girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (3)

61. aslında amerikan basınında zengin koca avcısı olarak biliniyor. bu tarz bir sürü habere denk geliyorduk düğün zamanı. üst entryde bir süslü bu kadarını kendi bile hayal etmiyordu herhalde demiş ama baya kate gibi planlı bir şekilde harry ile tanıştırılıyor, o sırada sevgili var ve tanışır tanışmaz çocuktan ayrılıyor falan. kate de william'ın hangi okulda okuyacağı belli olduğunda okul değiştirip onun okuluna geçiyor. bilen bilir okulda tanışıyorlar zaten. biraz okuyun istedim. herkes kendi şansını kendi yaratır. gerçek hayatta kül kedisi masalları yoktur.

2 saat önce 1 saat önce

60. Tabiki ingiltere kraliyet ailesinde olan herkes gibi süslü püslü reklemdır. Gidip sorsanız şimdi ordan birisine biz onları çok seviyoruz bütün dünyaya reklamımızı yapıyorlar der. Ama benim merak ettiğim bu bebeğin ekonomiyi ne kadar değiştireceği, çünkü yıllar önce kate ilk çocuğunu doğurmaya yaklaştığında insanların her biri çocuğa kendi çapında bir hediye alıp ekonomiyi bilmem kaç milyon hareketlendirmişti. Aynı yıllarda kendisi ingiliz olan ingilizce öğretmenime konuyu açtığımda vay efendim onların hayatı için bizim maaşımızdan kesinti oluyor, benim paramla milyonluk düğün yapıyorlar tarzı bir karşılık almıştım. Velhasıl sonuç şu ki bunları anası reklam olsun diye doğurmuş.

dün 21:33

59. nerdeeen nereye demekten kendini alamıyor insan. iyi ki zengin koca avcısı, plancı programcı biri değilmiş. olsa, böyle bi evlilik yapamazdı. hollywood camiasından zengince birini bulurdu en fazla. bu kadarını kendisi bile hayal edememiştir herhalde.

bu evlilikte sevginin de olduğuna inanıyorum ama meghan açısından mantık ağır basmış gibi görünüyor. kaderciliği pek sevmem ama hayatta şans faktörü de var be arkadaş.

dün 15:46


58. -ayy philip görüyor musun, o kadar dedik hemen çocuk yapma, durdu durdu tam giderayak yaptı, çocuk afrikalarda hastalık kapacak! yok yok, bu küçük gelin delirtecek beni.

kraliçe elizabeth II.

tanım: harryciğimin narin narin yari, katein eltisi, george, charlotte ve louis' in yengeleri.

dün 14:00

57. Çirkinella. Kate' in eline su dökemez.

dün 11:48

56. Bana hareketleri bir prenses diana kadar doğal ve içten gelmemektedir. 

dün 10:58

55. kadın 37 yaşında evlenince bir an önce doğurmak istemiş kime ne? 2-3 çocuk istiyorlarsa zaten yaşı ilerlemeden doğurması gayet mantıklı.

dün 10:00


54. feminist, tatlı,şanslı güzel susseximiz.

dün 08:16

53. Evet size soracaktı zaten ne zaman hamile kalacağını. Bir haddinizi bilerek ‘eleştirin’ ya .

Gelecek yıl bebeği doğacak olan eski oyuncu, yeni Sussex düşesi. 

dün 06:48

52. kate sinsisinden daha çok sevdiğim prenses.

edit: ooo kate fanları sıkı çalışmış hahhaah. 

dün 01:47 dün 10:13