3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • oylar (20)
  • medya (6)
2

100. Renklerine vurularak aldığım far paleti fakat benim için tam bir hüsran. Ud naked 3, renklerine bayıldığım ama elimin varıp alamadığı bi paletti. Gratiste bir gün bu paleti görünce naked 3’e benzettim. Renklere bayıldım. Hem de 28 liraydı. Tabi hemen bi tane kaptım. Fakat ben hayatımda bu kadar tozutan, pigmentasyonu berbat bi palet görmedim. Üst sıradaki pembelerle makyaj yapayım dedim. Fırçadaki bütün ürün anında gözaltımdaydı bile. Tamam anlıyorum uygun fiyatlı bi ürün, mac performansı falan beklemiyordum. Fakat wet n wild da uygun fiyatlı bi marka ama farları muhteşem. O yüzden bu palet olmamış maybelline!

17 ağustos 00:33

99. Renklerine bayıldığım far paleti. Aldığım günden beri elimden düşürmüyorum. Arada farklı kullanmaya çalışsamda elim hep buna gidiyor. Kalıcılığı orta ve far bazı ile kullanılması gerekiyor. Fiyatına göre performansının iyi olduğunu düşünüyorum. Yalnız palet olarak dayanıksız bence. Farlardan bir kendi kendine yerinden çıkıp duruyor. Birde mesela palette küçük bir ayna olmalıydı diye düşünüyorum.

13 ağustos 11:47

98. Gratis indiriminden 30 liraya aldığım palet. Alır almaz eve gelince youtubetan bir tutorial açıp denedim. Bence yeterli derecede renk veriyor, bazı renkler biraz tozutuyor sadece ama fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum.

11 ağustos 12:05


97. Bu ürünü 1 sene evvel girdiğim yerel kozmetik mağazasında keşfettim. Açıkçası yanlışlıkla elime aldım ve parmak uçlarıma bakıp "aman Allahım o ne pigment" diyip aldım. Fırçayla dağıtınca ve üzerinden zaman geçince biraz uçuyor pigmenti ama ben renklerin kullanışlı olması sebebiyle severek kullanıyorum. Renkler birbiriyle uyumlu ve güzel makyajlar çıkarabiliyorum. O zaman 25 TL gibi bir fiyata indirimden aldım. İndirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

İndirimli fiyatını hakeden pembeli kahveli far paleti.

22 haziran 23:40

2

96. sanki direk simli pudra gibi. renkler paketten çok güzel görünüyor, kola süründüğünde yine iyi ama gözde durmuyorlar, uçuyorlar. iyi bir bazla öyle böyle işe yarıyabilir ama ucuz far paletlerinin genel kalitesine bakarsak hiç iyi değil. bu far palette en sevdiğim pembe tonlarıydı ama sonradan fark ettim ki normal allığı far olarak kullanmak daha kalıcı oluyor.

maybelline far paleti konusunda iyi değil. sadece (bkz: maybelline color tattoo 24 hr far) tekli farları güzel. onlar da bir harika bu arada, öneririm.

14 haziran 21:43

95. Yumuşak olan ama asla renk veremeyen far paleti. kat kat uygulama ve altına far bazı istiyor. Kalıcılığı iyi değil, bir şekilde gün içinde uçup gidiyor. Bir de ilk kullandığımda gözlerim acayip kaşınmıştı (o gün kullandığım her şey önceden de kullandığım şeylerdi üstelik). lens kullanan kişilere tavsiye edemeyeceğim.

14 haziran 18:02

94. maybelline far paletlerine aldanmayacağım diyorum diyorum ama güzelim renkleriyle cezbediyorlar hep beni. her yenisi çıktığında belki formülde bir şeyler değişmiştir, bu kez renk verir, cart diye kırılmaz çıkmaz umuduyla alıyorum ama bu far paleti de farklı değil. renkleri gül kurusu ve pembe tonlarında ve günlük makyaj için çok güzel renkler ama göremiyoruz gözde. pigmentasyonu az, neredeyse sadece sim görünüyor ve tozutuyor. evde durmasına rağmen iki farı yerinden çıktı. kalıcılığı sayabileceğim az güzel özelliklerinden.

sonuç olarak öyle mükemmel şeyler beklemeyin bu paletten, ama far bazınız falan fıstık varsa daha güzel kullanılabiliyor.

14 haziran 16:02


3

93. Yani doğru dürüst renk vermiyor hiç düşürmedim ama ambalajı içindeki iki far kırıldı bende çözemedim ve çok makyaj çıkartamazsınız güzel bir gölgeleme rengi de yok ayrıca

14 haziran 00:00

92. Aldım ama neden aldım diyorum. Başka birşey alabilirmişim mesela çünkü bana çok simli geliyor. Birde renkleri artık o kadar hoşuma gitmemeye başladı. Sol üstten üçüncü sıradaki rengi göz pınarlarına sürmeyi seviyorum, sol alttan ilk rengi seviyorum ve onun yanındaki rengi daha abartmam gereken zamanlarda kirpik diplerime geçmeyi seviyorum. Diğer renkler beni çok soluk gösteriyor gibime geliyor. Far işine gireli çok olmadı o yüzden pigmentasyonunun az olması işime geliyor istediğim gibi çoğaltabiliyorum, kaptırmama engel oluyor. Kalıcılığı fena değil inanılmaz yağlı gözkapaklarıma çokta iyi olmayan primerimle birlikte direniyor. Renkler birbirine iyi karışıyor birde. Genel olarak palet bence güzel sadece birkaç renk dışında renkleri çok cazip gelmiyor artık. Birde tozutuyor evet.

13 haziran 23:43

91. Aldığım ilk paletti, o yüzden benim için özel bir yeri var <3

Dağıtma kısmında hiçbir problem yaşamadım ama pigment anlamında çok bir şey beklememek gerekir.

Mat far sevenlere önermem çünkü farların çoğunluğu simli. Ama şu anda sahip olduğum burgundy bar ile karşılaştırırsam çok daha az simi var. Beni rahatsız etmemişti. Özet olarak memnun olduğum bir paletti ama indirimde almıştım. İndirimli fiyatını kesinlikle hak ediyor.

13 haziran 23:09