girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (2)

37. Karıştırdığınızda hiçliğe doğru yol alan farlar içeren palet. her ne kadar farların renkleri muazzör olsa da, maybelline'in far işinde başarılı olmadığını bir kez daha hatırlatarak ÜzmÜştÜr..

21 temmuz 13:13

36. Renkler mükemmel ve tam benlik ama aman allahım o nasıl bir tozutmadır. Far bazı, parmakla uygulama falan hiç biri işe yaramıyor, çıldırtıyor beni. Sırf bu palet yüzünden makyaj sıramı değiştirdim. Önce gözlerden başlıyorum sonra göz altıma düşenleri temizliyorum. Sonra cilt makyajı yapıyorum bu paleti kullanırken. Bir de kalıcı değil malesef. Ama renkler muazzam. Ne olurdu az daha kaliteli olaydı.

21 temmuz 12:03

35. Bazsız hiç denemedim ama far bazı sürdükten sonra sürmek istediğim farı göz kapağıma parmağımla uygulayıp fırçayla çok hafif dağıtınca muazzam duruyor. Farları ya tek renk uyguluyorum ya da gölge yaptıktan sonra gözümün üzerini concealer ile temizleyip üzerine yine parmağımla uyguluyorum farı. Farlar aşırı yumuşak, o yüzden parmakla uygulamak en mantıklısı bence

20 temmuz 23:44


34. Wnw rose in the air bulamayınca bundan kaptım bir tane. Son kalanı aldım zaten. Dıştan bakınca renklerine vuruldum. Burda yazılanlar gibi sim meselesine katılıyorum fakat pigmentasyonu bana göre oldukça başarılı. İndirim zamanında alınabilecek temel ve hoş renklerden oluşan bir far paleti arıyorsanız seçenekleriniz arasında olabilir.

29 haziran 00:15

33. Renkleri parmakla uygulandığı takdirde pigmentini veriyor da niçin hemen gözaltlarına dökülüyor.. renkleri çok güzel ama fırçayla uygulaması zor, karıştırması imkansız bir palet. Biraz overrated olduğunu düşünüyorum. 

13 haziran 23:20

32. Önceden maybelline'in blushed nudes paletini kullanmıştım. Kesinlikle blushed nudes çok daha iyiydi. Sadece 2 mat far var ve simliler de günlük kullanıma uygun olmayacak kadar simli. Renklere aşık olarak aldım ama pişman oldum. Çok denemek istiyorsanız da indirimli dönemde almanızı tavsiye ederim.

13 haziran 23:15

31. palet bana hediye geldi yoksa o kadar ışıltılı far dolu bir paleti almazdım. az önce de kullanıp makyaj yaptım birkaç aydır da elimde söz sahibi olduğumu düşünüyorum. farlar palette aşırı dağılıyor, tozutma değil kesinlikle dağılıyor. farlar arası bir yükseklik, bir bölüm olmadığı için birbirlerine giriyorlar ve temizlemek için bir miktarını süpürmek zorunda kalıyorsunuz. palet elime geldiği gibi tek far kendiliğinden yerinden çıktı. swachlama fırsatım bile olmadı. sadece ilk girdiyi gördüm başlıkta. indirimdeki fiyatına bile drugstore çok daha güzel paletler edinilebilir. farlar göze zor oturuyor ışıltılı olanlar. swach renkleri çok güzel fakat gözde o kadar renk vermek için epey uğraşmak ve dökülmeleri kabullenmek gerek. farlar kolay dağılıyor gözde. fakat benim şayet biterse tekrar alacağım bir palet değil. sınıfta kaldı. 

22 mayıs 16:17


30. Bir ara kapış kapış gidiyordu. Sonra herkes farklı farlara yöneldi ambalaji aşırı dandik farlar ise orta-iyi denilebilir. İkinci kullanışımda sağ alttan en son far bir anda çıktı anlamadım eğer farketmeseydim o farla vedalaşabilirdik.

27 nisan 00:04

29. Kolunuza verdiği rengi asla gözünüze vermeyen far paleti... gene de bile bile almak istiyor insan renkleri o kadar güzel ve kolunuzda pigmentli ki ama almayın valla bak ne kadar zorlasanız da kullanılcak gibi değil. alp kavasoğlu tanıtım videosunda o makyajı nasıl çıkartıyor anlamış değilim.

17 nisan 02:32

28. Makyajdan cok anlamayan arkadasim bile 'biraz fazla simli degil mi?' demisti de testerina bakarken, dinlememistim. O kadar simli ki gozunuze surdugunuzde sanki pigmenti almissiniz da pigment bazsiz surmeye calismissiniz gibi. Farlar sıkıştırılmış pigment gibi, baz bir urun kullanmadiginiz zaman kaliciligi cok az ve esit bir gorunum olusmuyor. Simler gozunuzun bazi yerlerinde yapisiyor, bazi yerlerinde kaliyor, bir kismi da zaten gun icinde suratiniza dokuluyor.

16 nisan 18:53