yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (67)
  • medya (13)

  31. Ben bugün ilk kez pink for me rengini edindim. Sarı alt tonlu ve açık tenli cildime de çok yakıştırdım. Kesinlikle mat değil ama rahatsız edecek bir parlaklığı yok yüzü canlı gösteriyor. Ve dudakta durdukça opaklaşan çok güzel bir günlük pembe. Tavsiye ederim.

  18 ağustos 03:07

  30. Red for me ve mauve for me renklerine sahibim. Kırmızı rujları genelde kendime yakıştırırım o yüzden bunu da sevdim. Ama nude konusunda oldukça esmer olan tenime işte bu diyebileceğim ruju bulamamıştım, kendime hiç de yakıştırmazdım ta ki mauve for me deneyene kadar. Rengi, yapısı gerçekten güzel. Diğer renklerini de alma yolunda emin adımlarla ilerliyorum süslüler.

  7 ağustos 09:57

  29. bugün 376- pink for me rengine sahip olduğum makyaj çantamdaki hem bu markaya ait hemde ilk pembe rujum. dudağı kurutmayan nemli ve satin bir yapısı var. bende içine kahverengi karışmayan güzel bir pembe renk aldı. yemek yerken de dudağımdan uçmadı. özellikle yaza yakışan ama kışında kullanılacak türden güzel bir ruj. serinin bazı renkleri de çok güzeller ileriki indirimlerde almayı isterim. 

  5 ağustos 22:39 5 ağustos 22:40

  28. 388 plum for me denebunu'dan aldığım exclusive kutudan çıkmıştı. şimdi, renk mükemmel değil bence ya da yapısının satenimsi parlakımsı bir şey olmasından falan dudakta duruşunu sevmedim diyebilirim. bunun yanında, sürmek ÇOK zor. tek hata bütün dudağı mahvediyor. parmağınla silsen her yere bulaşıyor, mendille silsen pembeliği asla gitmiyor. acelen varsa sürme yani bu ruju. neyse, gelelim benim nasıl kullandığıma. bir gün göz makyajımı yapacakken 'bununla eyeliner çeksem ne güzel olur he' dedim ve çektim. tek kelimeyle harika oldu. gün sonunda birazcık dağılmıştı ama o da benim yüzümden yani elim sürekli gözüme gitti. neyse işte ben başka rengine para vermem açıkçası elimdekini de bitiremem. eyeliner yapmak için de almaya gerek yok

  3 ağustos 03:09

  27. Plum for me ve Mauve for me var bende. Yapısı çok yumuşak ve kokuları güzel Normalde kendime ruju hiç yakıştırmazdım ama bunlar gerçekten yakıştı ikisine de ba yı lı yo rum

  25 haziran 02:44 4 ağustos 01:25

  26. her cilt tonuna yakışacağını iddia eden ruj serisi. çıkalı çok olmuyor, zannedersem birkaç ay önce çıktı. neyse efendim, kırmızısından tutun moruna, hiçbir ruju kendine yakıştıramayıp artık illallah etmiş bana bile indirimi bekletmiş rujdur kendisi.

  ruj arayışlarımı sonlandırıp, pes etmeme ramak kala piyasaya sürülmüştür.

  birkaç ay önce, watsons'da red for me rengini denemiştim. hayatımda denediğim ilk kırmızı rujdu. bende çok patlamıştı rengi açıkçası, ama diğer kırmızı rujlara nazaran daha bir olabilirliği vardı sanki.

  şimdi de yandım tutuştum yaz ayı için gül kurusu, her şeyle kullanabileceğim bir ruj alayım diye. dün önce gratis'e gittim, istediğim renk yoktu. sonra inatla aramaya devam diyerek gittim watsons'a, canım sözlüğe güvenerek (tester'ı yoktu çünkü) mauve for me rengini edindim. 23 liraya, neredeyse yarı fiyatına olmuş oluyor gibi. eve gelince koşa koşa ayna karşısına geçtim ve ilk izlenimlerimi hemen aktarıyorum:

  öncelikle sürümü deli gibi kolay. yağ gibi kayıyor dudağın üstünde.

  her rengini denemedim ama özellikle mauve for me'nin herkese yakışacağından o kadar eminim ki, resmen global sorunlara çözüm olarak ruj yapmışlar.

  evde sürdüğümden kalıcılığı hakkında fikir veremeyeceğim henüz.

  kesinlikle mat bitişli değil, ıslak ıslak da değil, tam kıvamında. yaz kış kullanırsınız bu rengi de.

  7 haziran 12:08

  25. ruby for me ve pink for me var bende. pink for me gül kurusuna kaçmasına rağmen beni ölü gibi göstermiyor. ruby for me çok canlı bir kırmızı olduğu için ve tam sürdüğümde günlük kullanım için parlak gelmesinden dolayı parmaklarımla dağıtarak istediğim günlük kırmızıyı alıyorum. özetle, beğendiğim ve ihtiyacına göre modifiye ederek kullandığım güzek rujlar.

  26 mayıs 14:50

  24. Pink for me rengi ilginç bir şekilde saçma durmuyor. Yani pembe rujlar genelde her ten renginde saçma durur ama şaşkınım yani gayet güzel bir pembe üstelik fiyatı da bence uygun. Soğuk alt tona sahip beyaz ve buğday tenli arkadaşların şans vermesi iyi olabilir. Ayrıca okuduklarımdan hareketle bende bir muave for me almayı düşünüyorum şu an. 

  26 mayıs 00:45

  23. Ruby for Me elimde olan rengi. Kendime yakıştırdığım harika bir kırmızı tonu, çevredekiler de çok yakışırdı. Yapısı Color Sensational ile aynı. Severek kullanıyorum.

  25 mayıs 23:49 9 ekim 22:28

  22. mauve for me rengine bayıldığım, yapısı yumuşacık ve dudakları kurutmayan bir ruj.

  22 mayıs 13:48 22 mayıs 13:48