sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (59)
  • medya (13)

  29. her cilt tonuna yakışacağını iddia eden ruj serisi. çıkalı çok olmuyor, zannedersem birkaç ay önce çıktı. neyse efendim, kırmızısından tutun moruna, hiçbir ruju kendine yakıştıramayıp artık illallah etmiş bana bile indirimi bekletmiş rujdur kendisi.

  ruj arayışlarımı sonlandırıp, pes etmeme ramak kala piyasaya sürülmüştür.

  birkaç ay önce, watsons'da red for me rengini denemiştim. hayatımda denediğim ilk kırmızı rujdu. bende çok patlamıştı rengi açıkçası, ama diğer kırmızı rujlara nazaran daha bir olabilirliği vardı sanki.

  şimdi de yandım tutuştum yaz ayı için gül kurusu, her şeyle kullanabileceğim bir ruj alayım diye. dün önce gratis'e gittim, istediğim renk yoktu. sonra inatla aramaya devam diyerek gittim watsons'a, canım sözlüğe güvenerek (tester'ı yoktu çünkü) mauve for me rengini edindim. 23 liraya, neredeyse yarı fiyatına olmuş oluyor gibi. eve gelince koşa koşa ayna karşısına geçtim ve ilk izlenimlerimi hemen aktarıyorum:

  öncelikle sürümü deli gibi kolay. yağ gibi kayıyor dudağın üstünde.

  her rengini denemedim ama özellikle mauve for me'nin herkese yakışacağından o kadar eminim ki, resmen global sorunlara çözüm olarak ruj yapmışlar.

  evde sürdüğümden kalıcılığı hakkında fikir veremeyeceğim henüz.

  kesinlikle mat bitişli değil, ıslak ıslak da değil, tam kıvamında. yaz kış kullanırsınız bu rengi de.

  7 haziran 12:08

  28. ruby for me ve pink for me var bende. pink for me gül kurusuna kaçmasına rağmen beni ölü gibi göstermiyor. ruby for me çok canlı bir kırmızı olduğu için ve tam sürdüğümde günlük kullanım için parlak gelmesinden dolayı parmaklarımla dağıtarak istediğim günlük kırmızıyı alıyorum. özetle, beğendiğim ve ihtiyacına göre modifiye ederek kullandığım güzek rujlar.

  26 mayıs 14:50

  27. Pink for me rengi ilginç bir şekilde saçma durmuyor. Yani pembe rujlar genelde her ten renginde saçma durur ama şaşkınım yani gayet güzel bir pembe üstelik fiyatı da bence uygun. Soğuk alt tona sahip beyaz ve buğday tenli arkadaşların şans vermesi iyi olabilir. Ayrıca okuduklarımdan hareketle bende bir muave for me almayı düşünüyorum şu an. 

  26 mayıs 00:45

  26. Ruby for Me elimde olan rengi. Kendime yakıştırdığım harika bir kırmızı tonu, çevredekiler de çok yakışırdı. Yapısı Color Sensational ile aynı. Severek kullanıyorum ❤

  25 mayıs 23:49

  25. mauve for me rengine bayıldığım, yapısı yumuşacık ve dudakları kurutmayan bir ruj.

  22 mayıs 13:48 22 mayıs 13:48

  24. Daha önceki color sensational rujlarla aynı yapıda kokusu çok güzel. bendeki mauve for me rengi tam günlük bir renk ama dişleri biraz sarı gösteriyor.

  21 mayıs 20:13

  5

  23. Mauve for me var bende. Pembeleri filan zaten almazdım. Kırmızı olanları alayım dedim, sonra düşündüm 50 tane kırmızı rujum var hangisini sürüyorum diye ve sadece bunu aldım. 

  Yapısı o kadar güzel ki. Yumuşacık ve kayıyor. Maybelline’ nin bütün rujları öyle gerçi. Yani bu konuda ekstra bir şey anlatmama gerek yok bence. 

  Ben alta nemlendirici sürüp, üstüne bu ruju pıt pıt dokundurup yayarak uyguluyorum. Gerçekten çok güzel duruyor. Kalıcılık tabiki beklememek lazım bunlardan yapısı itibariyle. Ama bence alınacaksa bu rengi alınmalı. Nude diyemem ama nude’a yakın, hafif pempelik ve sanırım bejlikte var. Tavsiye ederim. 

  16 mayıs 23:30

  22. mauve for me rengine sahibim, nötr alt tonlu beyaz tenli bir insanım ve bu ruj resmen imza rujum oldu. bu gidişle hemen bitireceğim.

  red for me veya plum for me'yi de almak istiyorum, amacım güzel bir kırmızı ruj edinmek. sanırım mat olduğu için red for me'yi alacağım.

  bu seriyi şiddetle tavsiye ederim <3

  9 mayıs 17:37

  5

  21. geçtiğimiz hafta pink for me ve red for me renklerini satın aldığım ruj serisi.

  pink for me daha satın yapıda ve parlak bitişli, dudakta kalıntı bırakmadan kolaylıkla siliniyor. (gizlinot: dolayısıyla yemek yerken de kolayca çıkıyor) dudağımı kuruttuğunu hissetmedim.

  red for me mat bir kırmızı ancak sürümü kolay, yapısı tebeşir gibi değil. net bir kırmızı, rengi

  turuncuya veya bordoya kaçmıyor. tek olumsuz yani dudaktan komple çıkarmak için yalnızca peçeteyle silmek yetmiyor, silinse bile renk bırakıyor.

  ikisi de oldukça opak, sürülürken dalgalanma olmuyor. biraz bulaşma ihtimalleri var ama üstünden peçeteyle geçince o sorun da çözülüyor. gerçekten her cilt tonuna yakışacak renkler gibi duruyor. ben indirimden 24 liraya almıştım.

  ilgili medya:
  1
  2 nisan 14:17

  20. Günlük bir kırmızı ruj almak istediğim dönemde bu seri çıktığı için red for me rengini aldım. Ama " günlük kırmızı"diye bisey yokmuş onu anladim cunku ister istemez yogun durabiliyor en azından benim için. Göründüğü gibi sert bir yapısı yok daha kremsi. Peeling yapılmış dudaklarla cidden hoş duruyor. Ben sarı alt tonlu açık buğdayım, annem pembe alt tonlu açık buğday,kardeşimse esmer ve pembe alt tonlu üçümüz de denedik beğendik ve hicbirimizde sırıtmadı. Fiyatı da nispeten uygun bir ruj

  28 mart 19:59