm halinden eksilmiş oluyor ancak makyaj sabitleme spreyiyle sabitlense hem daha ıslak görünüm verir hem de uzun süre kalabilir benim hoşuma giden yönüyse uygulaması kolay bir ürün pıt pıt dağıt çık 

  22 mayıs 2019 16:14

  3

  27. 200 numarasına sahip olduğum krem highlighter. Açık tonda fazla aydınlatıcı ürünüm olduğu için değişiklik yapmak adına ve cildime biraz bronz etki vermesi için bu numarasını almıştım. Krem ürünleri zaten seviyorum, o yüzden bu ürünün de yumuşak dokusu hoşuma gitti. Benim gibi buğday tenliyseniz bronz bir aydınlık için 200 tonunu tercih edebilirsiniz, iyi yayıldığında ve uygun bir allıkla birleştiğinde gayet güzel duruyor. Fakat beklediğim verimi kalıcılık açısından kesinlikle alamadım, ben mi yanlış uyguluyorum anlamadım ama ne kadar uygularsam uygulayayım kısa bir süre içinde yüzümden yok olup gidiyor. 

  23 aralık 2018 17:48 23 aralık 2018 17:51

  26. büyük umutlarla alıp  fiyat performans açısından fos olan bir ürün stick highlightların yüz karası. bir dakika falan ciltte kalıyordur. önce vazelin uygulayıp sonra üstüne bunu sürün biraz arttırıyor kalıcığı aldım bari azcık kullanayım diyenler için :)

  27 temmuz 2018 23:31


  25. 100 numarasına sahibim. aydınlatması çok güzel. orta derecede kalıcılığa sahip. çok doğal duruşu var. sürdüğümde sanki yüzüm daha bir aydınlık daha sağlıklı görülüyor.

  30 nisan 2018 17:44

  24. Almayın pişman olursunuz. Sürüyorsunuz 1 saat sonra yok oluyor. Renklerini zaten beğenemedim. Ve parlaklığı bana yetmiyor açıkcası. Parıl Parıl parlamak isteyenler için hiç yeterli değil. Fiyat performans olarak hiç iyi bir ürün değil.

  13 şubat 2018 19:50

  23. Tester olarak kullanmıştım kalıcılığı pek iyi değil günün sonunda haylaytır maylaytır kalmamıştı dağılımı kolay değişik bir ürün kalıcılığından dolayı almadım

  13 şubat 2018 18:59