girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (2)

41. İçindeki renklerin çoğu ışıltılı güzel bir far paleti, renkler güzel karışıyor fakat renklerden tam performans almak için ıslak fırçayla uygulamak gerekiyor. Islak fırçayla uygulanmadığı zaman sanki ışıltılı renkler tamamen mat değil de sedefli bir şekilde göze transfer oluyor. Palette gözüken o ışıl ışıl rengin aynısını elde edilemiyor. Bu paletle tek başına fazla look çıkarılabileceğini düşünmüyorum yanında ekstradan matların olduğu bir paletle daha fazla look ortaya çıkarılabilir.

31 ağustos 17:09

40. siz far paleti demişsiniz ama bu sim paleti... o simler de sadece göz kapağınızda durmuyor, her yere dökülüyor. göz makyajı yapacağım umuduyla başladığım işten sim yiyerek çıktım.

farların yapısını da pek beğenemedim. fırça kullanınca farların rengi göz kapağına tam olarak geçmiyor, parmakla uygulayınca farlardan daha iyi verim aldım. yine de paletin hakkını yemek istemem. en azından farların renkleri güzel.

30 ağustos 13:30

39. İlk aldığımda biraz kullanıp yorum yapmıştım ama fikirlerim çok değişmedi. Güncellemeye geldim; elinizdeki renk gözde yok. Palet için kısaca söylenmesi gereken şey bu bence. Sedefli değil, simli. Yapıları güzel ama neden göze renk vermiyolar çok fazla anlamadım. Elbette renk veriyolar ama pandaki ve eldeki kadar değil. Islakken daha iyi tabi. Ama çokta fark etmiyor. Bence sür-çık far olarak kullanmaya uygunlar. Göz kapağınıza parmakla bırakıp, bronzer ile gölgelendirme yapınca hem kolay hem ışıltılı makyaj oluyor. Bazsız denemedim, kapatıcımı baz olarak kullanıp sabitliyorum genelde. Böyle kullanıldığında 5-6 saat düzgün durdu, sonra çok az silindi gibi. Alınabilir bence indirimlerde, çünkü fiyatı sanırım 30 lira civarına düşebiliyor. Fiyat/performans olarak çok geçerli olmasa da orta not alır :) 

26 ağustos 18:47


38. Aylar önce indirimde görüp aa ne güzel renkleri var diye aldığım tek far paletim. Ama çok simli ya. Hani günlük kullanılacak gibi değil. Sadece dört rengini kullanıyorum. En açık rengi bazen göz pınarlarıma sürüyorum, mat renklerin koyu olanıyla kaşlarımı dolduruyorum ve eyeliner çekiyorum, bir en koyu simli rengi tek başına kullanıyorum bazen. Diğerleri ne bileyim karışmıyor, dökülüyor falan. Bir de hiç kalıcı değil. Kullandığım renkler bitince atacağım :(

26 ağustos 17:19

37. Karıştırdığınızda hiçliğe doğru yol alan farlar içeren palet. her ne kadar farların renkleri muazzör olsa da, maybelline'in far işinde başarılı olmadığını bir kez daha hatırlatarak ÜzmÜştÜr..

21 temmuz 13:13

36. Renkler mükemmel ve tam benlik ama aman allahım o nasıl bir tozutmadır. Far bazı, parmakla uygulama falan hiç biri işe yaramıyor, çıldırtıyor beni. Sırf bu palet yüzünden makyaj sıramı değiştirdim. Önce gözlerden başlıyorum sonra göz altıma düşenleri temizliyorum. Sonra cilt makyajı yapıyorum bu paleti kullanırken. Bir de kalıcı değil malesef. Ama renkler muazzam. Ne olurdu az daha kaliteli olaydı.

21 temmuz 12:03

35. Bazsız hiç denemedim ama far bazı sürdükten sonra sürmek istediğim farı göz kapağıma parmağımla uygulayıp fırçayla çok hafif dağıtınca muazzam duruyor. Farları ya tek renk uyguluyorum ya da gölge yaptıktan sonra gözümün üzerini concealer ile temizleyip üzerine yine parmağımla uyguluyorum farı. Farlar aşırı yumuşak, o yüzden parmakla uygulamak en mantıklısı bence

20 temmuz 23:44


34. Wnw rose in the air bulamayınca bundan kaptım bir tane. Son kalanı aldım zaten. Dıştan bakınca renklerine vuruldum. Burda yazılanlar gibi sim meselesine katılıyorum fakat pigmentasyonu bana göre oldukça başarılı. İndirim zamanında alınabilecek temel ve hoş renklerden oluşan bir far paleti arıyorsanız seçenekleriniz arasında olabilir.

29 haziran 00:15

33. Renkleri parmakla uygulandığı takdirde pigmentini veriyor da niçin hemen gözaltlarına dökülüyor.. renkleri çok güzel ama fırçayla uygulaması zor, karıştırması imkansız bir palet. Biraz overrated olduğunu düşünüyorum. 

13 haziran 23:20

32. Önceden maybelline'in blushed nudes paletini kullanmıştım. Kesinlikle blushed nudes çok daha iyiydi. Sadece 2 mat far var ve simliler de günlük kullanıma uygun olmayacak kadar simli. Renklere aşık olarak aldım ama pişman oldum. Çok denemek istiyorsanız da indirimli dönemde almanızı tavsiye ederim.

13 haziran 23:15