3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (11)
  • medya (1)
5

43. Hiç makyaj yapmak istemediğim günlerde bile mutlaka kullandığım maskara. Hacim vermesi, kıvırması, tek tek ayırması, zorlanmadan temizlenmesi ile bir maskaradan beklenen her şeyi veriyor. Alp Kavasoğlu’nun önerisiyle almıştım ve evet çok güzel kokuyor. 

6 kasım 16:02

42. Uzun suredir lash sensational kullaniyorum ve artik yetersiz geldigini farketmem sonucu yeni bir maskara denemek istedim. 

Gratis indirimi sirasindayken big shot ve totalı inceleyip testerlarini denerken arkamdaki totali tavsiye etmesi sonucu aldim. Hindistan cevizi kokusu benim cok hosuma gitti oncelikle. Onun disinda kirpiklerime cok guzel hacim verdi uzatti. Lash sensationaldan daha iyi geldi. Silmesi de cok rahat bulasmadan kolaylikla temizleniyor. Yeni favori maskarami buldum <3

22 ekim 13:56

41. watsons web sayfasında 20tlye düştüğünü ve kargonun da bedava gördüğümde şans vermek istedim. ilk sürümümde sabah 8den akşam 9a kadar gözümde kaldı ve ben gerçekten çok beğendim. uzun zamandır görüşmediğim çoğu kişiden kirpiklerin çok güzel gözüküyo iltifatını duydum. kokusu ve yapısını beğendim hece çıkarırken hiç zorlanmadım ve kirpiklerimi dökmedi.fakat indirimsiz alınabilir mi açıkcası pek emin değilim.

30 eylül 18:04


5

40. Herkes kokusundan bahsetmiş, ben koku almadım. Şayet hindistan cevizi kokusunu sevmiyorsanız bu sizi rahatsız etmeyecektir. Kıl fırça, kirpikleri ağırlaştırmadan dolgunlaştırdığını söylüyor yalnııııız gün içinde kirpikler dolgunluğunu kaybediyor.

23 eylül 23:30

39. Satışa çıktığından beri aldığım tek maskara. Baya siyah yapıyor ve hacim veriyor ve uzatıyor. Çok kıvırmıyo o yüzden kirpik kıvırıcı şart. Hindistan cevizi yağlı olduğu için de kirpiklerim gözle görülür bir biçimde arttı. Biraz ıslak yapıda o yüzden arada göz kapağıma bulaşıyor 

16 eylül 22:16

38. Cuma günü indirimden aldım. Hacim verir diye umarak aldım, merak ettiğim bir üründü. Uzun bir süre geçtikten sonra tekrar edtilerim burayı. Üç günlük kullanıma göre;

(Kirpiklerim uzun, seyrek, füme (?????) tonlarında)

- Kirpiklerimi çok güzel kaldırdı, ortadakiler kaşlarıma değiyordu. Kirpik kıvırıcı ile daha yüksek bir seviye elde edebilirim diye düşünüyorum.

-Çıkarması çok kolay. Kirpiklerimi aşırı kurutmadı. Dökülme yaşamadım.

-Kokusu nispeten güzel.

-Verdiği siyahlık benim için tatmin edici. Genellikle siyahlık versin diye özellik aramam ama arasam güzel olurmuş. Beğendim.

- Yeni kullandığım için olsa gerek, oldukça ıslak. Hacim vermek gibi bir özelliği var ise de kirpiklerimi birbirine yapıştırdığı için gözlemleyemedim. Biraz kuruması için ağzını açık tutma riskine de girmek istemiyorum. Çünkü ürün çok hafif. Sanki hemen bitecekmiş gibi. Kıvamını tutturmak için önerisi olan var ise lütfen bilgilendirsin beni.

-Günlük kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum

-Ben kıl fırça çok tercih etmediğim için alışık değilim sanırım kullanmaya. Göz kapaklarıma ve diplerime çok bulaştırıyorum. Ancak çok kolay çıkıyor. Parmağınızla veya bir ürün kullanmadan bile kuru kulak çubuğu temizlemek işinizi görür. (Göz kapaklarım yağlı.)

Şimdilik gözlemlerim bu kadar. İleride editlerim. "Wow" etkisi yaratmadı bende. İndirimli hali 22.95 idi. Daha fazlasını hak etmez. Sarışınlar, kumrallar, siyahlığından dolayı memnun kalabilirler diye düşünüyorum :)

Edit: Yazım hatası

16 eylül 12:34 16 eylül 12:37

37. Son zamanlarda kirpik dökülmesi yaşıyordum, bunu alınca azaldı ama bunda ürünün etkisi var mı yoksa sadece stresli bir dönemi atlattım diye mi böyle oldu bilmiyorum. Ama zaten bunun dışında da çok güzel. Çok uzun ve biraz da dolgun gösteriyor. Maybelline'in diğer maskaraları bayağı bir zor çıkıyordu, bu öyle de değil. Kısaca güzel, bir daha alınır.

12 eylül 16:28


36. 6 ay olmuştur heralde alalı. ürün ambalajında açıldıktan sonra 6m içinde kullanılması gerekir sembolü var. ondan mıdır bilmem şu sıralar kirpiklerimi dökmeye başladı. o yüzden attım bende:/ malesef göz kapağına da bulaşıyor ama hacim vermesi gayet iyi. bir daha alır mıyım sanmam.

9 eylül 14:21

5

35. Colossal big shot maskaradan sonra deneyip sevdiğim ikinci kıl fırçalı maskara bu oldu. Klasik rimel kokusundan uzak, hafif ve hoş kokusu var. Kendiliğinden biraz kıvrık, uzun, seyrek kirpiklerimi neredeyse tek tek ayırıyor, kaşlarıma değecek kadar uzatıyor ve dolgunluk veriyor. Kirpik kıvırıcı kullanmadığım halde sağladığı etki birkaç saat sürüyor. Olumsuz tek yanı gözlerimi maskara kurumadan kırpınca kaşlarımın altına bulaşmasıydı, onu da bir süre bekleyerek hallediyorum. Bitince yine alacağım.

7 eylül 18:36

34. Gözkapağına çok ama çok ama çok bulaşan maskara. Göz makyajını bozuyor bu yüzden, açık renk far sürdüğümde koyulaşıyor. Kokusu eh işte çok da sevmedim ama kötü de değil.

Hacim iddiasında başarılı. Hacim verdi, ayırdı dipten uca sürünce kirpikleri kaldırdı. Ama gün içinde o kaldırma etkisini kaybediyor ve kirpikler düşüyor.

İlk sürdüğümde dedim ki tamam bu benim günlük maskaram. Artık başka bir şey almayayım. Bulaşmasını da yeni açmış olduğum için nispeten ıslak yapılı olmasına bağladım. Sürüp okula gittim kirpiklerin barbie kirpiği gibi olmuş denildi, ayrı mutlu oldum. Ama her sabah her sabah bunu temizlemekle uğraşmak ister miyim bilmiyorum. Ayrıca diğer maskaralarla kombine de kullanamadım, kipriklerim yapıştı tutkal sürmüşüm gibi iğrenç durdu.

Bu bitene kadar yerine başkasını bulmazsam verdiği hacim ve ayırma için tekrar alabilirim.

28 temmuz 15:24