3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • oylar (18)
  • medya (7)

68. türkiye'ye geleceği zaman alp kavasoğlu çok abartıyor falan diye düşünmüştüm. iki ay önce şans verip alıp kullandım. çok güzel bir şekilde dolgunluk ve ayırma veriyor. ben kendimde çok uzun olmayan ama ayrı ayrı hacimli görünen takma kirpik takmış görüntüsü verdiğini düşünüyorum. ama en sevdiğim özelliklerinden bir diğeri de Maybelline The Falsies Black Drama kullanırken yaşadığım dökülmenin bu maskarada olmaması. siyahlığı da güzel, çok daha koyu renk kirpikleri olanlanlar için ekstra siyahı da var. indirimdeki fiyatı ve performansı gayet üst düzey. bana tek garip gelen yanı black drama bana baya uzun süre 3 ay falan normal gidiyordu ancak bu iki ayda bitme belirtileri göstermeye başladı.

kamu spotu: Dermatologlar maskaraları her 2 ya da 3 ayda bir değiştirmemizi tavsiye ediyor.

20 ekim 18:24 20 ekim 18:28

67. genelde plastik fırçalı maskaralar kullandığım için bu sefer kıl fırçalı denemek istedim ve bu ürünü aldım fakat çok memnun kaldım diyemem. Bence ortalama bir maskara. yapısı kuru, tek tek ayırma ve uzatma konusunda yeterli değil. kıvırması ve siyahlığı güzel. belki de ben plastik fırçayla uzun uzun kirpiklerimi taramayı sevdiğim için bu ürünle anlaşamamış olabilirim. Kıl fırça sevenler memnun kalabilir. 

9 ekim 23:02

66. Kirpik döken maskara. Yaklaşık bir 7 senedir maybelline’nin rimellerini kullanırım bu rimel de baya övülmüştü bence övüldüğü kadar yok her sürdüğümde kirpiklerimi döküyor.

3 ekim 02:51


65. Go extreme’in sıvı yapısı nedeniyle kirpiklerimi birbirine karıştırmadan ayırarak, topaklanma yapmadan kirpiklerimi kaldırıyorum ardından bu maskarayı üzerine sürdüğümde istediğim hacmi, dolgunluğu, kirpiklerim olduğundan daha uzun göstermesini de çok seviyorum :) sadece ten makyajı yapmaya gerek kalmadan sadece bunları sürüp dışarı çıkıyorum günlük hayatımda bana yetiyor :)

25 eylül 10:40 29 eylül 12:10

64. kirpikleri güzelce kıvıran ve hacim veren bir maskara evet uzunluk da veriyor ama diğer iki konuda daha başarılı ama kalıcılığına söylenecek söz yok adana sıcağında alt kirpiklerden dahil asla akmıyor gözünüzü ovduğunuzda bulaşmıyor 

kısacası çok başarılı bir maskara herkesin denemesini tavsiye ediyorum

14 ağustos 11:07

63. uygun fiyatlı en iyi maskara diyebilirim..tek tek ayırması için dikkatlice sürmenizi öneririm onun dışında akmaz bendeki siyah rengi harika ilk fırsatta kahverengisini de almak istiyorum.

Bir de eğer türkan şoray kırpığı istersem max factor un false lash epic'i ile birlikte uyguluyorum :)

13 ağustos 08:02

62. ben bu maskarayı çok sevdim.uzatıyor,tek tek ayırıyor.evet,belki hacim vermedi ama günlük bir maskara için yeterince uygun.ayrıca max factor rimelleri gibi gözlerimde alerji de yapmadı.

30 temmuz 23:51 31 temmuz 00:00


61. Birini bitirip ikincisini almadan önce farklı bir ürün deneyim diye lash sensational almıştım. Neden yine aynısından almadım diye pişman oldum. Big shot candır aşktır bitanedir. Seyrek ve cansız kirpiklerimi önce kıvırıp sonra sürüyorum ve hem kıvrıklığını sabitliyor hem de sanki kirpik ekiyor 😍 lash sensational da güzel güzel de bir big shot değil. Son gratis indiriminden yine bir adet yedekledim. Hayatımın maskarası.

Ha bu arada ilk açıldığında çok ıslak  olduğu için ben ilk bir kaç gün ağzını tam kapatmadan bıraktım birazcık kurudu ve sonunda muhteşem kıvana erişti.

17 haziran 16:14

60. Büyük umutlarla alıp üzüldüğüm maskaradır. Kirpiklerim uzun, hacime ve ayrılmaya ihtiyaçları var. Bu maskara ise kirpiklerimde hiçbir iyi etki sağlamadı, sadece bildiğiniz siyaha boyadı. Ayrıca yapışkan, kolay bütünleştiğini düşünmüyorum.

9 haziran 01:37

59. ıslak değil. uzun ve orta yoğunlukta, kıvrık denebilir kirpiklerim var. beklentim ayırıp hacim vermesiydi, kesinlikle ayırmıyor, hacim de vermiyor. İki üç teli birbirine yapıştırdığı için 7-8 tane kalın kirpik tanesi varmış gibi oluyor. Sanırım fırçasını çıkarıp sevdiğim başka bir fırça ile kullanmayı deneyeceğim, sürdüğüm en başarısız maybelline maskarası olabilir.

Edit:evdeki atmaya kıyamadığım bitmiş one by one’ın fırçası ile sürdüm Harika oldu. ambalaj da uyuyor. üst pembe alt parlak sarı biraz şopar oldu ama performans on numara.

6 haziran 13:23 7 eylül 01:14