sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (22)
  • medya (1)
  5

  55. Açık tenliyim. Kirpiklerim çok ince ve seyrek.Kakaolu kahverengi olanini aldim. Hic ağırlık yapmadı. Tek tek ayırdı ve hacim verdi. Çok güzel kokuyor. Birbirlerine yapıştırdığını söyleyen süslüler olmuş bence çok çok hafif yapısı var formülasyonu da rahatsızlık vermiyor.Aplikatörü rimelden çıkardıktan sonra fazla ürünü sıyırıp hızlıca kirpiklerinizi taramanız gerekiyor. Yavaş uygulamada ürün donduğu için her rimelde topaklanma sorunu yaşarsınız. Ben baya sevdim bu ürünü.

  21 haziran 11:59

  54. Yakın bir arkadaşımın önerisiyle almıştım. Çoğu yorumda da belirtildiği gibi ilk başta oldukça ıslak, tam kıvama geldi dediğinizde de birden kuruyor. Ayrıca aşırı parfümlü bu da hiç hoşuma gitmedi. Gözlerimi çok fazla sulandırıyordu. Sulanınca da gözüme kaçıp çok yakıyordu aynı şekilde makyajımı silerken de gözümün yanmasına sebep oldu. Biraz kullanayım almışken diye zorladım kendimi ama olmadı. Zaten kurudu ben de attım çöpe, bir daha da asla almayacağım bir maskara.

  29 mayıs 00:05

  53. Maybelline maskaralarını hep başarılı bulmuşumdur. Ancak bu ürün maybelline maskarası içerisinde en vasat bulduğum üründür.

  kirpiklerim nispeten kıvrık, uzun ancak sarı olduğu için kıl maskaralar ilk tercihim olmakla birlikte çoğu maskaradan maksimum performansı alırım. Ancak bu ürünün sevdiğim tek özelliği, hindistan cevizi kokusu oldu. Ilk açıldığında oldukça sıvı yapısı nedeniyle kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. Istediğim görünüme kavuşturmadı. Sonraki zamanlarda da sıvı yapısı normale döner diye beklerken kuruyuverdi. Gözden kolay arınması iyi hoş ama bu kadar çabuk kuruması ile verilen parayı hak etmediğini düşünüyorum.

  19 mayıs 20:22 19 mayıs 20:50

  3

  52. maybelline'in bugüne kadar kullandığım en vasat maskarası benim için. fırça yapısı boyutu ve şekli itibariyle başta hoşuma gitmişti. yalnız yapısı bir garip. başta ıslaklığı fazlaydı hadi dedim normaldir. buna rağmen çok ilginç bir şekilde kısa sürede kuruyarak beni gerçekten şaşırttı. iki ay olmadan maskara bitti gitti. açık falan da bırakmadım yani nasıl oldu anlamıyorum.

  neyse bunlar dışında dediğim gibi fırça yapısı kirpikleri iki katta günlük makyaja hazır hale getirecek kadar hacim verme konusunda iş görür. daha fazlası yok. siyahlığı da yeterli gelmedi nedense bana. öyle yoğun ve simsiyah kirpikler istiyorsanız hiç denemeyin bile.

  bunun dışında kirpiklerde ağırlık yapmıyor ve çok kolay temizleniyor. misel sularla bile çok rahat temizleyebildim.

  bu maskarayı en iyi pazarlayan iki şey var bana göre. biri ambalajının rengi ve tipiyle rakipleri arasından çok kolay ayrılıyor. diğeri de kapağını açtıktan sonra burnunuza hafiften gelen hindistan cevizi kokusuyla satın alma dürtüsünü tetikleme yolunu seçmiş marka biraz da olsa. o alışıldık maskara kokusu bu üründe yok yani. kısaca maybelline'in bu maskaradaki satış politikasını, loreal'in les chocolats serisindeki mat rujlarına benzetiyorum. onlar da çikolata kokusuyla yankı uyandırmayı başarmıştı malum. koku ve ambalaj tamam tüketicinin zevk ve tercihlerini etkileyen kanıtlanmış bir şey. yalnız vasat bir ürünü satabilmek için asla yeterli değil.

