yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (41)
  • medya (4)
  2

  47. Bordo ve kahverengi seçenekleri var elimde. Göz üstü için evet gayet güzel uygulaması olan akmayan bulaşmayan bir kalem. Ancak göz içine sürdüğümde alerji yapıyor. Bu sebeple göz içindeki performansı ile ilgili yorum yapamayacağım.

  Alerji yaptığını unutup dün yine göz içine sürdüğüm için bu girdiyi kızarmış ve yaşaran gözlerle yazıyorum.

  28 kasım 2021 10:36

  46. youtube'da nasıl açıldığına dair videolar aratandır aynı zamanda. En son birisini gördüm ki, arkadan kapağını açıp sivri bir şeyle ittiriyordu. denedim, yapmayın. Bir youtuber insan evladı da bununla ilgili mini video çekmemiş, çekenler de videolarına yazmamış. 

  bu göz kalemleri plastik gibi de olsa, çok iyi bir kalemtraşla çok düzgün açılıyor. kötü kalemtraşla ile de leş gibi açılıyor. ben mac kalemtraşla açtım sonuç mükko. diğeri başka markaydı, o kötü açtı. 

  14 kasım 2021 16:04

  2

  45. Yenice aldığım kalemdir. Bendeki siyah rengi. Akmıyor ve enfes seviyede kalıcı. Yapısını çok beğendim.

  Zira iki sorun var.

  1- Gözüme alerji yaptı!

  2- Bu ürün bu kadarcık mı ya?! 35₺ verdim ben buna, niye bu kadar az. Dışı plastik, kalem değil yani. Kalemtıraşla açılmıyor. En alttan çeviriyoruz falan desem, öyle de değil. Çok az lan bu!

  10 üzerinden kalıcılığı ve rengi için 5 veriyorum. Alerji meselesinden 2 puan (gizlinot: Hayatımda ilk kez bir kozmetik ürünü alerji yaptı.) Fiyat/miktar oranından 3 puan kırıyorum.

  Edit; sevgili (yazar: Annels) süslüm kalemtıraşla açabiliyormuş. Bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

  13 kasım 2021 18:21 13 kasım 2021 19:03


  44. Çok severek kullandığım bir göz kalemi. Smooth walnut rengini alın aldırın, kesinlikle akmıyor ve fırçayla kolay dağılıyor. Mac teddy kalemine muadil diyebilir miyim renk olarak bilmiyorum ama kalite olarak kesinlikle mac ile yarışır. Eyeliner çekme konusunda sıkıntı çekenlere bu kalemi öneriyorum, zaten jilet gibi çekilmiş eyeliner görüntüsünü çok beğenmiyorum artık. Onun yerine böyle çabasız hafif gölgeli ve kalemli eyelinerlı bir göz makyajı daha hoş geliyor gözüme. 

  17 ekim 2021 21:47

  5

  43. Cok sevdiğim,kahverengi olanından kaç tane bitirdiğimi hatırlayamadığım göz kalemi. Ben de mor olanı da var.eyeliner olarak da kullanıyorum. Akma, bulaşma yapmıyor kesinlikle. Eskiden Çok severek kullandigim gel eyelinerinin kahve olanı artık türkiye de olmadığı için yerini bununla dolduruyorum. Umarım her begenilen ve çok satan güzel ürünler gibi bu da turkiyeden çekilmez.

  14 temmuz 2021 23:19

  5

  42. bakın bu dünyanın en işlevsel ürünü. ne akar ne bulaşır ne silinir özellikle eyeliner çekemeyenler veya farklı renk eyeliner deneyimlemek isteyenler için tek kelimeyle harika bir ürün, fiyatı da uygundu diye hatırlıyorum süslüler

  14 temmuz 2021 09:17

  5

  41. Uzun zamandır makyaj yapmadığım için göz kalemim olmadığını unutmuşum.Yorumları olumlu olduğu için macera aramadan bu göz kalemini satın aldım.Benim elimde siyah rengi var.Yapısı yumuşak sürümü,dağıtması kolay .O kadar yaşaran gözlerimde bulaşma,akma vs hiçbir şey olmadı .Nokta atışı bir ürün oldu resmen.Başka beğendiğim renklerine de indirimde buldukça şans veririm.

