3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (20)
  • medya (4)

76. oldukça kalıcı olan bir ruj serisi. kuruduktan sonra asla yerinden kıpırdamıyor. renkleri de çok güzel ve opak fakat aplikatörü ürünün çok kalın sürülmesine neden oluyor, kalın uygulandığındaysa ruj yapışkan bir kıvam alıyor. fazlasını alıp kullanınca gün boyu rahat ettiren en sevdiğim likit mat rujlar arasında.

12 kasım 22:52

75. beni çaresiz bırakan dudak ürünü. 

çılgınlar gibi koyu mor bir ruj aradığım dönemde aceleyle escapist rengini aldım (zaten testerı da yoktu) makyajımı bitirip son adım olarak sürdüm ve resmen neredeyse siyah, asla göründüğü gibi durmuyor dudakta. Silmek de mümkün olmadığından bütün akşamı iki dudağımın arasına yapıştırıcı sürmüşüm gibi dolaştım. 

Aslında renk skalası çok güzel görünüyor üzüldüm yapısının bu kadar kötü olmasına.

21 ekim 01:55

74. Renk skalası çok güzel olan ruj serisi. Arkadaşımda vardı bordo bir rengi adını hatırlayamadım, rengi şahane. Denemek için sürdüm ama o ne öyle yahu! Dudaklarım yapış yapış oldu, aşırı zor çıktı. Bir de bordo olunca çıkarmaya çalışırken avdan dönmüş vampire döndüm. Dün de gratisteyken yine gözüme çarptı çok övülen bi rengi vardı 75 sanırım, bi elime swatchlayım dedim çok da beğendim ama yok elimde de yapış yapış, bir de eve geldim kaç kere yıkadım elimi ertesi gün hala elimde duruyordu. Yok ben bunu almam arkadaş. Renkler iyi hoş da kanser eder beni bu ruj.

21 ekim 01:49


73. 20 numara pioneer rengi bendeki. Ben ruju sürüp kenarlarını kalemle düzeltiyorum, öyle daha kusursuz bir görünüm oluyor. Aplikatörün ucu sivri ama yine de kırmızı likit ruj bu. Tek başına sürmeyi beceremedim ben. İnce surerseniz yapışması az oluyor. Peçete ile fazlalığını alıp pudra ile sabitliyorum. Rengi güzel diye çekiyorum bu cefayı.

21 ekim 00:18

2

72. Normalde bir ürün almadan internette yorumları okurum, gider 90 kez denerim ama bu nasıl bir gaflet anıma geldiyse indirimde diye hiç düşünmeden en açık pembe rengini sepete atıvermişim. Rengi bana hiç olmadığı gibi kıvamı ve duruşu da berbat. Bir kere yapış yapış, dudakta bir tabaka şeklinde duruyor ve çıkmıyor. Beyaz kireç sürsem bundan farklı durmaz sanırım. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla koyu renklerinden memnun kalınmış, bendeki de belki pembe alt tonlu beyaz tenli birisinde hoş durabilirim. Kullanmasam bile atmayı sevmediğimden evde duruyor, seveni çıkarsa hediye ederim diye. 

20 ekim 12:16

71. 70 amazonian ve 80 ruler renklerine sahibim. Yapıları ve kalıcılıkları muazzam sadece sürdükten sonra 1 dakika falan kurumasını beklemelisiniz. Dudakları biraz birbirine yapıştırıyor evet ama gerçekten çok kalıcı gün boyu ne yerseniz yiyin ne içerseniz için asla çıkmıyor. Ben sadece çift fazlı makyaj temizleme suyumla çıkarabiliyorum

18 ekim 15:54

2

70. Renkleri çok güzel ancak sürdükten sonra , dudaklar birbirine değdiğinde yapışıyor ve ruj parçalanıyor. Yarım yamalak görüntü oluşuyor. İkinci katı sürsen yamalı görüntü oluyor, çıkarmaya çalışsan zor çıkıyor. Sürmeye korkuyorum evde öylece duruyor.

16 ekim 11:43


5

69. ben böyle bişey görmedim.

yemek yedim, bişeyler içtim, duş aldım hala kıpırdamadan dudağımda duruyordu.

10 ekim 00:51 10 ekim 00:52

68. gerçekten adı üstünde ink dendiği kadar var. mürekkep gibi dudağa yapışıyor ve asla çıkmıyor. artı yönleri olarak kalıcılığı inanılmaz başarılı. normalde yemek yemeden önce rujumu silerim ama deneme amaçlı silmeden yemek yedim ve biraz bile bozulmadı. çekirdek çitlediğimde ise sadece alt dudağımın iç ortasından biraz silindi. kalıcılık gerçekten 10/10. renkleri de çok güzel. bazı tonlarına aşık oldum.

eksi yönlerine gelirsek kesinlikle dudaklarınız nemli olmalı hatta yetmez peeling üstü balm sürülmüş olması gerekiyor çünkü kuru duruyor. yine de bu önüne geçilebilir bir durum. diğer bir sıkıntısı ise yapışkan olması. özellikle ilk sürüldüğünde konuşurken dudaklarınız birbirine yapışıyor ve hemen geçmiyor bir süre bu his devam ediyor. 

sonuç olarak tek katta müthiş bir renk elde ediyim bütün gün çıkmasın ben dudaklarımı nemlendiririm bir süre yapış yapışlığına da katlanırım diyorsanız alabilirsiniz. evet kalıcılığı çok iyi bütün gün kafanız rahat oluyor ama sanki öncesinde en iyi sonucu almanız için yeterince uğraştırıyor gibi. 

7 ekim 02:51

67. Bende 75 fighter var çok beğenerek kullanıyorum. Biraz yapış yapış geliyor ama ikide bir rujum gitti mi bulaştı mı derdi yok. İndirimde bulursam 70 amazonian rengini kovalıyorum daha günlük 

6 ekim 20:32