4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (276)
  • oylar ()
  • medya (2)
5

276. Ilk denemelerimde kirpik diplerime sertçe değdiğinde acıttığı için "eyvah, bunu nasıl kullanacağım" diye düşündürten ve fakat şu anda en sevdiklerimden olan maskara. Uzun ve hafif kıvrık olan kirpiklerimi tek tek ayırmasa da ikili üçlü gruplar halinde birleştirip takma kirpik etkisi vererek kaşlarıma kadar uzatıyor. Birkaç hafta sabah 6 gibi sürdüm ve öğleden sonra 2-3'e kadar gözlerimin altına zerre kadar akmadı. Denemek için bir gün gözlerimi silmeden 4 saat boyunca uyudum ve kalktığımda baktım ki kirpiklerim aynı hacimde duruyor, sadece göz altlarıma 4 saatlik uykudan sonra doğal olarak biraz akmıştı. Tek sorunu kirpiklerden zor temizlenmesi olabilir. Artık tamam hepsi temizlendi dedikten sonra duştan çıkınca veya ertesi sabah uyanınca yine gözlerimin altında siyahlık gördüğümde şaşkınlık verse de bittikçe yeniden alacağım.

dün 08:53 dün 09:29

275. hem ucuz, hem kaliteli bence. Rimele çok para vermek istemiyorsanız harika.

20 eylül 23:09

274. geçenlerde 'sen takma kirpik mi taktın?' sorusunu duymama sebep olan başarılı maskara. vaad ettiği gibi ciddi bir hacim veriyor. Hele benim gibi defalarca üst üste süren bir insansanız sizde de başarılı olabilir.

tek bir eksisi var bana göre. çok zor çıkıyor gözden. yani şöyle söyleyeyim, çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisiyle göz makyajımı temizliyoru, sonra duşa giriyorum ve duştan çıktığımda hala hafif de olsa kalıntı oluyor.

20 eylül 18:08


273. Haftasonu Gratis indiriminden 21 ₺’ye aldım.Verdiği volüm,kirpiklerimi tek tek ayırması ve aşırı doğal durmasıyla oldukça beğendim.Bittikçe alırım.

20 eylül 10:19

272. bittikçe aldığım tek maskara.

kirpiklerimin uzunluğu benim için yeterli olduğundan sadece hacim kazanmalarını istiyorum ama bi yandan da doğal görünmelerini istiyorum o yüzden normal zamanlarda tercihim bu üründen yana.

20 eylül 10:16

271. Tek katta fazla doğal görünüm veriyor. Ben çoğu maskarayı 2 kat kullanıyorum bunda da durum değişmedi. Aşırı uzatmadı ama verdiği hacimden memnun kaldım. Kirpiklerimi yapıştırmadı da fakat süslüler bu maskara akıyor. Yani bir bakıyorum göz kapağımın kaşıma yakın kısminda siyah kocaman noktalar. Kirpiğin değdiği yerlere bulaşıp iz bırakıyor. Yaz sıcağında beni yarı yolda bıraktı. Belki havalar soğuyunca etkisi daha farklı olur. En azından öyle umuyorum. Temizlemesi aşırı zor gelmedi bana. Çift fazlı temizleyici ile göz başına bri pamukla kolayca temizleyebildim. Karşılaştırmak gerekirse lash sensationalda olan zamk gibi yapışma durumu bu maskarada asla yok. Akma sebebiyle bir daha almam sanırım.

19 eylül 16:35

5

270. etkisini tıpkı black drama maskarasında olduğu gibi başka tek bir maskarada bile bulamadığım, kirpiklere mıh gibi kazınırken akıllara da kazınan, muazzam, zor çıkan ama hakikaten rocket gibi olan bir maskaradır süslüler

20 ağustos 01:30


269. Asla vazgeçemediğim maskaram. Ara ara sıkılıp başka maskaralar denesem de sürekli buna dönüyorum. Kirpik dibinden ucuna yaptığım tek kat uygulama benim günlük favorim. Tek katta topaklanma ve dökülme yaşamıyorum ama uygulama sayısı arttıkça ne olur bilemem.

18 ağustos 00:21

268. Kirpiklerim aşırı düz olduğu için kıvırma etkisi görmedim. Daha çok günlük bir maskara olduğunu düşünüyorum tek katta çok doğal duruyor diğer katlarda yoğun kirpik görüntüsüne yaklaşabilirsiniz. Kirpikleri hatır hutur sert yapmayan bir rimel çıkması biraz uğraştırıcı gibi görünsede ben önce ılık suyla panda gibi olana kadar maskarayı akıtıyorum sonra makyaj temizleme suyunu pamuğa döküp bir süre gözde bekletip hafifçe çekiyorum pamuğu böylece kolayca çıkmış oluyor. Siyahlığını beğendim bence güzel bir maskara ama daha iyileri var. Gün içinde akma yapmıyor, uzatmasıda ortadan iyiye diyebilirim. İndirimli fiyatıyla alınır ama indirimsiz almayın.

9 ağustos 19:22

267. kendisiyle 16 yaşımda tanışmıştım şu an 21 yaşımdayım ve hala 1 numaralı demirbaşımdır. nice farklı markalar gelip geçti, hala da denemeye devam ediyorum ama mutlaka ona geri dönüyorum. evet zor temizleniyor, çift katta yapıştırma yapabiliyor falan ama artıları nezdimde çoook daha fazla olduğu için kirpiklerimi sensiz düşünemiyorum canım gözbebeğim.

9 ağustos 15:07