  14 temmuz 2021 02:14


  5

  40. maybelline'in oldukça beğendiğim göz kalemi serisi. hafif düşük yapıdaki gözlerimde çoğu göz kalemi göz kenarlarımda birikme, dağılma ve akma yapardı. bu göz kalemiyle bu problemi çok nadir yaşıyorum. yumuşak bir yapısı olmasına rağmen oldukça hızlı sabitleniyor. sabitlendikten sonra dağıtması çok zorlaşıyor, bu yüzden bir göze sürüp, dağıtıp, sonra diğer göze geçmenizi tavsiye ederim. üst göz kapağının içine sürünce de 10-15 saniye gözünüzü kapatmazsanız sabitlenip alta geçme yapmıyor. yapısı kremsi değil de jel yapıda diyebilirim. kremsi göz kalemleri genelde sabitlenmiyor, dağıttıkça dağıtılıyor. jel kalemler ise çok kısa sürede sabitlenip oynama yapmıyor.

  elimde 900 deep onyx ve 911 smooth walnut renkleri bulunuyor, yani serideki siyah ve kahverengi renkler. siyah tam bir siyah, kahverenginin de tonu bence çok universal. herkese yakışacağını düşünüyorum. ne çok kızıl, ne çok grimsi, tam kararında bir kahverengi. bu arada kalemin dış ambalajı tahta değil de plastiğimsi, ben açmayı denemedim ama deneyenlerin zorlandığını duydum. onun yerine arkasındaki minik kapağı açıp oradan çöp şiş yardımıyla ittiriyorum, hem ürün ziyan olmuyor, hem de kalem kısalmıyor.

  uygun fiyatlı göz kalemi arayışındaysanız mutlaka şans vermenizi önereceğim bir seri. ben bittikçe alacağım gibi görünüyor. renk skalası daha da genişlerse tadından yenmez.

  sevgiler.

  ilgili medya:
  1
  7 temmuz 2021 20:16

  1

  39. Elimdeki mac costa riche göz kalemi bitecek diye muadil olarak gösterilen smooth wallnut rengini almıştım. Fakat ikisinin uzaktan yakından alakası yok. Influencerlar satılsın diye benzer diyorda asla değil. Maybelline bildiğiniz borduluk içeren bir kahve bordoluk baskın. Mac ise tam bir acı kahve. Bunu bilerek alın. İlla acı kahve istiyorum derseniz mac costa richeyi indirimden alın Türkiyeyede geldi artık. ben daha önce yurtdışından getirtmiştim şükür gelmiş.

  19 haziran 2021 14:01

  5

  38. (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-tattoo-liner-gel-eye-pencil?i=1146690 şurada) dediklerime hala katılıyorum. bu seri bir göz kalemine dair tüm beklentilerimi karşılıyor. (gizlinot: tek sıkıntısı 3-4 gün üst üste sürünce gözlerimi irite etmesi) bu sebeple 1 rengini daha edindim: 940 rich amethyst, başka bir deyişle koyu mor. muhteşem bir renk. benim gibi gözlerde siyaha ek olarak koyu yeşil, koyu mor sevenler için gerçekten birebir. en çok sevdiğim özelliği de ilk bakışta siyah gibi duruyor ama siyah kadar sert değil. yaklaştıkça mor olduğunu anlıyorsunuz. benim gözlerim kahverengi ama ben yakıştırdım kendime, onu da eklemiş olayım.

  gerçekten çok beğendiğim bir seri oldu, denk geldiğim indirimde başka renklerini de mutlaka alırım.

  25 mayıs 2021 20:31