yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (16)
  • medya (3)
  5

  23. yaklaşık 1 haftadır 940 numarasını kullanıyorum ve aşırı memnun kaldım. Ben kirpik dibimi koyulaştırmak için kullanıyorum, rengi mor bordo arası bir renk. Hafif eyeliner gibi kuyruk yapıp dağıtmadan bırakıyorum. Sabak 7 de yaptığım makyajımla işten gelince kanepede 1 saat uyuklamama rağmen akşam 8 9 da makyajımı silerken hala gözümde sabah çektiğim haliyle duruyor. Ne silinme ne dağılma. Acayip memnun kaldım, çok kalıcı. Sürümü de çok rahat ucu yumuşacık ama tabi yumuşak olup kaymak gibi sürüldüğü için bi tık erken bitecek gibi. İndirimden 20 tl civarına almıştım, başka renklerini de kesinlikle alacağım, çok çok beğendim.

  31 ocak 09:23 31 ocak 09:24

  1

  22. Süslüdeki önerilere bakarak smooth walnut rengini "tightlining" yapma amacı ile aldım.

  Zamk gibi asla akmıyor diyen arkadaşlara teessüf ediyorum, bal gibi de akıyor.

  Göz üzerinde eyeliner olarak kalıcılığını denemedim fakat göz içinde üst kirpik dibine sürdüğüm kalem hem alta geçmiş hem de kenarlarda toplanmıştı. Sadece üst kirpik dibine bunu sürmüş olmama rağmen gözümün altı baya far sürmüşüm gibiydi. Kısacası tavsiye etmiyorum essence in kalemlerinden hiçbir farkı yok

  26 ocak 16:36

  21. bugün heves edip siyah ve bordo renklerini aldım. daha önce hiç göz kalemi denemedim. aşiret dizilerindeki hanımağaya benzerim diye korktum ama sürdükten sonra kendime yakıştırdım. ucu yumuşak olduğu için çok rahat sürülüyor. siyah olanı çook beğendim ve muhtemelen bundan sonra makyajıma bu kalemi ekleyeceğim. gözümün altına tamamen değil de sadece kenarlarına sürdüm. ben böyle daha hoş buluyorum. ancak bordo olan rengini biraz zor veriyor gibi geldi bana. sürerken biraz uğraştım açıkçası. belki de o rengi sürerken gözüm yaşardığı için de olabilir. onu büyük bir istekle almıştım umarım hayal kırıklığına uğratmaz.

  25 aralık 2019 17:02 25 aralık 2019 17:07


  20. Renk olarak kahverengi ve siyah rengini aldım. Çok yumuşak ve gün boyunca göz içinden bile zor çıkıyor. Bakışlara çok anlam katıyor. Gözlerim çok sulanır ve bu göz kalemleri benim bile gözlerimden akmadı.

  24 eylül 2019 19:57

  19. İnternetteki yorumlardan dolayı kahverengisini aldım. Göz üstünden akmıyor olabilir evet ama göz altı için aynısını söyleyemeyeceğim ne yazık ki.

  24 eylül 2019 16:30

  18. Kalıcılığı iyi olan ve farklı renk alternatiflerini bulabileceğiniz uygun fiyatlı bir göz kalemidir.

  24 eylül 2019 14:54 6 ekim 2019 18:02

  5

  17. göz kalemim hiç yoktu ve kirpik diplerime sürüp dağıtabileceğim kahverengi bir kalem arıyordum. zannediyorum iki hafta önce gratisten 14.50 ya da14.95 civarında bir fiyata satın aldım. alırken sözlüğe bakmamıştım ama memnuniyet oranı burada da yüksekmiş. gerçekten güzel bir kalem ne eksik ne fazla parasını hak ediyor. sürümü yumuşak, rengini net veriyor, fırçayla dağıtınca renk yok olmuyor. ben o kadar o kadar çok dağıtıyorum ki renk yoğunluğunu koruyor bu anlamda. göz kapaklarım baz kullanmama rağmen gün içerisinde yağlandığından kalıcılığı beni aşırı tatmin etmedi.

  eyeliner gibi tam kirpik dibime sürersem sorun yok, o bölge kalemin en kalıcı olduğu yer, ama kalemi kalın çekip kirpik dibimden yukarıya doğru biraz fazla dağıtsam yani göz kapağına yaklaşsam o kısımlar gün içerisinde hafiften siliniyor.zamk gibi bir sonuç almadım ama pişman etmedi, kullanılır.

  24 eylül 2019 14:10 24 eylül 2019 14:11


  5

  16. siyah rengi tam bir "akmayan göz kalemi". eyeliner olarak kullansam da göz içine de sürsem akmıyor bulaşmıyor. çok nadir siyah kalem kullanırım, genel olarak hep kahve kalem kullanırdım. siyah kaleme ihtiyacım olur diye aldım ve o zamandan beri siyah sürüyorum. en kısa sürede kahve ve kızıl tonlarına bakacağım. kesinlikle öneririm süslüler.

  23 eylül 2019 17:07

  5

  15. akmaları nedeniyle göz kalemi kullanmayı bırakmıştım. ama bu kalem bana yeniden göz kalemlerini sevdirdi.

  yumuşacık yapısıyla sürülürken gözde resmen akıp gidiyor. hiç zorlamaya göze bastırmaya gerek kalmıyor.

  bende siyah rengini aldım. 12 saat boyunca dayanıklılık testi yaptım. ne bir akma ne renk kaybı yaşadım. ilk sürdüğüm andaki gibi gözlerimde duruyordu.

  eyeliner olarak kullanıyorum ben. göz içine ve altına sürmüyorum. eyeliner kuyruğunu kalem ile yapamıyorum. gözümün kenarına kadar sürüp ucunu eyeliner fırçası ile yapıyorum

  tek problemi çıkarması çok zor. çift fazlı olmayan makyaj temizleme suyu ile zor çıkardım. kirpik diplerimde kaldı. yağlı temizleyici ile temizleyince çıkarabildim ancak

  bundan sonra başka göz kalemi aramam. ömür boyunca kullanılacak bir ürün

  edit: göz altını pudra ile sabitlemezseniz akma yapıyormuş. bugün deneyimledim

  23 eylül 2019 16:18 24 eylül 2019 14:08

  14. siyahı ve wallnut rengini aldım; siyahı göz içime sürüyorum, kalıcığı güzel ancak ilk sürdüğümde bende de hafif yanma yapıyor, daha sonra geçiyor. gözünüz ekstra hassassa önermem. diğer rengini göz içime sürmediğim için bir sorun yaşamadım. kalem olarak yumuşak, rengini güzel veren ve kalıcı diyebilirim.

  18 eylül 2019 14:25