yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • oylar (39)
  • medya (1)
  4

  62. hindistan cevizi yapı içeren dolayısıyla hoş kokulu maskara. ama içerdiği yağdan mıdır bilemiyorum, aylardır kullanıyor olmama rağmen fazla ıslak bu yüzden kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor hep. biraz kuruduktan sonra kirpiklerimi taramak zorunda kalıyorum.

  ekstra bir kirpik kaldırma etkisini gözlemlemedim. diğer rimellerde olduğu gibi sadece lash sensational bu bakımdan çok çok daha iyiydi üstelik tek tek ayırıyordu da. ayrıca gün içinde göz altlarımda siyah, minik minik dökülmeler yaptığını fark ettim. fırça yapısını, verdiği hacmi ve uzunluğu diğer maybelline rimellerine göre beğeniyor olsam da sanırım bir daha almayacağım. zaten 24 tlye mi ne almıştım şimdi fiyatlar ateş pahası :(

  şu anki fiyatına, bundan çok daha güzel rimeller bulacağıma eminim.

  28 ağustos 18:53

  2

  61. maybellinein tüm maskaraları arasında en hayal kırıklığı olanı. yapış yapış bir kıvamı var ve normalde maskaralarin 3-5 gun sonra kendine gelip kivamini bulmasi bunda bir turlu olmuyor. sürdükten sonra kuruması uzun zaman alıyor. görünüş olarak da sensationalın yanından bile geçemez.

  23 ağustos 14:03 27 ağustos 09:48

  2

  60. Daha ilk açtığımda ıslaklığı iyi olsa da cok cabuk kurudugu icin daha cok kuru oldugu zamanlarda kullanmak zorunda kaldım. Sürüyorum sürüyorum maskara sanki ucuyo hicbisey yapmiyo. Zaten kıl fircadan nefret ederim orasi ayri ama ilk basta istediğiniz şekli verseniz de gün içinde yeniden uçuyo. 15 gün kullanip atmak isteyenler icin ideal(!)

  17 ağustos 20:13

  4

  59. Şükürler olsun diyorum. Bitirmeden yeni ürün almayı hiç sevmiyorum ve aldığım maskaraya mahkum oluyorum. Arkadaşta bu maskarayı görüp denememle sonunda aradığımı buldum. Benim güzel kirpik anlayışım dokununca kırılacak gibi duran aşırı belirgin kirpikler değil. Belirgin, kalkık ama hala kıl tüy olduğu belli olan, yumuşak duran kirpikler. Bu bana sağladı bunu. Tek tek ayırıyor, kaldırıyor ve plastik gibi göstermiyor. İndirimde bulursam alacağım. Tabi önce rocket volume belasından kurtulmam lazım 🤦‍♀️.

  17 ağustos 19:57

  58. Kirpiklerim normalde çok dolanır birbirine bununla gerçekten tek tek ayrıldı o açıdan ben memnun kaldım

  12 ağustos 12:09

  5

  57. Kirpiklerimi lifting yaptırmışım gibi bir hava veren muhtemelen her bittiği zaman alacağım beni kendine bağlayan bir maskaradır.

  Negatif yönlerini yazayım; - kokuyor. Buram buram parfüm h.cevizi kokuyor ve resmen bu koku bütün gün kalıyor asla geçmiyor ya da uçmuyor.

  - Jölemsi bir yapısı var ilk iki hafta boyunca. Iki haftanın sonunda ancak kendini toparlıyor ve istediğim yapıya ulaşıyor.

  Beni rahatsız edenler sadece bu kadar şimdi de pozitif yanlarını yazayım; - kirpiklerimi allah katına kadar çıkartıyor. - tek tek ayırıyor. - ağırlık yapmıyor. - kirpiklerim gözle görülür bir şekilde uzadı. Evet, şaka yapmıyorum. Muhtemelen içindeki h.cevizi kirpiklerimin uzamasına neden oldu ve bu yüzden bayıldım bu maskaraya. Daha kıvrık ve daha hacimli duruyorlar.

  Sırf bu son neden yüzünden sürekli almayı düşünüyorum. Sıcak yüzünden akma da yaşamadım.

  Alın aldırın demek istemem ama alın aldırın fiyatı dışında bütün negatif yönlerini bile göz ardı edebilirim ama tabi drug store maskaraya göre fiyatı bir hayli uçuk.

  11 ağustos 12:30

  56. bende maskara akmaz ama bu baya baya akıyor. hacim ve uzunluk konusunda da başarısız buldum. bir daha asla almam.

  26 temmuz 13:04

  2

  55. Akan maskara. Bende ilk defa bir maskara bunu yaptığı için şaşkınım. Açılış ıslaklığı olabilir dedim fakat üstünden 4 5 ay geçti hala akıyor. Kuru göz çevrem adına beklediğim bir olay değildi. Çöp oldu ne yazık ki.

  25 temmuz 17:58

  5

  54. o kadar güzel bir kokusu var ki. kokusunun yanında etkisi de güzel. çok güzel uzatıyor ve dolgunlaştırıyor kirpikleri. fırçası çok güzel cidden. takma kirpik etkisi diyorlar ya her maskara için ama alakası yok, heh işte bu maskara onlardan değil. bu cidden takma kirpik etkisi de yaratıyor ama öyle itici bir duruşu yok. maybelline'nin diğer maskaralarını hiç sevmem hiçbirinin güzel bir duruşu yok kirpikte ama bunu çok sevdim. bitince tekrar şans veririm.

  24 temmuz 14:45

  5

  53. Açık tenliyim. Kirpiklerim çok ince ve seyrek.Kakaolu kahverengi olanini aldim. Hic ağırlık yapmadı. Tek tek ayırdı ve hacim verdi. Çok güzel kokuyor. Birbirlerine yapıştırdığını söyleyen süslüler olmuş bence çok çok hafif yapısı var formülasyonu da rahatsızlık vermiyor.Aplikatörü rimelden çıkardıktan sonra fazla ürünü sıyırıp hızlıca kirpiklerinizi taramanız gerekiyor. Yavaş uygulamada ürün donduğu için her rimelde topaklanma sorunu yaşarsınız. Ben baya sevdim bu ürünü.

  21 haziran 11:59