4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (239)
  • oylar (11)
  • medya (2)

239. İlk kullanımımda pek bir sevmiştim maskarayı fakat kullandıkça kirpiklerimin döküldüğünü farkettim.Çok zor çıkıyor kirpiklerden ve haliyle dökülüyor tabi ki ama inanılmaz kalıcı ve çok güzel bir hacim veriyor kirpiklere.Kullanamasamda sevdim ben bu maskarayı.

13 mart 23:02

4

238. orta gürlükte uçları sarı kirpiklerim var. tek sürüşte bende oldukça temiz bir görüntü yaratıyor bu maskara, 2. katta biraz daha dramatik oluyor ister istemez o yüzden tek kat kullanmam daha doğru geliyor bana. çıkarırken de hindistan cevizi yağıyla çıkarıyorum, o zaman güzelce çıkıyor ama başka temizleyiciyle çıkartırken zorlanıyorum belki de temizleyiciden kaynaklıdır.

4 mart 21:33

237. etkisini beğendiğim ve fiyat olarak uygun bulduğum bir rimel fakat gün sonunda siyah siyah dökülmeler yapması hoşuma gitmeği için tekrar almam

4 mart 12:16


4

236. Kısa düz ve siyah kirpiklerim var. Benim kirpiklerimi çok kıvrık tutmadığı için tekrar almam çünkü maskaradan tek beklentim bu. Ama hayatımda kullandığım en simsiyah maskara bu kesinlikle! yani gündüz kullanmaya çekindim o derece dikkat çekiyor kirpikleriniz. dolgunluk uzatma ve boyamada başarılı bi maskara arayısınızdaysanız memnun kalırsınız.

3 mart 22:58

235. Kirpiklerim kısa ve orta gürlükte.Bu maskara güzelce kıvırıyor kirpiklerimi.Yapıştırma da yapmıyor.Lakin simsiyah bir maskara olmadığından çok doğal duruyor.Gün içinde akma sorunu da yaşamadım.Dalinle de çok kolay çıkıyor.

3 mart 14:03

4

234. Benim için o kadar beğenilen lash sensational'ı bile geride bırakan maskaradır. Verdiği hacimli görüntüye bayılıyorum. Bazen yoğun bir şekilde uyguladıktan sonra rimel kurumadan kirpiklerime parmak uçlarımla hafifçe baskı yapıyorum, daha kıvrılmış ve dramatik bir görüntü oluşuyor (Kirpik kıvırıcı kullanamayan süslünün dramı). Bende akma dökülme de yapmadı hem de temizlerken lash sensational'da olduğu gibi gözümü çıkarmam da gerekmedi. Seviyorum kısacası, hacim ve dolgunluk arayan süslülere önerimdir. 

3 mart 12:41

4

233. Gerçek bir fiyat performans ürünü, özellikle indirimdeyken. Fırçası tombul kullanımı birazcık zor oldu benim için çünkü hep ince fırçalar kullandım, ama zamanla elim alışır. Yapısı güzel, bende biraz akma yaptı ancak muhtemelen benden kaynaklı. Biraz da çıkarmak zor, normal misel suyla çıkarmak zor oldu, Hindistan cevizi yağıyla daha rahat çıkıyor.

19 şubat 23:06


232. 2-3 kere kullandım ama katman gibi duruyor rimel çok beğenemedim.Ayrıca siyahlık topaklanıyor.Hiç hoş durmadı.

19 şubat 10:02

231. Dökülüyor efendim,durduramıyoruz..performansı güzel,fiyatı güzel bir rimel arkadaşımız.amaa gün sonunda göz altlarımda parçalarını görmekten bıktığım için ayrıldık.olmasaydı sonumuz böyle..

19 şubat 09:11 19 şubat 09:14

230. Benim kirpiklerimde Ortalama uzunluk, ortalama hacim sağlayan, plastik fırçalı, lash sensational’a kıyasla çift fazlıyla daha kolay çıkan, fırçasının yapısından dolayı sürerken kirpik diplerimi acıtan maskara.

18 şubat 09:44