  14 mayıs 21:18 14 mayıs 21:22

  51. İlk başta ıslaktı sevmemiştim.

  sonra kıvama geldi ve Severek kullandım.

  Sonra kurudu nefret ettim.

  Ben maskaranın kullanma ömrü boyunca belirli bi kıvam ve formülde kalmasını bekliyorum. Kirpikleri uzatma dolgunlaştırma kadar formülünün kalıcılığı da benim için önemli. Bu maskara kıvamı iyiyken gerçekten dolgun efekt veren özel günlerde dahi kullandığım asla akmayan bi maskaraydı. Ancak tekrar almam. Maskarada seçenek çok hem drugstore hem highend. Yeni şeyler denemek lazım 

  14 mayıs 15:22

  3

  50. maalesef hiç ama hiç beğenmediğim maskaradır kendisi. 4 aydır kullanıyorum, çok fazla maskara kullanmıyorum, kullandığımda da tek kat geçiyorum genellikle.

  bundan birkaç ya öncesine kadar favoruim yves rocher sexy pulp idi fakat hem markaya önyargımın oluşması hem de sexy pulpın kirpiklerimden dökülüp gözaltlarımı boyaması nedeniyle bir şans vermek istedim. sloganı "tüy kadar hafif kirpikler" olan bu maskara, hayatım boyunca kullandığım kirpiklerimi en fazla yapıştıran maskara oldu. kirpiklere güzel bir hacim veriyor bunu inkar edemem, ama sürdükten beş sonra bile eliniz çarptığında bütün kirpikleriniz birbirine yapışabiliyor. yine de kuruyup bitene kadar bir şekide idare ediyorum. bir daha alacağımı sanmam.

  14 mayıs 08:23

  3

  49. başka bir süslünün de dediği gibi pembe rengine kanıp aldığım maybelline maskarasıdır. aslında yeni ürünler denemeyi de çok severim o yüzden bir şans verdim. benim için tek iyi yanı o maybelline ne has plastik kokusu yok, çok hoş bir hindistan cevizi kokusu var. eksilerine gelirsek; hiç bir şekilde dolgunluk vermedi, siyahı yoğun değil, kirpiklerimi birbirine soktu, yapış yapış oldular. bir daha almam, alanı da uyarırım.

  5 nisan 11:14

  48. big shot'u çok severek kullanıyorum. bitince yenisini almaya gittim ama bunun tester'ine baktığımda fırçası big shot'a benziyor bir şans vereyim dedim. doğal görünüm veriyor, çok siyah değil ve kolay temizleniyor. uzun süreli kullanımda, hava da biraz sıcaksa azıcık aşağıya bulaşabiliyor.

  tanım: maybelline'nin overrated rimellerinden birisi.

  23 mart 16:02

  47. Gratiste 15 liralık puanımın son günü olması ve haftasonu indirimlerinin efsane tırt olması sebebiyle hadi bunu deneyeyim bari diyerek aldığım maskaradır. Güncel gratis fiyatı 34.99. Okuduklarımdan sonra acaba çok kuru çıkar mı diye düşünmedim değil ama yapısını sevdim. Alır almaz dnemek için sürüp fitnessa gittim, bir saat terleyerek çalıştım. Üst kirpiklerimden akma yapmadı. Alt kirpiklerimden tüm maskaralar akar. Sadece unutup gözümü ovaladığımda dökülme yaptı o da normal. Özel gün maskarası asla değil ama hacim vermesi iyi. Kullandıkça editleyeceğim.

  23 mart 14:29

  46. Geçen sene ışıltılı reklamlarına kanıp indirimi beklemeden aldığım maskara. Orta halli bir maskara. Kolay temizleniyor, göz altlarima dökülme yapmadı. Aman aman bir hacim ve kıvırma etkisi yok. Eksilerine gelinceee kirpiklerim birbirine giriyor resmen, tek tek ayırmıyor. Uzatma etkisi arıyorsaniz çok bir şey bekleyeceğiz bir ürün de değil. Bir de maybelline maskaralarina has bir burun yakan bayat koku var bilirsiniz, Hindistan cevizi kokusu az da olsa onu kapatabilmis. Puanım 2.7/5

  O güzel pembesine kandım aldım işte.s

  15 ocak 15:39