yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (1)

  1. Hsbc nin Türkiye'den çekilmesini seçim sonuçlarına bağlayan küçük enişte:)

  ah be çılgın; halbuki adamların Türkiye piyasasından çekileceği 6 aydır biliniyordu,twitter da ergen ergen takılacağına açıp bir iki ekonomi haberi izleseydin,okusaydın.

  onu bırakta,bilalcik gemicikleri bağlasın diye angara ya deniz getirmen gözlerimi yaşarttı.

  kendisinin bir numerolu hayranıyım,cem yılmaz'ın tahtına adaydır gözümde:))))))

  tanım: kendisini maliye bakanı zanneden belediye başganı:P (gizlinot: gülerken ağzımı bıraktım)

  12 haziran 2015 08:27

  2. İstifa haberiyle, "olmaz ama ya olursa??!!" Dedirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı.

  Çıkan istifa söylentilerine cevaben "sazanlar, gitmiyorum işte" gibi bir ifade kullanmış. Gerçekten, ülkemin başkentinin belediye başkanına yakışacak bir üslup çünkü burası Türküyeee...

  12 ağustos 2016 19:27 12 ağustos 2016 19:34

  3. giderse bizimdir, gitmezse fıskiyelerin prensi olarak kalmaya devam edecek olan ankara büyükşehir belediye başkanı. 23 yıl yani dile kolay, bu adam akp'den önce de vardı her an her şey olabilir tabii ama bir yandan da çok istifa annecim.(gizlinot: swh)

  ankara'nın taşına bak

  gözlerimin yaşına bak

  uyan uyan gazi kemal

  şu feleğin işine bak

  diye ruhi su ne de güzel söylerdi birden aklıma geldi.

  3 ekim 2017 01:23


  4. Ayyy gidiyo mu ? Ben çok heyecanlandım çünkü. 25 yaşımdayım ve benim için kendinden öncesi yok. Sanki kendisi belediye başkanı değil de Ankara nın sahibiymiş gibi. Seçim zamanları bile gitmesine hiç ihtimal vermemiştim

  3 ekim 2017 13:01

  5. bu sefer vallahi gidiyor. (gizlinot: çok şükür yarabbim)

  23 ekim 2017 19:52

  6. "azrail'in gelir kendi

  ne ağa der, ne efendi

  sayılı günler tükendi

  yolun sonu görünüyor."

  sözleri nasıl da anlamlı olan bu parçayı kendisine armağan etmek istediğim kişi. birkaç gündür dinlerken kendisi aklıma geliyor de.

  23 ekim 2017 20:01

  7. sevincinizi bölmek gibi olmasın ama adam seçimle falan değil baya bir diktatörün emriyle gitti 'o' diktatörün gücü sizi kaygıya düşürmüyor mu? yani kimseye algısı düşük muamelesi yapmak istemem ama ayaklar altına alınan milli irade, demokrasi ve halkın seçimi falan şu an yok hükmünde tamam hepimiz biliyorduk böyle olabileceğini ama yarın öbür gün sizin oy verdiğiniz başkan görevden alındığında da normal görecek misiniz bunu?

  melih gökçek onursuz bir insandır bunu bugüne dek ankaraya yaptıktıları ve ankaradan çaldıkları için söylüyorum. kendisinden nefret ederim özellikle odtü ormanına karşı kanunsuz hareketleri yüzünden gözümün önünde ölse sus vermem o kadar tiksiniyorum kendisinden ama bu adam ankara'nın yarısını satın almış, bir cemaatin desteğini arkasına almış, üyesi olduğu partiden daha uzun süre boyunca siyaset yapmış bir adam. bu adam bile ister tehdit ister danışıklı dövüş olsun bi şekilden görevden el çektirildi. yerine gelecek olan da oy çokluğunu almış olan mansur yavaş değil ankaralının 'henüz' oy bile verememiş olduğu atanmış bir başkan olacak.

  kendisini zırt pırt her panoda görmeyeceğim için artık seviniyorum ama gidişinin halkın eliyle olmasını dilerdim.

  bir de soru cevapta bile soran olmuş bu başkanların istifaları fethullah gülenle olan bağlantıları yüzünden fetö'nün siyasi ayağı henüz deşifre olmadı hah işte ona girmeden önce akp'deki fetöcüleri yollamak ve bakın akp ne kadar masummuş hiç fetöcü yok demek melih gökçek'in okyanus ötesine yolladığı selamları hafızalardan silemeyecekleri için melih gökçek ve kadir topbaş gibi fethullah gülenle yediği içtiği ayrı gitmeyen insanları partiden uzaklaştırıyorlar. ha sayın cumhurbaşkanımız fethullah gülenden uzak bir insan mıydı tabi ki hayır ama bunu soracak kaç gazeteci kaç siyasetçi kaldı allah aşkına.

  başkanlık falan hikaye tabi ama ben günün birinde kendisinden parsel parsel sattığı ankaranın, odtü ormanının, kendine bağladığı toplu taşıma araçlarını tek seçenek yapıp halktan topladığı paranın ve çaldığı oyların hesabının sorulacağı günü görmek isterim ama onun için önce big brother gitmeli.

  23 ekim 2017 21:00


  8. Haydan gelip, huya gitmek üzere olan şahısçıktır :) seçimle gelmedi zaten o yüzden seçimle gitmesi de saçma olurdu.

  24 ekim 2017 00:28

  9. başkanlık sistemini hâlâ destekliyor mu merak ediyorum.

  24 ekim 2017 00:35

  10. tüm Türkiye olarak tek sorun onun istifasi gibi davranıyoruz bence. Yani tv haberlerinde o gazete sayfalarında o sözlükte bile o. Nedir yani bu çok anlamsız

  24 ekim 2017 11:35