maybelline the colossal big shot maskara

3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (7)
  • medya (6)

34. lash sensational’a bayılan bir insan idim fakat daha sonra zaten seyrek olan kirpiklerimi tek tek kaybetmeye başlayınca üzülerek yeni maskara arayışlarına çıktım. ağırlık yapmıyor, tek tek ayırıyor ve topaklanma yok. uzatması da benim için yeterli öyle aman aman bir uzatma değil fakat hacim pek göremedim maalesef. lash sensational’dan aldığınız verimi alamıyorsunuz -takma kirpik etkisi-

normalde maskaraları açınca yoğun ve ıslak bir kıvamla karşılaşılır ama big shot böyle değildi. nasıl desem sanki paketinin(?) yarısından az bir miktar ürün var gibi geldi bana. fırçayı daldırıp çıkarınca bir daha daldırma isteği geliyor. ay şu an bir şüpheye düştüm daha önce açılmış mıydı ki? tester üründü de sonra bant mı yapıştırdılar? sizin ürününüzde böyle mi acaba, aydınlatın beni

16 şubat 23:18

33. Tek tek ayirip uzatmasi ve kolay temizlenmesi disinda pek bi artisini gormedigim maskara. oysa ki fircasina aldanip siyahlik ve dolgunluk/hacim beklemistim. Yapisi ne cok sivi ne cok kati, kirpikleri birbirine yapistirmiyor ama uclarinda biraz topaklanma yapti bende. Ne cok sevdim ne nefret ettim, kirpiklerde agirlik yapmiyor bu yuzden gunluk olarak tercih edilebilir. Bitince tekrar almam.

13 şubat 01:38 13 şubat 01:39

32. uzun ama dümdüz kirpiklerimi (kirpik kıvırıcıya rağmen) örümcek bacağı gibi yapan maskaradır. o kadar şişirildi ki sırf meraktan aldım. Oysaki maybelline'in şimdiye kadar denediğim bütün maskaralarından memnun kalmıştım. Bana göre örneğin bir rocket volume değildir.

28 ocak 23:30


5

31. Hacim vermesini ve kalıcılığını çok beğendiğim bende takma kirpik etkisi yaratan maskara.ilk başta kuru çıkıyor ama iki üç kullanımdan sonra normal rimel ıslaklığına geliyor bu yüzden hiç bulaşma yapmıyor.3 aydır kullanıyorum hala etkisi aynı benden tam puan aldı.

24 ocak 20:51

30. Bilmiyorum belki benim gözlerim küçük diyedir ama fırcası bana aşırı büyük geldi bu rimelin ve ne zaman sürsem kirpiklerimi birbirine yapıştırıp koca hacimli bir topak haline getirdi. Ben pek memnun kalmadım. Lash sensational a devam ediyorum.

24 ocak 09:31

29. Kıl yapılı fırça.Kuruması hızlı ve gün içinde dökülme yapmıyor.Ayrıca akma gibi bir problemi yok ki zaten suyla dahi biraz zor çıkıyor.

24 ocak 09:12

28. Benim kullanıp neredeyse hiç beğenmediğim maskara oldu. Bana kuru mu denk geldi yoksa yapısı mı kuru bilemiyorum ama maskarayı sanki 3 5 ay kullanmışım gibi kuru bir yapısı vardı. Denildiği gibi sıfır hacim ve dolgunluk. No make up için ideal denebilir ama maskarasız olmakla etkiyi yaratacaksa neden sürmeye vakit harcayayım.

Beğenmeyip çöpe attım bunu ve yerine indirimsiz 15 tl'ye essence'in 18 saat kalıcı ve kıvırma etkisi veren maskarasını aldım ve çok memnunum hem simsiyah hem dolgunluk veriyor hem de kalıcı.

Maybelline'den maskara almıyordum artık hiç almam.

24 ocak 08:21


5

27. Az önce dustan çıktım gözümde rimel vardı silmeden duşa girdim çıkarmayı unutmuşum, ve çıktığımda sadece gözüme biraz bulaşmış haldeydi çıkınca makyaj temizleme suyuyla çıkardım. Suya dayanıklılık okey de bu kadarı da pes dedirtti, big shot sen benim bebeğimsin

24 ocak 02:59

26. eskiden güzel rimel yok diye söylenip aldığım her rimeli beğenmedim diye sağa sola atarken artık her rimel almaya gittiğimde yeni güzel bir sürü rimel buluyorum. teşekkürler kozmetik sektörü.

kıl fırça çok sevmem normalde ama bu rimelim fırçasını çok beğendim. ince uzun olması çok hoşuma gitti. ince olduğu için daha kolay kontrol sağlayabiliyorum kalın olduğunda sağa sola hemen bulaştırabiliyorum. uzun olduğu için de hem daha hızlı uygulanıyor hem de en aralara bile giriyor gibi hissediyorum.

siyahlığı çok hoşuma gitti hem tek tek ayırdı hem biraz volume verdi. volume olayında çok başarılı değil ama kötü de değil. benim kirpiklerim orta boy düz ve ince o yüzden bende bariz yoğun kirpik görüntüsü yarattı. tek kötü yanı kirpikleri kıvrık tutma konusunda iyi değil. tamamen dümdüz olmadı ama yarı yarıya düşüyor. lash sensationalda hiç öyle bir sorun yaşamamıştım ama lash sensationala göre daha volumelü ve daha siyah.

19 ocak 15:58

25. maskaranın biraz kuru bir yapısı var. fırçasını görünce çok yüksek bi beklentim yoktu ama sürünce hem tek tek ayırdı hem de fazlasıyla uzattı. gün içinde akmadı ve kirpikleri dökmeden rahatça çıktı.

30 aralık 2017 19:48