3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (12)
  • medya (6)

44. Geçtiğimiz cuma gratis kasa arkası indiriminin ve muhteşem ambalajının cazibesine kapılarak aldığım, beklentilerimin üzerinde çıkmış olan üründür. bir rimelden istedğim hacim vermesi olmadı şimdiye dek, uzun gösteren ve kirpiklerde topaklanma yapmayan rimelleri tercih ediyorum. Bu rimelin fırça yapısının beklentimi karşılamayacağını düşünmüştüm ancak ters köşe oldum.  istediğim gibi olmasının yanı sıra uzun saatler gözümde kalmasına rağmen akma- bozulma vs. Yapmadı ve temizlerken de herhangi bir zorlukla karşılaşmadım. 

13 nisan 22:00

43. Günlük kullanım icin ideal olduğunu düşündüğüm maskara. Ilk açtığınızda bile cok ıslak bir yapısı yok.Kirpikleri tek tek ayılıyor ve guzel bir uzunluk sağlıyor. Kaldırması da gayet başarılı. Hacim beklentisi olanların anlaşabilecegini pek sanmıyorum. Bende gün içinde hiç dökülme yapmadı. Indirimde bakılabilir.

9 nisan 18:07

4

42. Nispeten uzun ve yine nispeten kıvrık kirpiklerimin (yani dışardan kirpiklerim olduğu görülebilecek kadar) iyi anlaştığı günlük maskara.

Kirpikleri tek tek ayırıyor. Güzelce renk veriyor. Biraz kaldırdığı da söylenebilir. Doğal, abartılı görünmeyen günlük kirpikler için tercih edilebilir.

Not: bu maskara kirpik kıvırıcıyla kıvrılmış kirpikleri sevmiyor. Kıvırıcı kullanma alışkanlığınız varsa başka bir rimel denemenizi öneririm.

30 mart 15:55


41. Hiç beğenmediğim maskaradır. Olan kirpiklerimi de yok etti. Kıvırdığım kirpiklerimi anında düşürdü. Ne uzattı, ne ayırdı zaten hacim falan da vermedi. Maskarasız kirpiklerim daha iyi görünüyordu diyeyim siz anlayın.

30 mart 15:26

40. Ambalajına tutulduğum bir maskara öncelikle.Ama ben de beğenmedim bu maskarayı. İlk açıldığında yapısı çok ıslaktı ve bulaşıyordu.Sonradan oturdu yapısı.Fırçası sık kıllı.Valla kirpiklerimi arşa çıkarmadı doğal bir görünüm verdi.Hacim olarak da eh.Tek tek ayırmasına lafım yok ama kirpiklerimi döktü bir arkadaşım da almıştı o da aynısını söyledi. Üzgünüm,bir Push Up Angel değilsin.

8 mart 23:33

39. lash sensational’a bayılan bir insan idim fakat daha sonra zaten seyrek olan kirpiklerimi tek tek kaybetmeye başlayınca üzülerek yeni maskara arayışlarına çıktım. ağırlık yapmıyor, tek tek ayırıyor ve topaklanma yok. uzatması da benim için yeterli öyle aman aman bir uzatma değil fakat hacim pek göremedim maalesef. lash sensational’dan aldığınız verimi alamıyorsunuz -takma kirpik etkisi-

normalde maskaraları açınca yoğun ve ıslak bir kıvamla karşılaşılır ama big shot böyle değildi. nasıl desem sanki paketinin(?) yarısından az bir miktar ürün var gibi geldi bana. fırçayı daldırıp çıkarınca bir daha daldırma isteği geliyor. ay şu an bir şüpheye düştüm daha önce açılmış mıydı ki? tester üründü de sonra bant mı yapıştırdılar? sizin ürününüzde böyle mi acaba, aydınlatın beni

16 şubat 23:18

38. Tek tek ayirip uzatmasi ve kolay temizlenmesi disinda pek bi artisini gormedigim maskara. oysa ki fircasina aldanip siyahlik ve dolgunluk/hacim beklemistim. Yapisi ne cok sivi ne cok kati, kirpikleri birbirine yapistirmiyor ama uclarinda biraz topaklanma yapti bende. Ne cok sevdim ne nefret ettim, kirpiklerde agirlik yapmiyor bu yuzden gunluk olarak tercih edilebilir. Bitince tekrar almam.

13 şubat 01:38 13 şubat 01:39


37. Yaklaşık 3 aydır hergün kullandığım, tam bir günlük kullanım maskarası. Uzun yapıda kirpiklerim var. Benim için yapıştırmadan ve topaklanmadan hacim veren çok beğendiğim bir maskara oldu. Uzatması pek yeterli değil. (gizlinot: Aslında uzatma aramıyorum ama çok daha iyi uzatan maskaralar kullandım.) Lash sensational kadar zor temizlenmiyor. Ama çok kolay da temizlenmiyor. Siyahlığı gayet iyi griye kaçmıyor. Ambalajı da çok cool. İndirim döneminde şans verilebilir bir ürün.

30 ocak 18:35

36. uzun ama dümdüz kirpiklerimi (kirpik kıvırıcıya rağmen) örümcek bacağı gibi yapan maskaradır. o kadar şişirildi ki sırf meraktan aldım. Oysaki maybelline'in şimdiye kadar denediğim bütün maskaralarından memnun kalmıştım. Bana göre örneğin bir rocket volume değildir.

28 ocak 23:30

35. bu zamana kadar 2 tane kullandığım ve etkisine bayıldığım bir ürün oldu ancak çok çabuk kuruyor ya. Umarım bu sorunla bir tek ben karşılaşmamışımdır :(

25 ocak 17:49