4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (266)
  • oylar (31)
  • medya (2)

266. Kirpiklerim aşırı düz olduğu için kıvırma etkisi görmedim. Daha çok günlük bir maskara olduğunu düşünüyorum tek katta çok doğal duruyor diğer katlarda yoğun kirpik görüntüsüne yaklaşabilirsiniz. Kirpikleri hatır hutur sert yapmayan bir rimel çıkması biraz uğraştırıcı gibi görünsede ben önce ılık suyla panda gibi olana kadar maskarayı akıtıyorum sonra makyaj temizleme suyunu pamuğa döküp bir süre gözde bekletip hafifçe çekiyorum pamuğu böylece kolayca çıkmış oluyor. Siyahlığını beğendim bence güzel bir maskara ama daha iyileri var. Gün içinde akma yapmıyor, uzatmasıda ortadan iyiye diyebilirim. İndirimli fiyatıyla alınır ama indirimsiz almayın.

9 ağustos 19:22

265. kendisiyle 16 yaşımda tanışmıştım şu an 21 yaşımdayım ve hala 1 numaralı demirbaşımdır. nice farklı markalar gelip geçti, hala da denemeye devam ediyorum ama mutlaka ona geri dönüyorum. evet zor temizleniyor, çift katta yapıştırma yapabiliyor falan ama artıları nezdimde çoook daha fazla olduğu için kirpiklerimi sensiz düşünemiyorum canım gözbebeğim.

9 ağustos 15:07

264. görsellik açısından muhteşem performans sergilemesine rağmen temizlemesi tam bir işkence olan maskara. üstünden 2 kez makyaj temizleme suyuyla geçmeme rağmen çıkmıyor, her sabah siyah siyah kalıntılarını temizliyorum göz çevremden. bir de göz altına pul pul dökülebiliyor saatler içerisinde. ayrıca sürerken dikkatli olmak gerekiyor, bir yere bulaşınca yapışıyor ne yaparsam yapayım çıkmıyor. yine de bu fiyata bu kadar güzel hacim veren bir maskara daha bulabilir miyim bilemediğimden almaya devam edeceğim sanırım.

8 ağustos 21:18


263. Kirpiklerimi oldukça uzatıp kıvıran ve tek tek ayıran bu sebeple vazgeçemediğim maskaram. Tek sıkıntısı temizlemekti ben çareyi bebek şampuanında buldum. Sadece bebek şampuanıyla gözlerimi yıkadığımda hem kirpiklerim dökülmüyor hem de hiçbir kalıntı kalmadan tüm maskara temizleniyor.

31 temmuz 09:46

262. Kendisini lash sensationala olan aşkımdan dolayı bırakmıştım ama doğal görünüm sevenler bir şans verebilir fiyatıda indirimlerde gayet makul.

28 temmuz 23:56

261. Uzatmasını ve tek tek ayırmasını çok sevdiğim maskara. Yalnız benim kirpiklerimden çok zor çıkıyordu ve çok düz oldukları için istediğim şekilde kaldırmıyordu, bu yüzden ikinci tüpünü almaya elim gitmedi.

Benim gibi dümdüz kirpikleriniz varsa biraz zorlar ama onun dışında kesinlikle alınacak bir maskara. (gizlinot: Özellikle kısa kirpikler) Uzatıyor, tek tek ayırıyor, siyah ve belirgin duruyor, kıvırıcıyla kullandığımda kirpiklerime çok iltifat gelmesini sağladı.

Ayrıca bittikten sonra fırçasını başka bir rimel sürdükten sonra yapışan kirpikleri ayırmak için kullandım, onda da çok başarılı. Burada tek sorunu yapısı kuruduğu için gün içinde az da olsa dökülme yapmasıydı.

28 temmuz 15:15

260. çoğu kişinin beğenip memnun kalmasına karşı ben hiç sevmedim. evet uzatıyor ama kirpiklerimi fazlasıyla yapıştırıyor ve akıyor.

23 temmuz 00:54


259. kısa, düz kirpiklerimi çok güzel kıvırdı, orta derecede de hacim verdı. bu yönden benim için yeterli bir maskara. görünüşünü en çok beğendiğim olabilir hatta. ancak gözümden asla çıkmıyor yani her sildiğimde bir şeyler çıkıyor ama asla bitmiyor. göz altına dökülme yapıyor zaman geçtikçe.

not: ilk aldığında memnun kalmayan süslülere bir şans daha vermelerini tavsiye ederim yine de çünkü ben de ilk açtığımda hiç

memnun kalmamıştım sürerken de her yere bulaştırmıştım. ama zaman geçince tekrar denediğimde ‘bu nasıl bir kıvırmadır!!’ dedim. fiyatına göre oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.

15 temmuz 09:36

258. Çıkarması zor, kirpikleri döken ve göz altına dökülme yapan bir maskara.

21 haziran 11:35

257. Tek tek ayırıyor hacim veriyor kıvırıyor evet hayatımın maskarası dediğim üründü.(gizlinot: Geçen haftaya kadar)  erkek arkadaşımla otururken neden göz altlarını boyadın yoksa kendi siyahlığı mı demesiyle bütün güzel özelliklerini unuttum. Bir tek ben mi bu sorunu yaşadım bilmiyorum ama bu nasıl akmaktır süslüler. benim için asla alt kirpiklere uygulanmaması gereken maskaradır şu an

20 haziran 20:01