yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (185)
  • medya (6)

  185. İg tvdeki son videodan geliyorum. Bir arkadaşına makyaj yapmış ama ben açıkçası beğenemedim. Makyaj kötü değil ancak melis kendine yaptığı makyajın aynısını arkadaşına da yapmış ve cuma akşamı makyajı demiş. Hele alt göz pınarlarına kalem sürerken sanki o kalemi sürtüyor gibi olması gözümde başarısız gösterdi. Ayrıca kaç kat ten ürünü uyguladı sayamadım. Kendini tekrara bindi umarım gelinlere de hep aynı tarz yapmıyordur.

  18 ağustos 20:15

  184. güzel bir kadın, kendine yaptığı makyajları da başarılı buluyorum ama bi yandan da çok itici geliyor. ınstagramdan takip etmeyi bırak bi videosunu baştan sona izlemeye bile katlanamıyorum, konuşurken şekilden şekile girdiği için. o yüzden takip etmiyorum hiçbir mecradan. 

  17 ağustos 00:20

  183. Story’lerini izleyemedim takip etmediğim icin baska yerlerde de gördüm sanirim benim bi önceki girdime de cevap vermis. 

  Hiiiiçç umrumda değiş biliyor musun melis?

  dev fotoşop yaptığın ortada. Sen bunu kabul etmiyorsun diye görmüyor değilim. 

  Ayrıca makyajlarını beğenmek zorunda da değilim, seni sevmek zorunda hiç değilim.

  Son girdilere baktıkça da ne kadar haklı oldugumu görüyorum. 

  2500₺ nedir yahu. Türkiye’nin en büyük makyaj artistleri senin kadar almıyordur. 

  Ayrıca arkadaslarına yaptıkların da dev terbiyesizlik.

  Ben hic kimseyim ama sen ne oldum delisi olmussun. sana prim verenler düsünsün aslında ben değil. Sen anca eleştiri aldın diye kendini geliştirmek yerine otur sosyal medyadan cevap ver :d Aynen devam böyle aynennnn devamm. ;)

  16 ağustos 23:04

  182. Ücret tarifesini gördüm, 2.500 tl makyaj nedir çok pardon! sen o parayı hakedecek makyaj birikimine, hangi ara sahip oldun acaba! Yetenek olayına girecek olursak da, üzgünüm ama Ece Dinç çok daha yetenekli.

  Bir de bu makyaj artistlerinin bu kazandığı paralar bir tek beni mi rahatsız ediyor, bir tek bana mı fahiş geliyor? Asgari ücretten fazlasını, ayın tek bir gününde, o günün birkaç saatini ayırarak, 6-7 kalem işlemle kazanmak ; senelerce dirsek çürüten, kitap okuyan ya da günde 12 saat fiziksel çaba ile çalışan insanlara haksızlık değil mi? eskiden okuyamayan modacı oluyordu. yeni moda ; kısa ve kolay yoldan köşeyi dönmek isteyen surat boyuyor

  16 ağustos 13:52 16 ağustos 13:53

  181. muhtemelen bu girdimden sonra aşırı negatif oy alacağım ama olsun. melis deniz, süslü sözlük ilk açıldığında, daha bobbi brownda çalışmaya başlamadan önceki videolarında, sadece sevdiği için video çekmeye çalışan, güzel makyaj yapan, yaptığını kendisine çok yakıştıran; çok tatlı bir insandı. bir kaç defa kendisiyle dışarıda buluştuk, çokça telefonda konuştuk, kendi arkadaşlarımı sadece para kazansın diye ona makyaja gönderdiğimi biliyorum. sonra melisin takipçileri arttı, melis daha fazla para kazanmaya başladı, beden olumlama adı altında açlık diyetleriyle diğer youtuberlar ile yarışmaya başladı, saçlarına taktiği kaynaklarla, uzun tırnakları ve asla ona yakışmayan alaturka görüntüsüyle dünyanın en şımarık insanı haline geldi. antipatik olmasının yanı sıra melis deniz ne yapıyor biliyor musunuz? artık kendisine eski arkadaşları tarafından gönderilen mesajlara cevap vermiyor, çünkü melis denizin artık bizim desteğimize ihtiyacı yok, stüdyo adı altında tuttuğu kocaman evinden denize bakarak türk kahvesiyle balkonda poz verirken, araladığı dudaklarından şuh bakış atarken kendisine destek olan, insan gibi davranan kişilere pek ihtiyacı yok artık.

  16 ağustos 10:58

  180. Son storylerindeki garip konuşmasını komik olarak tanımlayan, eleştiri kaldıramayan YouTuber.

  Bu küçük dağları ben yarattım tavrından dolayı takipten çıktım. 

  16 ağustos 07:40

  179. Son storyleriyle antipatiklesti

  15 ağustos 20:53

  178. ışıktan mıdır nedir anlamadım ama yaptığı düğün makyajlarında hep "kendi makyajsız hali daha güzeldi yaa" tepkisi veriyorum. bu yüzden makyajlarını çok başarılı bulmuyorum maalesef daha fazla insanın yüzüne göre makyaj yapmayı deneyebilir belki bilemiyorum. ama aksine kendine yaptığı makyajlarla kendini çok güzel ve fresh gösteriyor ilginç :)

  13 ağustos 11:10

  177. İgtv’ye sarmamla birlikte tanıstıgım makyöz. 

  O kadar aktif kullanmıs ki masallah ondan gecilmiyor ortalik. 

  İgtv’de gördüğümüzle postlarında gördüğümüz kişinin aynı olma ihtimali yüzde 2 falan sanırım. O nası dev fotoşop uygulamak öyle! Facetune olmasa inanacağız bebek gibi ciltlerinize falan.

  Bari video çekme melis ya, videodaki görüntü ile posttaki görüntün arasında başka birisi var cünkü.

  12 ağustos 20:47

  176. Biraz gıcık bir hali olan make up stüdyo sahibi. Arda bektaşın videoda bahsettiklerinde sonra belkş bana iyice bir sinsi, gıcık gelmeye başladı. İg tv de yaptığı makyajları beğeniyorum o ayrı. Bence güzel makyaj yapıyorama ne olursa olsun bir makyaja bu kadar para verilmesini asla aklım almıyor

  5 ağustos 14:53