girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (169)
  • medya (9)

169. Maybelline highlighter göz kalemi var yurtdışında onun Türkiye'ye gelmesini dört gözle bekliyorum

ilgili medya:
1
21 mayıs 00:44

168. Bu aralar genelde yapmadığım bir şey yapıp tüm maskaralarımı açtım. Ne zaman(gizlinot: O gün) maybelline rimel kullansam kirpiklerim döküldü. Bendekiler lash sensational ve falsies volume express black drama rimeller.

10 nisan 20:41

167. bugüne kadar bronzer'ı hariç kullandığım hiçbir ürününden memnun kalmadığım için artık denemediğim marka. bronzer da çok iyi değil ama hiç değilse çabuk bozulmadı.

rujları fiyat-performans olarak ithal bir ürün için normal ama yerel markaların renk verme başarısı daha yüksek bana göre. ayrıca yine aynı ya da biraz aşağıdaki fiyat grubundaki yerel markalara göre kısa ömürlü. örneğin alix avien'den birkaç sene önce aldığım ruj hala bozulmadan duruyor, maybelline'den daha sonra aldığım rujlar önce kötü kokmak sonra kurumak aşamalarıyla bozuldu.

rimelleri bir l'oreal kadar iyi ve uzun ömürlü değil.

affinitone kapatıcısını kullandım, hayatımda kullandığım en başarısız kapatıcı. kapatıcılığı çok düşük, oksitleniyor, ayrıca göz etrafım kuru olmasına rağmen gün içinde kaybolup gidiyor.

17 mart 15:14


166. Hangi rimelini denediysem kirpiklerimi yapıştırıp 3 tel bıraktı. 2 tanesine şans verdim (gizlinot: rocket, lash sensational) , ikisini de açtıktan 2 ay sonra kullanmaya başlayabildim, o kadar ıslak yapılıydılar. Bir daha bu markadan rimel falan almam. Stick rujları çok başarılı. Mat olanlar gerçekten mat ve yapıları çok kremsi ve rahat, ışıltılılar lip balm olarak kullanılabilecek kadar nemli. Ten ürünü olarak affiniton fondöten, fit me fondöten, superstay pudra ve affinitone pudra, master concealar, age rewind kullandım. Age rewind hariç hepsinden çok çok memnun kaldım. Age rewind malesef yağ bezesi yaptı bende de.

Colossal kajal kalemini kullandım, deli gibi akıyordu. Burgundy far paleti mükemmel bir palet, the balmın far bazıyla birlikte harikalar yaratıyorlar.

8 mart 21:57 8 mart 22:01

165. yani indirim döneminde bile alınacak ahım şahım şeyler bulamıyorum kendisinden artık. kendini yenilemiyor gibime geliyor

15 kasım 2017 22:31

164. Gigi hadid koleksiyonunun bir bölümü trendyola gelmiş markadır.

(link: https://m.trendyol.com/#!/maybelline-new-york---gigi-hadid-koleksiyonu/butikdetay/171413?utm_source=loreal&utm_medium=masthead_mobile&utm_campaign=gigixmny_masthead_mobile şurdan) bakabilirsiniz. rujlar fena gözükmüyo ama gereksiz pahalı olmuş.

15 kasım 2017 00:06 15 kasım 2017 00:54

163. Bence uygun fiyatlı maskarada üstlerine yok. Hepsi ayrı ayrı çok güzel. Lash sensational, rocket, one by one hepsi farklı ihtiyaçlarımı karşılıyor. Seviyorum sözlük (gizlinot: Swh)

21 eylül 2017 20:38


162. yeni ürünleri gelmiş dün gördüm,

creme tattoolardan creme de rose, metallic pomegranate,infinite white renkleri gelmiş.

ayrıca metallic lipsticklerde gelmişti.

21 eylül 2017 12:00

161. maskaralarını en çok beğendiğim marka. çok pahalı markaların maskaralarını kullanmadım.Ama diğer uygun fiyatlı denilecek pek çok markanın maskaralarını kullandım. Bence en iyisi maybelline. Uzun süre kullanınca o markadan sıkılıp yeni birşeyler denemek istiyorum .Ama dönüp dolaşıp tekrar burdan alınca yine memnun kalıyorum.Bence maskara almak istiyor ve kararsızsanız bu markayı tercih edebilirsiniz.

15 eylül 2017 10:47

160. rimellerinin uygun fiyatlı en iyi rimeller olduğunu düşünüyorum,fondoten olarak da fit me kullandım,yağlı ciltler için uygun fiyatlı kapatıcılığı arttırılabilen bir ürün gayet memnunum tek eksisi renk skalası çok dar en açık rengi kireç gibi duruyor yüzümde anca bronzer ile ısıtıyorum yüzümü, bir ton koyusu ise bariz ten rengim gibi durmadı.

16 temmuz 2017 15:55