yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (7)
  • medya (0)
  4

  12. Ucu incecik, siyahlığı güzel, göz üzerinde dayanıklılığı eh işte. Ucunun eğriliği sürümü kolaylaştırıyor mu, yani evet. Yeni başlayanlar için uygun bir ürün.

  22 ağustos 2019 16:10

  11. gerçekten sürümü inanılmaz kolay olan eyeliner,akma bulaşma yapmadı bende tek kusuru renginin çok siyah olmaması.Ürünü pat diye kaldırırlar diye yedeklemeyi düşünüyorum

  6 eylül 2018 14:01

  10. Bir tane bitirdikten sonra aylarca hiçbir yerde bulamamıştım. Bulduktan sonra aldığım ürün ilk kullandığım eyelinerın etkisini vermedi ne yazık ki. Anlamadım ürün açılmadan mı kurudu. Daha rahat sürülebilen ve kat kat sürülse bile katman gibi durmayan bir eyeliner yok bence.

  18 ağustos 2018 21:45


  5

  9. Umarım formülünü değiştirmezler dediğim, must have kategorisine koyabileceğim, can yoldaşım dediğim eyelinerdır.

  Tırtıklı göz kapaklarına sahip olduğum için çoğu eyelinerla anlaşamam. Bu eyeliner da dümdüz bir line çekmek mümkün. Eğimli fırçası cidden işinizi kolaylaştırıyor. 

  Keçe uçlu sevmeyenlerin seveceğine inanıyorum. 

  Kalıcılığına gelirsek; yağlı göz kapaklarıma bazsız sürüyorum ve bir saat içinde silinmeye başlıyor. Ancak sevdiğim kısım ise silinirken akma yapmıyor sanki hiç sürmemişsiniz gibi duruyor iki saat içerisinde. Genel makyajınızı bozmadığı için tazelemeniz mümkün. Zaten bu eyeliner ile tazelemek beş dakikanızı anca alır.

  Biterse stoklayacağım :)

  17 ağustos 2018 22:00

  8. Bu ürünü satın alırken, sırada eşiyle beraber olan bir adam "Hanımefendi kırık ürünü almışsınız." diyerek beni uyarmıştı. Çok gülmüştüm o gün. Bu "kırık" uç eyeliner uygulamasını inanılmaz kolaylaştırıyor. Kullandığım en kolay eyeliner, pıt pıt gerçekten maksimum 2 dakikamı falan alıyor. Akma/dökülme sorunuyla karşılaşmadım. Hatta bir keresinde ağlıyordum, daha sonra aynaya bakma şansına sahip olunca eyelinerın buharlaşmış olduğunu gördüm. Yok olmuştu ama siyah bir iz bile bırakmadan veya göz altıma akmadan. Hızlı bir şekilde makyaj yapmanız gereken günlerde kullanabileceğiniz, eyeliner sıkıntısı çekiyorsanız güzel sonuçlar elde edebileceğiniz güzel bir ürün.

  12 haziran 2018 16:44

  7. Henüz kalıcılığı hakkında fikir sahibi değilim sadece ucunu deneme amaçlı sürüp sildim, inceliği ve kullanım kolaylığı  açısından gönlümü şimdiden fethetti diyebilirim

  10 haziran 2018 02:54

  6. En kolay sürülen ve en kolay temizlenebilen ayrıca siyahlığı tam kıvamında olan eyeliner. Benim için en iyisi bu. Aylardır yedeklemek için arıyordum fakat bir türlü bulamamıştım, bir daha gelmeyeceği söylendi. Tesadüfen Kızılay Gratis’te karşıma çıkınca çok sevindim. Daha önce The Balm Schwing kullanmıştım fakat ondan da vazgeçirdi beni. Bulaşmayan ve akmayan adeta övmelere doyamadığım bir üründür kendileri.

  8 haziran 2018 23:08


  5. sürümü gerçekten kolay olan eyeliner.bana mı böyle denk geldi bilmiyorum ancak istediğim siyahlıkta değil.Hafif sulu böyle parlak siyah.Gün içinde silinme yapabiliyor.İndirimde 22 lira gibi bir fiyata aldım.Ancak bu fiyata daha iyi eyelinerlar olduğunu düşünüyorum.

  5 mayıs 2018 19:51

  4. Bugün gratis indiriminde 22 küsür liraya aldığım eyeliner. Öncellikle bence tasarım olarak çok rahat uygulama yapabiliyorsunuz. Çok çok siyah değil ,bende akma veya dökme yapmadı ama zaten hiçbir ürün bende kolay kolay akma dökme yapmaz. Fırçası keçe ve çok rahat iç köşelere incecik çektim eyelinerı . Bir diğer sevdiğim özellik ise kapağının döndürülerek açılması. Çünkü bazen acelem olunca kapağı hızlı kapatınca keçe ucuna çarpıyordu ve kötü oluyordu. Sonuç olarak ben sevdim bunu .

  3 mart 2018 23:41

  3. hayatımın eyeliner ı diyebilirim.

  sürümü çok kolay,kayıp gidiyor adeta. ve bunun sayesinde kuyruklu eyeliner çekmeye başladım,yani acelem bile olsa 2dkda sürüp geçiyorum.normalde sabahları çekmekle uğraşmam ama bu eyeliner la kolay geliyor sabahları işe giderken bile çekiyorum.

  geçenlerde benim gibi kuyruklu eyeliner ı çok kullanmayan bi arkadaşıma bununla kuyruklu eyeliner çektim.ha ri ka oldu! attığı fotoğrafa övgüler mi diyim,eyeliner ını övenler mi diyim (gizlinot: heheheh) o da çok memnun kaldı.

  kısacası çok memnunum aşşırı da güzel.hiç öyle akma kokma da yapmadı sabahın 7sinden akşamın 6sına kadar gözümde duruyo.ki bunun bi de makyajı geç silme evresi var. (gizlinot: üşengeçlik evresi ) hiç silindiğini,bi yere bulaştığını aktığı gözlemlemedim.

  alın,aldırın <3

  6 aralık 2017 09:40