3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar ()
  • medya (3)
2

71. Normalde bir ürün almadan internette yorumları okurum, gider 90 kez denerim ama bu nasıl bir gaflet anıma geldiyse indirimde diye hiç düşünmeden en açık pembe rengini sepete atıvermişim. Rengi bana hiç olmadığı gibi kıvamı ve duruşu da berbat. Bir kere yapış yapış, dudakta bir tabaka şeklinde duruyor ve çıkmıyor. Beyaz kireç sürsem bundan farklı durmaz sanırım. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla koyu renklerinden memnun kalınmış, bendeki de belki pembe alt tonlu beyaz tenli birisinde hoş durabilirim. Kullanmasam bile atmayı sevmediğimden evde duruyor, seveni çıkarsa hediye ederim diye. 

bugün 12:16

2

70. Renkleri çok güzel ancak sürdükten sonra , dudaklar birbirine değdiğinde yapışıyor ve ruj parçalanıyor. Yarım yamalak görüntü oluşuyor. İkinci katı sürsen yamalı görüntü oluyor, çıkarmaya çalışsan zor çıkıyor. Sürmeye korkuyorum evde öylece duruyor.

16 ekim 11:43

5

69. ben böyle bişey görmedim.

yemek yedim, bişeyler içtim, duş aldım hala kıpırdamadan dudağımda duruyordu.

10 ekim 00:51 10 ekim 00:52


68. gerçekten adı üstünde ink dendiği kadar var. mürekkep gibi dudağa yapışıyor ve asla çıkmıyor. artı yönleri olarak kalıcılığı inanılmaz başarılı. normalde yemek yemeden önce rujumu silerim ama deneme amaçlı silmeden yemek yedim ve biraz bile bozulmadı. çekirdek çitlediğimde ise sadece alt dudağımın iç ortasından biraz silindi. kalıcılık gerçekten 10/10. renkleri de çok güzel. bazı tonlarına aşık oldum.

eksi yönlerine gelirsek kesinlikle dudaklarınız nemli olmalı hatta yetmez peeling üstü balm sürülmüş olması gerekiyor çünkü kuru duruyor. yine de bu önüne geçilebilir bir durum. diğer bir sıkıntısı ise yapışkan olması. özellikle ilk sürüldüğünde konuşurken dudaklarınız birbirine yapışıyor ve hemen geçmiyor bir süre bu his devam ediyor. 

sonuç olarak tek katta müthiş bir renk elde ediyim bütün gün çıkmasın ben dudaklarımı nemlendiririm bir süre yapış yapışlığına da katlanırım diyorsanız alabilirsiniz. evet kalıcılığı çok iyi bütün gün kafanız rahat oluyor ama sanki öncesinde en iyi sonucu almanız için yeterince uğraştırıyor gibi. 

7 ekim 02:51

67. Bende 75 fighter var çok beğenerek kullanıyorum. Biraz yapış yapış geliyor ama ikide bir rujum gitti mi bulaştı mı derdi yok. İndirimde bulursam 70 amazonian rengini kovalıyorum daha günlük 

6 ekim 20:32

66. yapısı her ne kadar yapışkan olsa da ve geç kurusa da, ben seviyorum. bütün gün ruj tazelemek zorunda kalmıyorum. gerçekten hiç çıkmıyor, hatta çift fazlı göz makyaj temizleyicisiyle bile zor çıkıyor. gerçekten mürekkep gibi. opak da bir ürün. tek katta renk verebiliyor, kat kat sürmeye gerek olmuyor.

6 ekim 16:24

65. Hayatımda gördüğüm en çıkmayan ruj. Gerçekten çıkmıyor. Çare olarak da çift fazlı makyaj temizleme suları veya Hindistan cevizi yağını buldum. Elimde voyager rengi var. Çok güzel bir kırmızı. Günlük hayatımda kullanamayacağım kadar iddialı, özel zamanlarda daha tercih edilesi geliyor bana. Çok ince bir kat ve altında mutlaka iyi bir dudak balmı + öncesinde kesinlikle dudak peelingi istiyor. Tüm gün, çok sigara içen ve dudaklarını yalayan biri olarak gerçekten deforme olmuyor. İyi ki almışım dediklerimden. 

6 ekim 01:40


64. Kırmızı rengini almıştım 12 saat dayandı ve hiç bulaşma yapmadı eve gelip çıkartmak istediğimde de çıkmadı ertesi gün dudaklarımı biraz hırpalıyarak çıkarttım ama rengi çok güzel, konuşurken dudaklarınız biraz yapışabiliyor.

25 eylül 15:14

63. Bende 3 rengi var. Kullanmadan önce dudaklarınızı nemlendirin. İlk sürüşte tatlı bir kokusu var. Kadifemsi bir görüntü veriyor. Çok kalın sürmemeye dikkat ediyorum. Severek kullanıyorum.

25 eylül 15:12 26 eylül 09:13

5

62. 2 rengine sahibim bana yakışacağını düşündüğüm her rengini de almayı planlıyorum okadar harika bir ürün.

Ruju sürmeden 1-2 dk önce dudak balm sürmeyi tercih ediyorum. Balmın fazlasını aldıktan sonra ruju sürüyorum. Çok kalın bir kat sürmemeye dikkat ediyorum ve rimelimi sürdükten sonra tekrar ince bi kat sürüp çıkıyorum. (gizlinot: Bu arada bu işlemi bu kadar uzun anlattığıma bakmayın makyajım dair sabah yarım saatte evden çıkıp işe gidiyorum 7 gibi servise biniyorum sadece anlatımı uzunmuş gibi duruyor.) Böylece çizgilere solma problemi yaşamıyorum tam tersi kadifemsi bir görüntü veriyor. Kuruduğunu düşündüğümde de elimin arkasını öperek yapışkanlığını alıyorum ve volaaa tüm gün rengi gitmeyen varlığı yokluğu bir harika bir ruj elde etmiş oluyorum. Bende çok fazla içecek tüketmeme ve fazla sigara kullanmama rağmen 10 saatten fazla dayanıyor daha sonra içlerden silinmeye başlıyor. Yalnız ilk sürüşte tatlı bir şeyler kokuyor ama hemen uçuyor heralde tek eksisi bu.

25 eylül 14:35