sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • medya (12)

  93. Tekstil piyasasında ürünlerinin taklit edildiği iddia ediyodu, dava açıyodu falan, kendi çok orijinalmış gibi çünkü! komik geliyor bana ya fazlasıyla komik ve orijinal değil. 

  30 haziran 16:40

  92. Gözler kapalı, ağız yarım açık, orgazm oluyor gibi fotolarından ben baydım yeminle!

  9 haziran 14:45 9 haziran 15:25

  91. Bu pull&bear olayından yeni haberim oldu.. kendine kesinlikle güvensizliği devam ediyor..hala eksik ve daha önce de yazmıştım paranoyak, olmayan şeyleri de olmuş gibi hayalinde yaşayıp anlatmaya bayılıyor.kendini hala shopluyor, pohpohçu yorumcuları ile aşk yaşamaya devam etsin..hala youtube’a girememesi de sesinden dolayı olabilir, dalga geçilceğini biliyor!! bulaşık bi kız, millete kezo diyo da kendi baş kezo, çakma melis

  30 mayıs 01:18

  90. Neden bi ürün tanıtırken gözü kapalı kendinden geçmiş gibi poz veriyor? Gerçekten ilk kez baktım instasına hep öyle yapmış üstte de dendiği gibi ağzı da açık. Bu bence tvdeki bi şey yiyince/içince/kullanınca hayatı mucizevi şekilde değiştiren reklamların sosyal medya versiyonu. Hiç samimi değil, olması da gerekmez belki ama aynı zamanda hiç orijinal de değil ve gerçekten çok sıkıldık. 

  23 mayıs 09:17

  89. ağzını kapamışşşşşşşşşş

  (link: https://www.instagram.com/p/BxvDOJxnLRY/?utm_source=ig_web_copy_link link)

  23 mayıs 09:11

  88. eski twitter fenomeni. gerçekte güzel bi kız fakat şimdiki storylere bakınca twitter zamanından eski fotoğraflarının tamamen shoplu olduğunu düşünüyorum. ya da bilmiyorum, o zamanlar gerçekten güzel geliyodu. ınstagrama geçti kendi giyim markasını çıkardı. simple tarzda denilebilecek ürünler çıkarıyor. ben önceden yaptıklarını ya da ürünlerine bastığı ingilizce cümleleri orjinal falan sanıyordum. ama kızımızın tek numarası ingilizcesinin olmasıymış. meğer pinterestte bulduğu sözleri kıyafetlere uyarlıyor. tekstilin atarlı giderli sözlerle adeta demet akalını olmuştur bu sayede gözümde.

  önceden bi durusu vardı, ya samimi bu kadın mert derdim, söyledikleri paylaştıklarını beğenirdim dürüsttü. ne zamanki fahiş fiyatla sattığı kıyafetlerden gelen para yetmedi ve o "benim bi durusum var youtube'a girmem bilmem ne" klişesinin yanında her fenomenin youtuberların bloggerların fotoğraflarının altına yorum doldurmaya başladı, hepsine sırnaşmaya başladı, o gün bitti bu kadın gözümde. üstüne bi de "ben reklam yapmam asla ama her paylaştığım sold out oluyo yeaaa" triplerinin yanında reklam yapmaya başladı. daha kaliteli zannederdim.

  bir de mad'ın askerleriyiz diye gezen bi kitlesi var, eminim burda da vardır onlardan belkide seri eksi yerim umrumda değil ama, kızlar uyanın. bu kadın kadar kitlesini kullanan ve para harcatmaya yönelten başka biri daha yok. bi de storylerde saçma salak 2iqluk yakınmaları var "abi tırnağım kırıldı yeeeeaaaaaaaa. abi türkiye çok güzel burda yediklerimizin çöpünü döküyoruz türkiyede masaya bırakıp gidiyoruz yeaaaa" gibi saçma salak dertler gerçekten beyin hücrelerime saldırmaya başladı. düzenli aralıklarla da elamsi yeşil gözlerini çekiyor sadece. bu nasıl bi narsistlik ya tamam yeşil gözlüsün de milletin mb'larını bi sal be kardeşim. bi de kaba bi ses tonu var "abi nası yaaaaaa" triplerinde storyleri var, zamanın "tikican" diye adlandırılan, içinde büyük oranda kezbanlık barındıran biri gibi gelmeye başladı bana.

  en son delirdiğim ve bu girdiye vakit ayırmama sebep olan olay da şu aslında. bütün herkeste bu var ama bu kadın bi başka aptal yerine koyarak yapıyor. coachella19'a gitmiş ve bir fotoğraf yüklemiş. açıklaması aynen şu "sizin için sabah erken kalkıp fotoğraf attım daha napayım?". Çok afedersin ama dahi prenses, saat farkından dolayı beğenilerin düşük olduğunu farkettiğinden olmasın o? daha az övgü aldığından olmasın o? şarkı paylaşıyor, bunun için bile teşekkür bekliyor. bakın burda ciddiyim. çok şımartıyoruz bu başka bi süslünün değimiyle atanamayan ünlüleri gerçekten. onları şımarttığımız kadar kendimize yükleniyoruz. kızlar harbiden bırakın. bu insanlara ayırdığınız zamanı kendinize ayırın. onlara yazıcağınız ve asla göremeyecekleri övgüleri ayna karşısında kendinize söyleyin.

  4 mayıs 22:43 4 mayıs 22:47

  87. ilk sevgiliyle evlenme konusunda bi tweet atmış yıllar önce, şimdide ilk sevgilisiyle evleniyormuş çok tatlı bir durum ya

  18 şubat 12:20

  86. biodermanın reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla hareket ettiğini düşünüyorum

  30 ocak 11:26

  85. dışını estetikle güzelleştirmişsin ama içini güzelleştirmeye vaktin olmamış.

  29 ocak 23:06

  84. ağzı kapanmayan influencer

  29 ocak 15:44

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar