3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (282)
  • oylar ()
  • medya (4)

282. maybelline lash sensational'ın hiçbir şekilde tam olarak çıkmamasından ve çıktığında da kirpiklerimin canına okumasından bıkıp yağmur vardar'ın videosunda görerek almıştım, severek kullanıyorum. evet çok acayip kocaman kirpikler falan yapmıyor ama uzatıyor tek tek ayırıyor, günlük olarak şahane bir maskara bence.

9 ekim 22:12

281. kendime aldığım ilk maskaradır. çok hacim ve siyahlik vermek yerine doğal hafif kıvrık bir görüntü sağlayan bana hafif canlılık katsın diye sürekli sürdüğüm canım maskaram.      waterproof bir ürün olmamasına rağmen saatlerce ağladığımda da hiç akmayarak beni şaşırttığını belirtiyor ve gidin alin diyorum 

28 eylül 20:40

280. Çok hoşuma gitmedi.Hacim vermiyor pek uzattığı da söylenemez sadece hafif makyaj yaptığım günlerde sürüyorum.

25 eylül 15:10


279. push up drama kadar olmasa da biraz zor kuruyan bir maskara - ya da ben beceriksizim her yere bulaştırıyorum -

fırçası çok güzel ama bittiğinde alacağımı sanmıyorum.

21 eylül 17:19 21 eylül 19:00

278. bana göre hacim vermesi yok kirpikleri tek tek ayırdı denebilir ve uzun gösterdi kirpiklerimi.

bunu tek başına kullanırken çok sevmedim ben ama mesela ilk katı bununla uygulayıp ikinci katı volume etkili bir maskarayla geçtiğim zaman çok çok sevdim. sizde eğer memnun kalmadıysanız boşa gitmesin böyle deneyebilirsiniz.

17 eylül 02:13

277. Fırçası çok güzel kendi meh olan rimel.

Siyahlığı,kirpikleri kıvırması,incecik fırçası çok güzel ama akıyor.deli akıyor arada başka suya dayanıklı rimellere batırıp fırçasını kullanıyorum.ne vardı az sağlam olsaydı favori rimelim olabilrdi.

16 eylül 16:35

276. Testerını denedim. Uzun, siyah kirpiklerimi hafif tarayıp ayırdı sevdim duruşunu. Fırçasının ince olması çok iyi. Tombul fırçalı maskaralar topaklanma yapıyor genelde kirpiklerimde ve çok abartı duruyor.

Girizgahtan sonra asıl konuya geleyim.

Gratis'te indirim yokken 38 liraya görmüştüm ama indirime girer diye almamıştım. Bugün arkadaşımla avm turladık resmen ve fiyatlara biraz bakınca şok oldum. Gratis'te 23 lira, watsons'ta 37 lira ve rossmann'da 28 lira civarıydı. Gözlerim fal taşı gibi açıldı gerçekten. Bundan sonra fiyat karşılaştırmadan hiçbir şey almam. Babam haklıymış(gizlinot: Swh).

16 eylül 16:29


275. şuanda kullandığım, eğer düzgün sürülürse kirpikleri çok iyi kıvıran maskaradır. ancak çok kalıcı olduğunu düşünmüyorum bence kolay akıyor ve sürerken çok dikkatli olmalısınız aksi halde gözaltınıza vs bulaşabiliyor.

10 eylül 23:38

5

274. Tek başına kullanmayı sevmediğim mutlaka Maybelline'nin diğer maskaralariyla kullanmaya bayıldığım bir ürün.biterse bi daha bi daha alacağım.

1 eylül 21:06

273. Çok güzel bir maskara. Tam olarak kirpikleri kavramadan kıvırmak için kirpiklere birkaç kez değdirip uygularsanız, kirpik kıvırıcı olmadan kıvrık kirpiklere ulaşabilirsiniz. Sabah uyguladığınızda akşama doğru çok az dökülme yapabiliyor onun dışında çok beğendiğim bir maskara.

29 ağustos 12:25