yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (3)

  49. Renkleri ve pigmentasyonu çok güzel. Ancak çok fazla tozutma yaptığını düşünüyorum. Göz altlarıma simler dökülüyor makyaja ilk olarak ten ürünlerinden başladığım için zorluk çekiyorum. Pek kalıcı değil ama bu benim göz kapağımdan kaynaklı olabilir.

  22 ağustos 00:30

  48. Tozutma problemi var, yüze simleri dökülüyor ama bence markanın en iyi paleti. Düğün/davet için kullandığım bir palet. Renk vermesi çok iyi. 2 mat rengiyle de baz/geçiş yapıp diğer renkleri genelde fırçamı ıslatarak kullanıyorum. Özel günler için yeterli ve popüler her renk mevcut.

  21 ağustos 14:39

  47. ah ilk göz ağrım ilk paletim 🤩

  2 mat 5 ışıltılı renklerler oluşuyor evet bazı renkleri de simli

  bordo tonlarında bir palet arayanlar bakabilir farların yapısı ve kalıcılıkları güzel bence

   ya fırçayı ıslatarak ya da parmağımla uyguluyorum en güzel etkiyi böyle veriyor

  eksileriyse farları dökülüyor bu paleti kullanacaksam önce göz makyajını yapıyorum kesinlikle yapıları yumuşak olduğu için yanınızda taşıyorsanız kırılabiliyor(bende 1 rengi kırıldı ve presledim performansı aynı) panlar arasında bariyerler olmadığı için farlar birbirine karışabiliyor

  yanımda taşımayınca bu sorunlar da olmuyor tabi 🤷🏻‍♀️

  21 ağustos 11:56

  46. İki seneye yakın bir zamandır sahip olmama rağmen sadece kahve tonlarını ve sol üstteki beyaz simli rengini kullanıyordum. Diğer renkleri sürdüğümde parça parça simli duruyordu. Yakıştırmadığımdan kullanmadım hiç. Dün makyajımı silmeden önce ıslak bir fırçayla sıcak tonları uyguladım ve bayıldım. Hem rengi çok güzel ve tok oldu hem de o çirkin parça parça görüntü oluşmadı. Bundan sonra kesinlikle kullanacağım palet. 

  21 ağustos 09:40

  45. Maybelline paletleri içerisindeki en güzel palet budur sanırım. Renkler çok güzel ama tozutma problemi var denildiği gibi. Simli olmasından dolayı da yüze çok dökülüyor. Ambalajı dandik, hiç çantaya atmadım bu yüzden.

  5 haziran 17:51

  44. Renklerine bayıldığım fakat kalıcılık sıkıntısı yüzünden çok elimin gitmediği bir far paleti. Far bazıyla kullansam bile kısa sürede uçup gidiyor gözümden akşamı getiremiyorum yani. Bende kırılma problemi olmadı ama ben sürekli evde kullandım çantama atıp götürmedim hiç o yüzden olabilir. Şimdi olsa almazdım malesef ama renklerinin hatırına tutuyorum.

  21 nisan 01:24

  43. tam olarak az önce üstten 3. renk bende de kırılmış bulunmakta.renkler gerçekten çok güzel ve pigmentli.en sağ alttaki morumsu mürdümümsü rengi her gün kullanıyorum oldukça başarılı bir şekilde dağılıyor.palette tek sevmediğim renk üstten 5. renk,sanki o rengin ne pigmenti var ne de ışıltısı yani kullanılmıyor.altına glitter bazı sürünce belki bir derece hale geliyor.totalde fiyat/performans olarak en başarılı bulduğum paletlerdendir.

  9 şubat 16:21

  42. Aralık ayında Gratis'ten indirim sırasında aldım. Bir iki gün önce internette Naked Cherry paletini görünce çok beğenmiştim ama o parayı asla vermem bir far paletine (bu lafımı ileride yiyebilirim tabi). Mağazada Burgundy Bar paletini tesadüfen görünce, renklerin Cherry paletine benzediğini düşünüp aldım. Buradaki yorumları okumamıştım o sırada. Olumsuz yorumları okuyunca üzüldüm ama paleti kullanmaya başladıktan sonra aldığıma hiç pişman olmadım. Öncelikle herkes farların kırılıp yerinden çıktığını söylediği için yanımda taşımayıp sadece evde kullanıyorum. Renklere bayıldım. Nötr beyaz tenime iyi uyum sağladılar. Simli olduğunu herkes yazmış ama ben günlük makyajımda hafif pırıltı sevdiğim için benim için sorun olmadı. Kalıcılığı az gerçekten ama ben the balm put a lid on it far bazı ile kullanıyorum, o yüzden sabahtan akşama kadar dayanıyor. Bence indirimde alınabilecek güzel bir palet.

  6 ocak 22:23

  41. (yazar: gizemdr) Arkadaşımız renkleri zaten çok açıklayıcı şekilde anlatmış. Üstten üçüncü rengin sadece bende kırıldığını zannedip üzülüyordum, hiçbir paletimde o güne kadar kırılma sorunu yaşamamıştım. Bu renklerin tamamını parmaklarımla sürüp dağıtmam gereken yerlerde fırçaları minik hareketlerle kullanıyorum. Fırçayla süreyim dediğimde ağzım yüzüm sim içinde kalmıştı. Benim gibi far tozlarını temizlemekle zaman harcamak istemiyorsanız farları parmaklarınızla yavaş yavaş arttırarak kullanın. Tozutmasına rağmen renklerin güzelliği olağanüstü! (gizlinot: ❤)

  9 aralık 2018 18:45 9 aralık 2018 18:46

  40. benim de üst sıradaki 3.rengi kırıldı arkadaşımınki de aynı yer. seri üretim hatası bence o. ama cidden iyi bir palet ambalajı vs iyi olsa daha da iyi olurdu.

  9 aralık 2018 18:14 9 aralık 2018 18:56