maybelline the burgundy bar far paleti

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (2)

12. Bugün testerını mıncıkladığımdan beri arzu nesnesi oldu bende. "Far paleti almayacağım kendi paletimi oluşturacağım" diyordum ama gerçekten her rengi aynı kalitede ve her gün kullanılabilir bir palet. Gördüm ama böylesini görmedim. İndim dereye taş bulamadım.

Hayır simli zbaaamm renklerini geçtim mat crease renkleri bile çok güzel. Allahım nolur indirimi bekleyebilecek sabrı ver bana.

15 şubat 23:14 15 şubat 23:16

11. 40 lira ile yaptığım en iyi yatırım olduğunu düşündüğüm far paleti. aldığım ilk gün eve gelir gelmez yere düşürüp en güzel rengi olan üst sıradaki soldan üçüncü rengi kırmasaydım daha iyiydi tabi. ama o bile yıldıramadı. kırılan farı azimle toparlayıp yerine koydum. öyle ya da böyle kullanmaya devam ediyorum. elim sürekli iki palete gidiyor son zamanlarda. biri burgundy, diğeri ise (bkz: maybelline the nudes far paleti). ikisi olsun başka fara ihtiyaç olmaz bence. her türlü günlük, gece makyajını kurtarırlar. kalıcılıkları ve renklerin dağılışı tabi ki bir huda veya kylie değil ama fiyat olarak da bunların çok çok altında bir palet. fiyat performans benden geçer not aldı şahsen.

10 ocak 15:09 10 ocak 15:12

10. Farlar simli ama gözde sim sim durup gelinin kız kardeşine çevirmiyor. Pigmentasyon fiyatına göre çok başarılı, bütün renkler kullanılabilir renkler. 46 lirayı bile hak ediyor bir de indirimde yakalanırsa ballı kaymak oluyor. Renklerin birbiriyle karışması gayet başarılı. Far bazıyla bütün gün göz makyajım kalıyor. Crease bölgesine derinlik katmak için mata yakın bir kahve ve küllü bir kahve var, kirpik diplerine derinlik katmak için koyu kahve de mevcut. Tek eksiği göz kapağını eşitlemeye yarayan bir rengi yok, o da gratisten wnw brulee alınarak halledilir.

31 aralık 2017 00:16


9. çok üst düzey bir far paleti.

çok güzel öyle pigmentli öyle güzel ki renkleri yani çok üst düzey renkler, çok üst düzey bir pigment. daha az güzelini yap yine alacaz yine sürecez. bir dokundurdum parmağımı tüm evi boyadı, nasıl pigment bu, nasıl güzel renk mühendisliği bu. insanı intihardan döndürür sağlığını düzeltir bu far paleti. hastanelerde tedavi olmalı, okullarda kitaplarda okutulmalı öyle bir far paleti. çok üst düzey bir far paleti yazarken elim ayağım titriyor, gözlerim doluyor, sesim kısılana kadar güzelliğine feryat ediyorum. öyle bir far paleti.

çok güzel yav. ciddiyim.

edit: tüm yüzüm sim oldu cayır cayır sim. ama değer.

30 aralık 2017 18:38 30 aralık 2017 23:47

8. Güzel renklere aldanıp alınan bir palet kendisi. Ancak 15 lira edecek bir palet sanırım normal fiyatı 40-45 cıvarlarında. Sim bombası oluyor gözünüzde farlar. 

20 aralık 2017 11:31

7. 3-4 kez kullandım, yorumlamaya geldim.

elinizde duruşları gerçekten güzel, yapıları yumuşacık. Sanki pigmente dokunup, öyle elinize sürüyorsunuz gibi. Ama her kullandığımda sanki göz kapağıma aynı rengi vermedi. fırçayla yaptığımda hiç vermedi, elimle sürdüm baya bastıra bastıra göz kapağıma ama yine de o elde ve palette olan renk gözde durmamakta. Biraz daha kurcalayıp, daha çok makyaj da deneyip tekrar editlerim.

20 aralık 2017 11:00

6. tüm maybelline far paletleri gibi başarısız ve sadece simden oluşan palet. üzerine konuşmaya bile gerek yok ne yaparsanız yapın göz kapağınız kirli gözükecektir. maybelline'den far paleti almak yerine wet n wild farlarını deneyin asla pişman olmazsınız.

8 aralık 2017 01:46


5. sırf sim. ışıltı değil sim yani. o nedenle de göz kapağında birikme yapıyor bence. renklerin güzelliğine rağmen ben beğenemedim, gözünüze sürünce simlerin büyüklüğü de açıkça belli oluyor. bence blush nude paletle aynı yapıda değil farlar. o yüzden beğenemedim ben. tek tek benzer renkler hem maybellinede hem flormarda hem de essenceta var, pastel nude serisi farlarda da benzer tonlar mevcut. olmadı maybelline, üzdün.

7 aralık 2017 17:03

4. Renklerinin güzelliğine rağmen sınıfta kalan bir far paleti. Benim göz kapalarımda mı sorun var anlaymıyorum elinizle swatchladığımız renkler asla gözüme transfer olmuyor. Baktığınız zaman oldukça pigmentli duruyor fakat gözümde silinip gidiyor. Parmakla ya da fırçaylada uygulasam o güzel renklerin vurucu etkisini göremiyorum gözümde ne yazık ki. Çeşitli faz bazlarıylada denedim sonuç hüsran 

7 aralık 2017 03:13

3. Mutlaka gidin alın diyenlere uydum gittim aldım. Pişmanım kendime hiç yakıştıramadım. Renk verişi iyi lakin içinde simler var ve dökülüyor. Sleek paletlerde de böyle dökülme oluyor ama benim için sleekin yanından bile geçemez bırakın naked heat ile mukayese edilmeyi. 

5 kasım 2017 02:30