4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (248)
  • oylar (21)
  • medya (2)

248. Tek tek ayırıyor hacim veriyor kıvırıyor evet hayatımın maskarası dediğim üründü.(gizlinot: Geçen haftaya kadar)  erkek arkadaşımla otururken neden göz altlarını boyadın yoksa kendi siyahlığı mı demesiyle bütün güzel özelliklerini unuttum. Bir tek ben mi bu sorunu yaşadım bilmiyorum ama bu nasıl akmaktır süslüler. benim için asla alt kirpiklere uygulanmaması gereken maskaradır şu an

20 haziran 20:01

247. Ilk çıktığı zamanlar stoklu alıyordum biterse kurursa diye. Kirpiklerimle çok iyi anlasmisti. Dökme yapmıyor ve birlestirmiyordu. Geçen sene tekrar kullanayim bir deneyeyim uzun zaman oldu diye almıştım. Fakat kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. Hiçbir şey loreal maskaralarının yerini tutmuyor benim için.

6 haziran 10:09

246. 4-5 yıl önce yabancı youtuberların favorisi olan maskaraydı. ben de o zamanlar kullandım ve bilinçli kullandığım ilk rimellerden birisiydi. o zamanlar güzel geliyordu ama kirpik yapım da zamanla değişti. güzel, tek tek ayıran, topaklanma yapmayan, doğal görünümlü bir maskara olarak aklımda kalmış. şuan ise tamamen dramatik rimelleri, kocaman kirpikleri tercih ediyorum o yüzden bir daha almam sanırım.

5 haziran 16:43


245. Çok güzel kıvıran,hacim veren,uzatan bir maskara.kendisine bayıldığım halde kirpiklerimi asiri derecede döktüğünü fark ettiğim icin kullanmaya korkuyorum ancak gerçekten ıyi bir maskara.arada alıyorum üstelik almıyor bulaşmıyor.

5 haziran 14:03

244. İlk kez bu ay denedim kirpiklerimi:) güzel kaldırıp uzatıyor sevdim.kirpiklerim orta uzunluk ve gürlükte.Bende dökülme yapmadı.sadece istediğim hacim olmadı.hacim veren bir maskarayla mükemmel ikili olabilirler.

5 haziran 11:33 5 haziran 12:53

243. Ya iyi güzel de, gözaltlarına iniyor çıkmıyor arkadaş. Resmen çıkartmaya çalışmaktan göz çevrem kurudu yorgun görünmeye başladı. temizlense sevebileceğim bi maskara ama bu şekilde bitmesine dek bile beklemeyeceğim. Senelerdir akmaz kokmaz favorim black drama’ya döneceğim gibi.

30 mayıs 21:54

4

242. Yakın zamana kadar 6 yıldır kullandığım tek maskaramdı. normal gürlükte, kendinden kıvrımlı koyu renk kirpiklerimde maskara uygulaması sonrası maskara varmış gibi değilde doğalmış gibi gür bir duruş seviyorum. Her kutuyu ilk açtığımda bu görüntüyü elde edemesemde 6-7 kullanım sonrası ürünün azalmasıyla isteğime kavuşuyordum. Kiko Milano’nun maskaralarıyla tanıştığımdan beri stoklarımda açılmayı bekleyen ürün tanımını yapabilirim.

18 mayıs 05:01


241. kirpiklerimi tek tek ayırıyor sürdüğümde. çok memnunum o açıdan. ama çıkarırken (hindistan cevizi yağı kullanıyorum) çok zorlanıyorum, yeterince temizleyemiyorum çıkarması zor biraz. ve pamukta hep bir iki kirpik kalıyor. çok sert mi ovalıyorum diye düşünmüştüm ama yorumlara bakınca sorun bende değil sanırım.

1 nisan 16:19

240. Plastik fırçasından mıdır yoksa yapısından mıdır bilemedim ince ve gür olmayan kirpiklerimi diğer maskaralar -buna lash sensational da dahil- birleştirip adeta tek bir kirpik haline getirirken tek tek ayıran, akmayan, iyi bir misel suyla da uğraştırmadan çıkabilen benim için mucizevi maskara.

15 mart 00:21

239. İlk kullanımımda pek bir sevmiştim maskarayı fakat kullandıkça kirpiklerimin döküldüğünü farkettim.Çok zor çıkıyor kirpiklerden ve haliyle dökülüyor tabi ki ama inanılmaz kalıcı ve çok güzel bir hacim veriyor kirpiklere.Kullanamasamda sevdim ben bu maskarayı.

13 mart 23:02