yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (26)
  • medya (3)
  4

  25. ben bu maskarayı çok sevdim. kirpikleri gerçekten çok kısa olanlara öneriyorum. çok güzel uzatıyor fakat pek hacim vermiyor. ben hacimden öte uzun  ve tek tek ayrık görüntüye bayılıyorum o yüzden çok memnun kaldım, indirimden yarı fiyatına da aldığım için f/p açısından çok memnunum. ayrıca makyaj yapmaya üşenildiği, ya da makyap yapmaya yetişilmediği günlerde sür çık bi maskara. sürümü çok rahat ve bazı maskaralar gözde makyajsızken kötü duruyor fakat bu oldukça doğal bi görüntü verdi.

  14 ekim 21:01

  2

  24. Black cherry'si gayet normal black olan maskaradır. Genelde hep kahverengi rimel kullanıyorum ancak murdum rengi gibi olan bu maskarayı görünce bir alıp denemek istedim, kahverengiye güzel bir alternatif olabilir umuduyla. Bu rimele dair tek iyi bir şey var o da fırçası. Benim ince kirpiklerimi çok güzel kavrayıp dolgunlaştırıyor ancak hiçbir şekilde uzatmıyor bu da eksisi. Bir diğer eksisi de kirpik döküyor! Çıkarması kolay değil, micellar suyla çıkarırken gözlerime yapıştı hep ve kirpiklerimin bir kısmı döküldü. Son olarak, rengin black cherry'ligi söz konusu değil, bildiğin siyah gibi duruyor yukarıda diğer süslülerin de dediği gibi. Sadece çıkarırken pamukta görüyorsunuz o rengi. 

  4 ekim 22:55

  1

  23. Fiyat performans ürünü olduğunu düşünmüyorum ama kendine has bazı artıları var. Kirpikleri gerçekten tek tek ayırıyor, hiç yapıştırmıyor. Çok kolay çıkıyor gerçekten bunu da sevdim. Kirpikleri uzatıyor ancak ağır hissettirmiyor. Kolayca dağılıyor kirpikte diplerde fazladan ürün kalıntıları olmuyor ama kirpik uçlarında bir miktar top top kalıntı kalıyor. Eksileriyse beni rahatsız etti. Kirpikleri birinirine yapıştırmaması iyi gibi gelse de yeni çıkan kirpikler aşağı doğru sarkmış bir tuhaf duruyor ve gözü bir miktar aşağı doğru düşürüyor. Kirpikleri kivirsanız bile dipteki bu minik kirpiklere müdahale edemiyorsunuz. İlk defa görüyorum böyle bir şey.Kirpikleri kaldırdığını iddia etse de ben böyle bir etki göremedim. Öyle bir mucize yok. Düşük gözlü insanlara pek önermem. Maskara gözde kurur kurumaz yakından bakınca pütür pütür bir görüntüsü oluyorve gün içinde nokta nokta göz altına düşüyor. Mürdüm rengini saçma sapan kahverengi Maskara takıntım olduğu için tercih ettim. Kahverengi gibi doğal duracağını duyduğum için ama aksine grimsi bir havası var. Siyahı daha doğal dururdu hatta. O makyaj grimsiliğini sevemedim. Bu ürünün çok iyi reklamının yapıldığını düşünüyorum internette. Ama bir numarası yok açıkçası. 36 lira fiyatı var eve de bazen 30 oluyor. Bu fiyata daha iyi Maskara lar var. Doğal bir Maskara arıyorsanız ki ben öyle bir Maskara arıyordum ama sevemedim bir ihtimal siz seversiniz çünkü takma kirpik etkisi olayı yok. Ama mürdümü almayın doğal falan durmuyor.

  Aşırı önemli edit : öbek öbek kirpik döküyor öyle böyle değil korkunç kirpik döküyor. Almayın aldırmayın. Rezillik.

  2 eylül 13:35 24 eylül 18:19

  4

  22. Bende 2 rengi var. Rengine hayran olarak ilk Black cherry olanını almıştım. Ancak renkli olduğu hiç belli olmadı. Yine de fırçası güzel olduğu için severek kullanıyorum. Sonra mavi olanına bir şans vermek istedim ve rengi çok güzel bir sonuç verdi.

  1 eylül 16:30

  1

  21. Kirpiklerim düz ve uzun olmamalarına rağmen şimdiye kadar kullandığım her maskara kıvırmış ve uzatmıştı.Ama bu maskara resmen hiç bir yapmıyor arkadaş.Bir maskara en fazla bu kadar bir şey yapmayabilir yani.Çok az renk verdi ve yapıştırdı birbirine sanki 3 tel kirpiğim var gibi.Hayır kat kat sürsem daha kötü olucak.Asla almam.

  1 eylül 11:47

  2

  20. Hayatımda ilk defa bir maskarayı sürdükten sonra kirpiklerim yere doğru baktı. Maybelline lash sensationaldan sonra macera aramaya gerek yokmus bunu anladım.Söyleyeceklerim bu kadar.

  1 eylül 11:07

  2

  19. Ben bu ürünün mavi olanını mavi eyeliner ile birlikte kullanıyorum. Bana göre mavi belirginliği kıvamında yoksa çok cart durabilir. Mavi olması dışında diğer özellikleri ise asla aman aman değil. Hatta üst üste sürereniz kirpikleri örümcek ağına çeviriyor. Piyasadaki renkli rimel kıtlığından dolayı satılıyor muhtemelen. Ama dediğim gibi ben mavi tonunu beğendim aşırı renk vermedrn görevini yapıyor fakat 2.yi bu fiyata asla almam.

  17 ağustos 11:01

  18. Ablam (yengem) almış ve beğenmeyip bana vermişti bu maskarayı. Kirpiklerim çok sıktır benim, kıvrıklığı orta boyu kısa. Rengi de çok koyu değil. Süslüler ba-yıl-dım bu maskaraya. Kıvırdıktan sonra sürüyorum çok güzel uzatıyor ve kıvrık tutuyor kirpikleri. Gün içinde akma yapmadı (lens kullanıyorum çoğu maskara akıyor). Temizlemesi kolay ben bioderma sebium su kullanıyorum. İndirimde alınabilir benim için çok beğendim tavsiye ederim. 

  20 haziran 18:15

  17. Bugün mavi rengini aldığım maskara. Ve kendisi bir hüsran... Çok ıslak bir yapısı var, sanki sulu boya sürüyorum gibi bir his bıraktı. Mavi rengi belli olur umuduyla almıştım ama o da yok. Anca flaşı gözüme tutunca görünüyor. Şimdiden kenara atıldı.

  9 haziran 19:12

  16. Kendisi benim sanırım haftasonu öylesine bi çıkıcam, süreyim bişeyler maskaram oldu. Hacim verip kaldırmıyor kirpikleri. Sadece güzelce ayırıp biraz uzatıyor. Ekstra bir siyahlık vermiyor. Çok kolay temizleniyor gerçekten gözden.  Suyla temas edince çıkıyor hemencecik. Şimdiye kadar en fazla beş saat kalmıştır gözümde. Akmamıştı ama daha uzun saatler için emin değilim. Ama şimdi yazda geldi. Sıcak havalarda akarına kokarına da güvenemem. Etkisi de iki saatin sonunda geçiyor.  

  Sonuç olarak seviyorum sanıyordum ama yazarken fark ettim sevmiyormuşum. 

  26 mayıs 17:30