3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • oylar (18)
  • medya (6)
2

89. sanki direk simli pudra gibi. renkler paketten çok güzel görünüyor, kola süründüğünde yine iyi ama gözde durmuyorlar, uçuyorlar. iyi bir bazla öyle böyle işe yarıyabilir ama ucuz far paletlerinin genel kalitesine bakarsak hiç iyi değil. bu far palette en sevdiğim pembe tonlarıydı ama sonradan fark ettim ki normal allığı far olarak kullanmak daha kalıcı oluyor.

maybelline far paleti konusunda iyi değil. sadece (bkz: maybelline color tattoo 24 hr far) tekli farları güzel. onlar da bir harika bu arada, öneririm.

14 haziran 21:43

88. maybelline far paletlerine aldanmayacağım diyorum diyorum ama güzelim renkleriyle cezbediyorlar hep beni. her yenisi çıktığında belki formülde bir şeyler değişmiştir, bu kez renk verir, cart diye kırılmaz çıkmaz umuduyla alıyorum ama bu far paleti de farklı değil. renkleri gül kurusu ve pembe tonlarında ve günlük makyaj için çok güzel renkler ama göremiyoruz gözde. pigmentasyonu az, neredeyse sadece sim görünüyor ve tozutuyor. evde durmasına rağmen iki farı yerinden çıktı. kalıcılığı sayabileceğim az güzel özelliklerinden.

sonuç olarak öyle mükemmel şeyler beklemeyin bu paletten, ama far bazınız falan fıstık varsa daha güzel kullanılabiliyor.

14 haziran 16:02

87. Aldım ama neden aldım diyorum. Başka birşey alabilirmişim mesela çünkü bana çok simli geliyor. Birde renkleri artık o kadar hoşuma gitmemeye başladı. Sol üstten üçüncü sıradaki rengi göz pınarlarına sürmeyi seviyorum, sol alttan ilk rengi seviyorum ve onun yanındaki rengi daha abartmam gereken zamanlarda kirpik diplerime geçmeyi seviyorum. Diğer renkler beni çok soluk gösteriyor gibime geliyor. Far işine gireli çok olmadı o yüzden pigmentasyonunun az olması işime geliyor istediğim gibi çoğaltabiliyorum, kaptırmama engel oluyor. Kalıcılığı fena değil inanılmaz yağlı gözkapaklarıma çokta iyi olmayan primerimle birlikte direniyor. Renkler birbirine iyi karışıyor birde. Genel olarak palet bence güzel sadece birkaç renk dışında renkleri çok cazip gelmiyor artık. Birde tozutuyor evet.

13 haziran 23:43


86. ya bu serinin paketlemeleri çok fena :( hiç yere düşürmediğim halde 5 tanesi filan kendi kendine kırıldı.

13 haziran 23:42

85. Aldığım ilk paletti, o yüzden benim için özel bir yeri var <3

Dağıtma kısmında hiçbir problem yaşamadım ama pigment anlamında çok bir şey beklememek gerekir.

Mat far sevenlere önermem çünkü farların çoğunluğu simli. Ama şu anda sahip olduğum burgundy bar ile karşılaştırırsam çok daha az simi var. Beni rahatsız etmemişti. Özet olarak memnun olduğum bir paletti ama indirimde almıştım. İndirimli fiyatını kesinlikle hak ediyor.

13 haziran 23:09

1

84. Gerçekten iğrenç bir palet zaten hepsi durup dururken kırıldı kalan renkler de renksiz olanlar almayın aldırtmayın diyeceğim bir palet

13 haziran 13:42

83. Adı uzun, yaz paleti diye kısaltıyorum ben. Her rengini doya doya kullanıyorum. Koyu renkler daha pigmentli ama açık renkler için de uçup gidiyor diyemem. Far bazıyla kullanmadım ve ona rağmen açık renkler gün sonuna kadar çok uçmadılar. Tozutmuyor değil ama bana pek dokunmadı bu, tozutmaya dikkat edecekler muhakkak tester üründen incelesinler derim.

Sevmeyeni var, seveni de var. Benim ilk far paletim de Maybelline'in The Nudes far paletiydi (kış paletim o da) ve bu nedenle diğer markaların farlarının nasıl olduğunu pek bilemem ama en azından beni tatmin ediyor gayet. Hızlıca bir yere çıkacaksam kısa sürede kombinleyip güzelce halledebiliyorum. Ayrıca renkler tek başına da kullanılabilecek potansiyele sahip, arada değerlendiriyorum öyle de

22 mayıs 02:21


82. Görüntüsüne aldanıp aldığım, kalıcılığı ve pigmenti çok kötü far paleti, ayrıca çok tozutuyor. Far paleti bile diyemiyorum çünkü resmen renk yok.

21 mayıs 15:24

3

81. Renk skalası müthiş bir palet. İçinde benim günlük hayatta çok rahatça uygulayabileciğim birçok güzel ve kullanışlı renk bulunuyor .

Ama maalesef pigmenti iyi değil. Koyu renkler kendini belli ederken pallette müthiş duran açık renkler kendini belli etmiyor. Göz bazı kullanmadan düzgün bir sonuç almak mümkün değil gibi. Kalıcılığı da pek matah değil maalesef.

Ben indirimden 25 lira gibi bir fiyata almıştım. Bir daha aynı paleti almaktansa farklı ürünleri denemek daha mantıklı geliyor.

21 mayıs 13:16

80. gönül rahatlığıyla söylebilirim ki 8 rengini birden hit the pan yaptım. severek kullandığım far paletimdir kendisi.

medyaya ekleyeceğim yakın zamanda, fakat üst renklerle son demlerimizi yaşıyoruz, alttada iki rengin dibini gördüm.

renklerin aman aman bir pigmentasyonu yok fakat far bazıyla gayet doğal ve iyi durduğunu düşünüyorum. yeterince ışıltılı far paletlerine sahipken bunun pigmentasyonun düşük olması severek kullanmamda etkili. günlük makyajımda eğer çok uğraşmak istemiyorsam göz makyajımda elim sürekli buna gidiyor.

tozutması renkten renge çok değişiyor mesela. Açık tonlar aşırı tozutuyorken koyu tonlar biraz daha kremsi gibi.

28 nisan 01:46