3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • oylar (17)
  • medya (6)

60. Günlük bir maskara çıkarken zorlamamaz, biraz kolay akıyor görüntüsü güzel

17 ağustos 21:58

59. kirpikleri güzelce kıvıran ve hacim veren bir maskara evet uzunluk da veriyor ama diğer iki konuda daha başarılı ama kalıcılığına söylenecek söz yok adana sıcağında alt kirpiklerden dahil asla akmıyor gözünüzü ovduğunuzda bulaşmıyor 

kısacası çok başarılı bir maskara herkesin denemesini tavsiye ediyorum

14 ağustos 11:07

58. uygun fiyatlı en iyi maskara diyebilirim..tek tek ayırması için dikkatlice sürmenizi öneririm onun dışında akmaz bendeki siyah rengi harika ilk fırsatta kahverengisini de almak istiyorum.

Bir de eğer türkan şoray kırpığı istersem max factor un false lash epic'i ile birlikte uyguluyorum :)

13 ağustos 08:02


57. ben bu maskarayı çok sevdim.uzatıyor,tek tek ayırıyor.evet,belki hacim vermedi ama günlük bir maskara için yeterince uygun.ayrıca max factor rimelleri gibi gözlerimde alerji de yapmadı.

30 temmuz 23:51 31 temmuz 00:00

56. Birini bitirip ikincisini almadan önce farklı bir ürün deneyim diye lash sensational almıştım. Neden yine aynısından almadım diye pişman oldum. Big shot candır aşktır bitanedir. Seyrek ve cansız kirpiklerimi önce kıvırıp sonra sürüyorum ve hem kıvrıklığını sabitliyor hem de sanki kirpik ekiyor 😍 lash sensational da güzel güzel de bir big shot değil. Son gratis indiriminden yine bir adet yedekledim. Hayatımın maskarası.

Ha bu arada ilk açıldığında çok ıslak  olduğu için ben ilk bir kaç gün ağzını tam kapatmadan bıraktım birazcık kurudu ve sonunda muhteşem kıvana erişti.

17 haziran 16:14

55. Büyük umutlarla alıp üzüldüğüm maskaradır. Kirpiklerim uzun, hacime ve ayrılmaya ihtiyaçları var. Bu maskara ise kirpiklerimde hiçbir iyi etki sağlamadı, sadece bildiğiniz siyaha boyadı. Ayrıca yapışkan, kolay bütünleştiğini düşünmüyorum.

9 haziran 01:37

54. ıslak değil. uzun ve orta yoğunlukta, kıvrık denebilir kirpiklerim var. beklentim ayırıp hacim vermesiydi, kesinlikle ayırmıyor, hacim de vermiyor. İki üç teli birbirine yapıştırdığı için 7-8 tane kalın kirpik tanesi varmış gibi oluyor. Sanırım fırçasını çıkarıp sevdiğim başka bir fırça ile kullanmayı deneyeceğim, sürdüğüm en başarısız maybelline maskarası olabilir.

Edit:evdeki atmaya kıyamadığım bitmiş one by one’ın fırçası ile sürdüm Harika oldu. ambalaj da uyuyor. üst pembe alt parlak sarı biraz şopar oldu ama performans on numara. huzur içinde ölebilirim.

6 haziran 13:23 8 haziran 01:32


53. Lash sensational isimli maskaranın kirpiklerimi tek tek ayırması gönlümü fethetmişti ta ki kirpiklerimi döktüğünü farkedene kadar.. (Yine de atmadım tabii, bitene kadar ara sıra kullanacağım.) Sonra gratiste bir indirim zamanında testerını denedikten sonra bana kıl fırçalı maskaraları sevdiren colossal big shota denk geldim. Günlük kullanım için harika. Akma, kirpikleri dökme ya da istenmeyen herhangi başka bir etki görmedim. Gündüz sürdükten sonra gece makyajımı silene kadar kirpiklerim düşmüyor, uzunluğunu çok güzel koruyor, yalnız siyahlığı biraz etkisini yitiriyor gibi geliyor. O kadarını da sorun etmiyorum. Bitmesine yakın oldukça stoklamaya devam edeceğim 😍😍

26 nisan 11:10

52. Geçtiğimiz cuma gratis kasa arkası indiriminin ve muhteşem ambalajının cazibesine kapılarak aldığım, beklentilerimin üzerinde çıkmış olan üründür. bir rimelden istedğim hacim vermesi olmadı şimdiye dek, uzun gösteren ve kirpiklerde topaklanma yapmayan rimelleri tercih ediyorum. Bu rimelin fırça yapısının beklentimi karşılamayacağını düşünmüştüm ancak ters köşe oldum.  istediğim gibi olmasının yanı sıra uzun saatler gözümde kalmasına rağmen akma- bozulma vs. Yapmadı ve temizlerken de herhangi bir zorlukla karşılaşmadım. 

13 nisan 22:00

51. Günlük kullanım icin ideal olduğunu düşündüğüm maskara. Ilk açtığınızda bile cok ıslak bir yapısı yok.Kirpikleri tek tek ayılıyor ve guzel bir uzunluk sağlıyor. Kaldırması da gayet başarılı. Hacim beklentisi olanların anlaşabilecegini pek sanmıyorum. Bende gün içinde hiç dökülme yapmadı. Indirimde bakılabilir.

9 nisan 18:07