sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (8)
 • medya (3)

12. mavisini denedim ve bayıldım. görevli kız da ben de görüp çok beğendi. normal siyah maskaranın üstüne sonlara ağırlık vererek denedim. belli oluyor rengi ama ben burdayım demiyor. en kısa zamanda alırım.

15 nisan 14:50

11. Bordo rengine sahip olduğum maskaradır. Kirpiklerimde oldukça doğal durdu fakat bildiğiniz siyah gözüküyor. Pamukta görmesem siyah sanacağım o derece. 

14 nisan 19:25

5

10. black cherry rengine sahip olduğum maskara.

ben kumral bir insanım ve siyah maskaralar yüzümde çok yapay duruyor. t-shop'da kahverengi rimel almak istediğimi söylediğimde beni bu ürüne yönlendirdiler. açıkçası biraz çekinerek aldım ama o kadar bayıldım ki. oldukça doğal durdu ve kirpiklerimi tek tek ayırdı. ve çoğu maskarada başıma gelen göz kapağı ağırlaşmasını bu maskarada yaşamadım. arkadaşlarım ne kadar doğal ve güzel durduğunu belirttiler. biraz ıslak yapısı var ve fırçasını -sanıyorum ki uzun zamandır kullanmadığım için- tam olarak beğenemedim.

sonuç olarak doğal, günlük kullanabileceğim bir maskara.

14 nisan 18:48

4

9. Bordo renkli maskara denemek istediğim için 9.5 ml'lik 02-Black cherry versiyonunu aldığım, klasik rimel kokusuna sahip, Tek başına kullanıldığında günlük makyajlara uyabilen, özel gün makyajları için yetersiz kalan, göz yapısına uygun fırçası sayesinde kirpiklere Tek seferde rahatça ulaşabilen, uzatma etkisi bana yeterli gelmediği ve hacim vermediği için maybelline rocket volum' express maskaranın üzerine sürmeyi tercih ettiğim, Bu şekilde kirpiklerimi gün boyunca kaşlarıma kadar havada tutabilen ve neredeyse tek tek ayıran, kirpik dökmeyen, aynı zamanda göz altına pıtır pıtır dökülmeyen, yağsız makyaj temizleme suyuyla gözleri çekiştirmeye yol açmadan rahatça çıkan, olumsuz Tek yönünün silindiğinde pamuğa bordo çıksa da kirpikleri bordo değil, siyah rimelle boyuyormuş gibi renklendirmesi olduğunu söyleyebileceğim maskara.

18 mart 14:32

8. Gratışten black cherry olanını aldım.Normalde bordo renk olması gereken kirpiklerim simsiyah oldu. Kıvırıyor ama hacim vermiyor kirpiklere. 39 tl fiyatı var fiyat performans açısından başarılı bulmadım.

17 mart 17:27

7. Black cherry rengine indirimle 30 tlye sahip olduğum maskara lakin ben cherry kısmını pek göremedim. Tek tek ayırıyor ama kirpiklerim cılız kalıyor. Kötü bir maskara değil ama elimizin altında bu kadar seçenek varken ben tekrar tercih etmem. Günlük makyajda kötü durmadığı için kullanmaya devam ediyorum ama bir sephora outrageous etkisi vermiyor. 

16 mart 21:04

4

6. Bugün deja blue rengini gratis indiriminden 39,90 tl'ye edindiğim maskaradır. "Ay, mavi maskara yaşasııın!" diyerek tester'ını uyguladım. Mağaza ışıklarında elimin üstünde de kirpiklerimde de turkuaz duruyordu, gayet güzel ama eve gelip tekrar baktım, bildiğiniz siyaha bakan lacivert duruyor. "Hayır, olamaaaz." diyerek ikinci katı da uyguladım, çok şükür elektrik mavisi gibi durmaya başladı. Anlayacağınız renk açısından tam bir hayal kırıklığı. Siz siz olun, maskaranın normal ışıkta duruşuna bakmadan almayın.

Ayrıca bordo olan rengini de elimin üstüne sürnüştüm, o bildiğiniz siyah duruyordu vallahi. Onu kirpiklerime uygulamakla dahi uğraşmadım.

Bunların dışında düz bakan kirpiklerimi kaldırmasını beğendim, hafif dolgunluk da verdi. Renk açısından vaadi olmasa güzel maskaraymış derdim ama sorry, kandırılmış hissediyorum.

16 mart 20:36

4

5. tanım: "black cherry" isimli versiyonunun bordo- mürdüm renginde olduğu iddia edilen yeni maybelline maskarası.

