yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (53)
  • medya (3)

  47. çıkarması, temizlemesi oldukça rahat olan bir maybelline ürünüdür. ben bir festival için almıştım lacivertini. şimdi evde tematik makyajlar yaparken kullanıyorum. konsept makyajıma yakıştı. günlük de çok rahat kullanılır.

  1 temmuz 21:21

  2

  46. Ben iflah olmaz bir mavi hastasıyım göz söz konusu olunca. Elbette mavi olanı denedim ama sonuç hüsran. Hâlâ daha istediğim maskarayı bulmuş değilim ama sevgili (yazar: Nilll)' in de dediği gibi bitsin diye kullanıyorum.

  1 temmuz 21:11

  2

  45. Mürdüm rengi kirpiklerimi açık griye, siyah rengi ise koyu griye çevirdi. Hacim vermiyor, uzatma etkisi idare eder.

  Günlük hayatta bile kullanmayacağım işlevsiz bir maskara.

  1 temmuz 00:59


  2

  44. şu (no: 1100051) girdimde makyaj temizleme suyuyla bile temizleniyor dediğim maskara. bu maskaradan öyle yüksek bir verim almadığım için tekrar gidip satın almayacağımı açıkça söylemiştim zaten. tamamen kurumadan önce bitireyim diye çoğunlukla bunu kullanıyorum birkaç aydır.

  yalnız şöyle bir şey var maskarayla ilgili özellikle belirtmek istediğimn maybelline'in bugüne kadar kullandığım maskaraları içinde en zahmetsiz çıkanı bu oldu benim için. gerçekten hiç uğraş gerektirmiyor. son zamanlarda göz makyajımda genellikle bir tek maskara kullandığım için, çoğu zaman duşta yıkanırken kendiliğinden çıkıyor. üstelik göz altlarıma akmadan ve beni ağlamış da makyajı akmış görüntüsüne sokmadan yapıyor bunu. duştan çıktıktan sonra üstünden misel suyla eğer kirpik diplerimde kalıntısı varsa geçeyim dediğimdeyse, sonuç olarak tertemiz bir pamuk görüyorum.

  sözün özü; maskaradan öyle çok bir beklentim yok. kat kat geçsem de doğal bir görüntü versin kirpiklerime yeter, beni yormadan kolayca çıksın, akma ve dökülme derdi olmasın diyenlerdenseniz denenebilir bir maskara bu. sadece birazcık uzunluk veriyor, hacim falan yok tabii.

  30 haziran 23:28

  43. Bordo rengini makyaj yapmayıp gözümü daha belirgin hale geritmek istediğim vakitler kullanıyorum ve oldukça güzel tarayarak yukarı kaldırıyor kirpiklerimi. Gözlerim küçük ve kirpiklerim orta ayar, ne uzun ne kısa ne de seyrek sadece uçlara doğru rengi açıldığı için maskarasızken kısa görünüyorlar. Bu nedenle bordo rengi doğal duruyor ve eve geldiğimde de sadece yüzümü yıkamam yetiyor, bu özelliğini de çok sevdiğimi belirtmeliyim üşengeç biri olarak. (gizlinot: swh)

  14 haziran 01:07

  2

  42. burada çoğu kişinin renkten dolayı tam istediğini bulamadığını ama genel olarak sevdiğini görünce acaba bir şekilde 'bozulmuş' bir ürün mü aldığımı sorguladığım maskara ki daha yeni çıktığı zamanlarda almıştım. ben de en azından koyu-kahverengimsi durabilir diye black cherry rengini almıştım (mürdüm rengi olacağı gibi bir düşüncem yoktu).

  rengi geçiyorum çünkü siyah gibi görünmesine bile okeydim. ama bu kadar kötü bir formülasyona sahip bir de golden rose'un bu ürünün yarı fiyatına aldığım bir maskarası olmuştu. her sürdüğümde, daha başından itibaren o kadar topaklanıp gözüme kaçıp göz kenarlarıma düştü ki maskara kalıntısı. hayır kirpiklerim birbirine geçip topaklanmıyor da, ürün kendi kendine kirpiklerimin üzerinde topaklanıyordu. daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım açıkçası.bir de gözlerimde de alerjik bir kaşıntı yarattı. velhasıl şu anda kullanamıyorum kendisini.

  burada yazılan iyi yorumlar da benim ürünümde bir sorun olabileceğini düşündürmedi değil ama bilemiyorum, benim deneyimim ne yazık ki böyle oldu.

  13 mayıs 23:32

  4

  41. Elimde doğum günü hediyesi olarak geçmiş sevdiğim bir maskara. o zamanlar severek kullanmıştım ama sabahtan akşama kadar dışarıda olduğum için tek kat asla yeterli olmuyordu iki kat sürdüğümü hatırlıyorum kalıcı olması için. en sevdiğim yönü fırçasıydı. kıl fırça sevmeyen ben, kirpikleri kavraması ve şekli itibariyle tüm kirpikleri boyayabilmesine bayılmıştım. ama benim gözdem her zaman lash sensational olduğundan ikinci kez almadım.

  13 nisan 15:49


  40. İndirimde mürdüm rengini aldım 2 katta güzel bir uzatma sağlıyor ama hacim verdiğini pek söyleyemeyeceğim ayrıca çok kalıcı da değil. Kirpikleriniz çok siyahsa rengi asla belli olmuyor ama değilse ve göz renginizi bir ton açmak istiyorsanız veya kirpiklerinizin uzun olmasını istiyorsanız bakabilirsiniz.

  9 şubat 23:39 11 şubat 17:39

  3

  39. ürün süslü çekilişinden çıktı. İlk defa çekilişten bir şey kazandım diye sevinmiştim ama bu sevinç kısa sürdü. En azından 2 kat sürdüğümde kirpiklerim güzel görünüyor. Birkaç saatliğine bir yere gideceksem kullanıyorum. Çünkü kalıcılık sıfır. Böylelikle tek avantajı ürünün kolay temizleniyor olması hatta ürünün kendini temizleyebiliyor olması diye düzeltelim. Gerçekten çoğu süslünün dediği gibi rimelden geriye bir şey kalmıyor. Ürünün bir kısmı parça parça göz altlarınızda bir kısmı kim bilir nerede. almayın.

  7 şubat 22:27

  38. Maybelline'ın birçok maskarasını çok severek kullanırım. Bu maskara da indirimde çok uygun bir fiyata düştüğü için (17,95 gibi bir fiyatı vardı, Migros indiriminde) aldım. Maskara için tanımım şu; sabah sürüyorsunuz, akşam kirpiklerinizden çıkaracağınız bir maskara kalmamış oluyor. Çok hafif uzattığı ve kirpiklerimi belirginleştirdiği için ilk sürdüğümde günlük olarak kullanırım demiştim. Ama çok dökülüyor, etkisi 2 saatte geçiyor. Böyle bir maskara görmedim süslüler. Maybelline'den maskara alacaksanız bunu önermem.

  16 aralık 2019 16:21