maybelline the burgundy bar far paleti

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (2)

5. sırf sim. ışıltı değil sim yani. o nedenle de göz kapağında birikme yapıyor bence. renklerin güzelliğine rağmen ben beğenemedim, gözünüze sürünce simlerin büyüklüğü de açıkça belli oluyor. bence blush nude paletle aynı yapıda değil farlar. o yüzden beğenemedim ben. tek tek benzer renkler hem maybellinede hem flormarda hem de essenceta var, pastel nude serisi farlarda da benzer tonlar mevcut. olmadı maybelline, üzdün.

7 aralık 17:03

4. Renklerinin güzelliğine rağmen sınıfta kalan bir far paleti. Benim göz kapalarımda mı sorun var anlaymıyorum elinizle swatchladığımız renkler asla gözüme transfer olmuyor. Baktığınız zaman oldukça pigmentli duruyor fakat gözümde silinip gidiyor. Parmakla ya da fırçaylada uygulasam o güzel renklerin vurucu etkisini göremiyorum gözümde ne yazık ki. Çeşitli faz bazlarıylada denedim sonuç hüsran 

7 aralık 03:13

3. Mutlaka gidin alın diyenlere uydum gittim aldım. Pişmanım kendime hiç yakıştıramadım. Renk verişi iyi lakin içinde simler var ve dökülüyor. Sleek paletlerde de böyle dökülme oluyor ama benim için sleekin yanından bile geçemez bırakın naked heat ile mukayese edilmeyi. 

5 kasım 02:30

2. görsellerdeki swatchlarına bakınca urban decay heat paletinden başarılı görünüyor en azından farların aralarındaki ton farkı 2 ve üzeri 

29 ekim 15:26


1. Kızlar koşun gidin mutlaka edinin. HA Rİ KA MÜK KEM MEL. Watsons %50 indirimde 23.50tl şuan. Kızıl tonlarda far sıkıntısı malum. Palet kızıl ve bronz tonlarda. 10 ışıltılı 2 mat fardan oluşuyor. Mat farlar daha çok destekçi renkler vardır ya. İşte öyle. Yani ışıltılı far kullanmak isteyenler için ideal. Pigmentasyon ve kalıcılığı da çok çok iyi. Görsel ekliyorum. 

26 ekim 12:58