Black cherry isimli olanını (yazar: kiwi) adlı yazarımızla aynı şekilde, bordomsu- mürdümümsü bir renkte maskaram olsun niyetiyle aldım ancak kesinlikle bildiğimiz siyah, hatta kapkara duran bir maskara ile karşılaştım. makyajımı temizlerken pamukta bordoyu görünce hatırladım bordo renkte bir maskara olduğunu iddia ettiğini, o derece siyah gözüküyor kirpiklerde.

daha önce de belirttiğim üzere orta uzunlukta ve gürlükte, düz ve açık renk kirpiklerim var. bir maskaradan beklentim ise hacim vermesi, topaklanmaması ve akmaması. bu talepler doğrultusunda benim için 5/10 puan verebileceğim ve indirimli fiyatı olan 30-35 tl'yi güçlükle hak eden bir maskara oldu. çünkü öncelikle hacim verme etkisi neredeyse sıfır. kirpikleri tek tek ayırsa da hacim versin diye üst üste sürdüğünüzde topaklanma yapıyor. bir de alt kirpiklere sürüldüğünde hayli akıyor. üst kirpiklerde dayanıklılığı daha fazla ama akma sorunu var. kirpiklerde çok çabuk kuruduğu için de üst üste sürdüğünüzde dökülme problemi de oluyor.

peki hiç mi olumlu özelliği yok derseniz, var. kıl fırçalı oluşu nedeniyle ufak kirpiklere erişim konusunda sıkıntı yaratmıyor, tüm kirpiklerinize güzel erişiyor. günlük bir maskaram olsun 30-35 tl fiyat aralığında olsun derseniz de günlük "belirgin kirpik" etkisini güzel veriyor. lens kullanıyorum, gözlerimde alerji ya da hassasiyet yaratmadı. son olarak da ılık su ile kalıntısız çıkarılabiliyor, maybelline lash sensational maskara gibi kirpiklerin yolunmasına sebep olabilecek temizleme yöntemleri kullanmanıza gerek kalmıyor.

ben ürünü sevdim mi? tam olarak değil ama fena sayılmaz diyebilecek kadar sevdim. bir daha alır mıyım? sanmıyorum. tavsiye eder miyim? aradığınız özellik hacim ise hayır; değilse, günlük bir görünüşse, evet.

Edit: maskaranın ıslaklığı ilk açıldıktan sonra yaklaşık 2 haftada geçiyor ve bu şekilde topaklanmadan üst üste uygulanabilir hale geliyor. Hacim etkisi de iki üç katta "eehh" denebilecek hale gelebiliyor. Önemli bir değişiklik olduğu için girdiyi editlemek istedim.

11 mart 16:18 15 mart 12:15

4. yağmur vardar'ın bir videosunda özellikle kahverengi gözlere, ya da içinde kahvelik bulunan ela gözlere derinlik kattığı için önerdiği black cherry rengini denemek için satın aldım. ancak sonuç hayal kırıklığı, bir kere rengi koyu mürdüm olmasına rağmen benim kirpiklerim siyah olduğu için asla belli olmuyor, siyah duruyor. sıfır hacim hatta kirpiklerimi olduğundan daha az belirginleştirdiğini bile iddia edebilirim çünkü soluk bir siyah gibi duruyor kirpiklerimde. istediğim gibi kahve, bordo görüntü ya da derinlik söz konusu değil maalesef.

artılarına gelirsek kolay çıkıyor ve kirpiklerimde herhangi bir dökülme yapmadı. dolayısıyla kullanırım ama bir daha bu black cherry rengini almayı düşünmüyorum.

5 mart 13:55

3. Bendeki deja blue rengi çok güzel, hoş bir mavi. Cırtlak mavi değil kesinlikle.

Yapısı her maybelline maskara gibi ıslaktı ama benimki aldığım şubedeki çalışanlar tarafından kullanılıp tekrar bantlandığı için aşırı ıslak değildi ajdjsjsjd (gizlinot: sadbuttrue) kirpikleri kaldırıyor, tek tek ayırıyor ama hacim konusunda o kadar iyi değil ama günlük için yeterli bence. 2. Kat uygulandığı zaman bir tık daha hacmi artıyor ve kesinlikle topaklanmıyor. Rengini de güzel veriyor. Günlük kullanıyorum mavi rimeli cırtlak bir renk olmadığı için kimse anlamıyor özellikle eyeliner ile kullanınca. Ben çok beğendim bittikçe alırım. Ve kesinlikle dediği gibi suyla yıkayınca çıkıyor.

ilgili medya:
2
15 şubat 23:40 16 şubat 17:51

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar